Redmi Note 11SE
Redmi Note 11 SE 5G er Kina-versjonen av POCO M3 Pro 5G.
Redmi Note 11 SE Nøkkelspesifikasjoner
- Høy oppdateringsfrekvens rask lading Høy batterikapasitet hodetelefonkontakt
- IPS-skjerm 1080p videoopptak Gammel programvareversjon Ingen OIS
Sammendrag av Redmi Note 11 SE
Xiaomi Redmi Note 11 SE er et godt valg for alle som leter etter en rimelig 5G-smarttelefon. Den gir utmerket valuta for pengene, med skjerm og kamera av høy kvalitet, samt en rask prosessor og rikelig med lagringsplass. Den eneste ulempen er at den ikke har hodetelefonkontakt, men ellers er det en flott telefon.
Redmi Note 11 SE nettverkskvalitet
Du har kanskje sett noen mennesker rundt deg med den nye Xiaomi Redmi Note 11 SE. Telefonen blir populær dag for dag på grunn av dens mange kvaliteter. En av de beste egenskapene er nettverkskvaliteten. Hvis du bruker en 4G-telefon, kan det hende du har opplevd noen forsinkelser og lastingsproblemer mens du brukte visse apper eller strømmet videoer. Men med 5G-nettverket vil du ikke møte noe slikt problem. Hastigheten på 5G-nettverket er mye raskere enn 4G-nettverket, og dermed kan du bruke appene dine og streame videoer uten problemer. Dessuten er 5G-nettverket mye mer pålitelig enn 4G-nettverket, og dermed kan du være sikker på at du ikke vil møte noe nettverksproblem mens du bruker Xiaomi Redmi Note 11 SE.
Redmi Note 11 SE batterilevetid
Redmi Note 11 SE har et massivt 5000 mAh batteri, som er nok for en hel dags bruk. Selv med mye bruk bør du klare deg gjennom en hel dag på en enkelt lading. Og hvis du skulle gå tom, vil den medfølgende 18W-laderen toppe deg raskt. Den eneste ulempen er at telefonen ikke støtter trådløs lading. Men totalt sett er batterilevetiden på Redmi Note 11 SE utmerket.
Redmi Note 11 SE Full spesifikasjoner
| Merke | redmi |
| Annonsert | |
| Kodenavn | camellia |
| Modellnummer | |
| Utgivelsesdato | 2022, 24. mai |
| Utpris | $? 179.00 / €? 185.00 / £? 224.09 |
DISPLAY
| typen | IPS LCD |
| Aspect Ratio og PPI | 20:9 forhold - 405 ppi tetthet |
| Størrelse | 6.5 tommer, 102.0 cm2 (~ 83.7% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 90 Hz |
| oppløsning | 1080 x 2400 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | |
| beskyttelse | Corning Gorilla Glass 3 |
| Funksjoner |
BODY
| Farger |
Kromsølv Grafittgrå Natteblått Aurora Green |
| Dimensjoner | 161.8 • 75.3 • 8.9 mm (6.37 • 2.96 • 0.35 tommer) |
| Vekt | 190 gr (6.70 oz) |
| Materiale | Glassfront (Gorilla Glass 3), plast bak, plastramme |
| Sertifisering | |
| Vanntett | |
| Sensorer | Fingeravtrykk (sidemontert), akselerometer, gyro, nærhet, kompass |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nei |
| Infrarød | |
| USB-type | USB Type-C 2.0 |
| Kjølesystem | |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G-band | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 og SIM 2 |
| 3G-band | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G-band | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G-band | 1, 3, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | Ja, med A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Nettverkshastighet | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| SIM-kort type | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual standby) |
| Antall SIM-område | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dobbeltbånd, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Ja |
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
PLATTFORM
| chipset | MediaTek MT6833 Dimensjon 700 5G (7 nm) |
| prosessor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| Kjerner | |
| Prosessteknologi | |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 128 GB 4 GB RAM |
| RAM Type | |
| oppbevaring | 64 GB 4 GB RAM |
| SD-kortspor | microSDXC (bruker delt SIM-spor) |
PRESTASJONER
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| typen | Li-Po |
| Hurtigladingsteknologi | |
| Ladehastighet | 18W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | |
| trådløs lading | |
| Omvendt lading |
Kamera
| Bildeoppløsning | 48 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Optisk stabilisering (OIS) | Nei |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | |
| Slow Motion-video | |
| Funksjoner | Dobbelt-LED dobbeltfarget blits, HDR, panorama |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
mobil
Bilde
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
| oppløsning | 8 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Funksjoner |
Vanlige spørsmål om Redmi Note 11 SE
Hvor lenge varer batteriet til Redmi Note 11 SE?
