Redmi Note 11E Pro
Redmi Note 11E Pro er ikke bedre enn Redmi Note 11 Pro, men den er bedre enn Redmi Note 11E.
Redmi Note 11E Pro Nøkkelspesifikasjoner
- Høy oppdateringsfrekvens rask lading Høy RAM-kapasitet Høy batterikapasitet
- 1080p videoopptak Ingen OIS
Sammendrag av Redmi Note 11E Pro
Redmi Note 11E Pro Full spesifikasjoner
| Merke | redmi |
| Annonsert | |
| Kodenavn | veux |
| Modellnummer | 2201116SC |
| Utgivelsesdato | 2022, mars |
| Utpris | Omtrent 1600 Yuan |
DISPLAY
| typen | Super AMOLED |
| Aspect Ratio og PPI | 20:9 forhold - 395 ppi tetthet |
| Størrelse | 6.67 tommer, 107.4 cm2 (~ 86.0% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 120 Hz |
| oppløsning | 1080 x 2400 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | |
| beskyttelse | Corning Gorilla Glass 5 |
| Funksjoner |
BODY
| Farger |
Grafittgrå Polarhvit Atlanterhavsblå |
| Dimensjoner | 164.2 • 76.1 • 8.1 mm (6.46 • 3.00 • 0.32 tommer) |
| Vekt | 202 gr (7.13 oz) |
| Materiale | Glass foran (Gorilla Glass 5), glass bak |
| Sertifisering | |
| Vanntett | |
| Sensorer | Fingeravtrykk (sidemontert), akselerometer, gyro, nærhet, kompass |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nei |
| Infrarød | |
| USB-type | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Kjølesystem | |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G-band | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 og SIM 2 |
| 3G-band | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G-band | 1, 2, 3, 4, 5,8, 12, 13, 17, 18, 19, 26, 28, 32, 38, 40 |
| 5G-band | 1, 3, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | Ja, med A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Nettverkshastighet | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| SIM-kort type | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual standby) |
| Antall SIM-område | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dobbeltbånd, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Ja |
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
PLATTFORM
| chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6nm) |
| prosessor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Bits | |
| Kjerner | |
| Prosessteknologi | |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 11, MIUI 13 |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 128 GB 6 GB RAM |
| RAM Type | |
| oppbevaring | 64 GB 6 GB RAM |
| SD-kortspor | microSDXC (bruker delt SIM-spor) |
PRESTASJONER
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| typen | Li-Po |
| Hurtigladingsteknologi | |
| Ladehastighet | 67W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | |
| trådløs lading | |
| Omvendt lading |
Kamera
| oppløsning | |
| Sensor | Samsung ISOCELL HM2 |
| Aperture | f / 1.9 |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | |
| ekstra |
| Bildeoppløsning | 108 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Optisk stabilisering (OIS) | Nei |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | |
| Slow Motion-video | |
| Funksjoner | LED-blits, HDR, panorama |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
mobil
Bilde
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
| oppløsning | 16 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.4 |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Funksjoner |
Vanlige spørsmål om Redmi Note 11E Pro
Hvor lenge varer batteriet til Redmi Note 11E Pro?
Redmi Note 11E Pro-batteriet har en kapasitet på 5000 mAh.
Har Redmi Note 11E Pro NFC?
Nei, Redmi Note 11E Pro har ikke NFC
Hva er Redmi Note 11E Pro oppdateringsfrekvens?
Redmi Note 11E Pro har 120 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av Redmi Note 11E Pro?
Redmi Note 11E Pro Android-versjonen er Android 11, MIUI 13.
Hva er skjermoppløsningen til Redmi Note 11E Pro?
Redmi Note 11E Pro-skjermoppløsningen er 1080 x 2400 piksler.
Har Redmi Note 11E Pro trådløs lading?
Nei, Redmi Note 11E Pro har ikke trådløs lading.
Er Redmi Note 11E Pro vann- og støvbestandig?
Nei, Redmi Note 11E Pro er ikke vann- og støvbestandig.
Kommer Redmi Note 11E Pro med en 3.5 mm hodetelefonkontakt?
Ja, Redmi Note 11E Pro har 3.5 mm hodetelefonkontakt.
Hva er Redmi Note 11E Pro kamera megapiksler?
Redmi Note 11E Pro har 108 MP kamera.
Hva er kamerasensoren til Redmi Note 11E Pro?
Redmi Note 11E Pro har Samsung ISOCELL HM2-kamerasensor.
Hva er prisen på Redmi Note 11E Pro?
Prisen på Redmi Note 11E Pro er $250.
Hvilken MIUI-versjon vil være siste oppdatering av Redmi Note 11E Pro?
MIUI 16 vil være den siste MIUI-versjonen av Redmi Note 11E Pro.
Hvilken Android-versjon vil være siste oppdatering av Redmi Note 11E Pro?
Android 13 vil være den siste Android-versjonen av Redmi Note 11E Pro.
Hvor mange oppdateringer vil Redmi Note 11E Pro få?
Redmi Note 11E Pro vil få 3 MIUI og 3 år med Android-sikkerhetsoppdateringer frem til MIUI 16.
Hvor mange år vil Redmi Note 11E Pro få oppdateringer?
Redmi Note 11E Pro vil få 3 års sikkerhetsoppdatering siden 2022.
Hvor ofte vil Redmi Note 11E Pro få oppdateringer?
Redmi Note 11E Pro oppdateres hver tredje måned.
Redmi Note 11E Pro ut av esken med hvilken Android-versjon?
Redmi Note 11E Pro ut av esken med MIUI 13 basert på Android 11
Når vil Redmi Note 11E Pro få MIUI 13-oppdateringen?
Redmi Note 11E Pro lansert med MIUI 13 ut av esken.
Når får Redmi Note 11E Pro Android 12-oppdateringen?
Redmi Note 11E Pro vil få Android 12-oppdatering i Q3 2022.
Når får Redmi Note 11E Pro Android 13-oppdateringen?
Ja, Redmi Note 11E Pro vil få Android 13-oppdatering i Q3 2023.
Når vil Redmi Note 11E Pro-oppdateringsstøtten avsluttes?
Oppdateringsstøtte for Redmi Note 11E Pro avsluttes i 2025.
Redmi Note 11E Pro brukeranmeldelser og meninger
Redmi Note 11E Pro Videoanmeldelser
Redmi Note 11E Pro
×

Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 63 kommentarer til dette produktet.