Redmi Note 11 SE-batteriet har en kapasitet på 5000 mAh.
Har Redmi Note 11 SE NFC?
Nei, Redmi Note 11 SE har ikke NFC
Hva er Redmi Note 11 SE oppdateringsfrekvens?
Redmi Note 11 SE har 90 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av Redmi Note 11 SE?
Redmi Note 11 SE Android-versjonen er Android 11, MIUI 12.5.
Hva er skjermoppløsningen til Redmi Note 11 SE?
Skjermoppløsningen på Redmi Note 11 SE er 1080 x 2400 piksler.
Har Redmi Note 11 SE trådløs lading?
Nei, Redmi Note 11 SE har ikke trådløs lading.
Er Redmi Note 11 SE vann- og støvbestandig?
Nei, Redmi Note 11 SE er ikke vann- og støvbestandig.
Kommer Redmi Note 11 SE med en 3.5 mm hodetelefonkontakt?
Ja, Redmi Note 11 SE har 3.5 mm hodetelefonkontakt.
Hva er Redmi Note 11 SE kamera megapiksler?
Redmi Note 11 SE har 48 MP kamera.
Hva er prisen på Redmi Note 11 SE?
Prisen på Redmi Note 11 SE er $165.
Hvilken MIUI-versjon vil være siste oppdatering av Redmi Note 11 SE?
MIUI 15 vil være den siste MIUI-versjonen av Xiaomi Redmi Note 11 SE.
Hvilken Android-versjon vil være siste oppdatering av Redmi Note 11 SE?
Android 13 vil være den siste Android-versjonen av Xiaomi Redmi Note 11 SE.
Hvor mange oppdateringer vil Redmi Note 11 SE få?
Xiaomi Redmi Note 11 SE vil få 3 MIUI og 3 år med Android-sikkerhetsoppdateringer frem til MIUI 15.
Hvor mange år vil Redmi Note 11 SE få oppdateringer?
Xiaomi Redmi Note 11 SE vil få 3 års sikkerhetsoppdatering siden 2022.
Hvor ofte vil Redmi Note 11 SE få oppdateringer?
Xiaomi Redmi Note 11 SE oppdateres hver tredje måned.
Redmi Note 11 SE ut av esken med hvilken Android-versjon?
Xiaomi Redmi Note 11 SE ut av esken med MIUI 12.5 basert på Android 11
Når vil Redmi Note 11 SE få MIUI 13-oppdateringen?
Xiaomi Redmi Note 11 SE har allerede fått MIUI 13-oppdatering.
Når får Redmi Note 11 SE Android 12-oppdateringen?
Xiaomi Redmi Note 11 SE har allerede fått Android 12-oppdatering.
Når får Redmi Note 11 SE Android 13-oppdateringen?
Ja, Xiaomi Redmi Note 11 SE vil få Android 13-oppdatering i Q3 2023.
Når vil Redmi Note 11 SE-oppdateringsstøtten avsluttes?
Xiaomi Redmi Note 11 SE-oppdateringsstøtte vil avsluttes i 2024.
Redmi Note 11 SE brukeranmeldelser og meninger
Redmi Note 11 SE Videoanmeldelser
Redmi Note 11SE
×

Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 16 kommentarer til dette produktet.