Xiaomi Redmi 8A Dual
Redmi 8A dual har dobbeltkameraoppsett som bare er forskjell.
Xiaomi Redmi 8A Dual Key Spesifikasjoner
- Høy batterikapasitet hodetelefonkontakt Flere fargevalg SD-kortområde tilgjengelig
- IPS-skjerm Ikke mer salg 1080p videoopptak HD+ skjerm
Xiaomi Redmi 8A Dual Full Spesifikasjoner
| Merke | redmi |
| Annonsert | 2020. februar 11 |
| Kodenavn | oliventre |
| Modellnummer | |
| Utgivelsesdato | 2020. februar 18 |
| Utpris | Om 80 EUR |
DISPLAY
| typen | IPS LCD |
| Aspect Ratio og PPI | 19:9 forhold - 270 ppi tetthet |
| Størrelse | 6.22 tommer, 96.6 cm2 (~ 81.8% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 60 Hz |
| oppløsning | 720 x 1520 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | 400 cd/m² |
| beskyttelse | Corning Gorilla Glass 5 |
| Funksjoner |
BODY
| Farger |
Hvit Blå grå |
| Dimensjoner | 156.5 • 75.4 • 9.4 mm (6.16 • 2.97 • 0.37 tommer) |
| Vekt | 188 gr (6.63 oz) |
| Materiale | Glassfront (Gorilla Glass 5), Plastbakside, Plastramme |
| Sertifisering | |
| Vanntett | |
| Sensorer | Akselerometer, nærhet, kompass |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nei |
| Infrarød | |
| USB-type | 2.0, Type-C 1.0 vendbar kontakt, USB On-The-Go |
| Kjølesystem | Nei |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM / HSPA / LTE |
| 2G-band | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 og SIM 2 |
| 3G-band | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G-band | LTE-bånd - 1(2100), 3(1800), 5(850), 8(900), 40(2300), 41(2500) |
| 5G-band | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | Ja, med A-GPS, GLONASS, BDS |
| Nettverkshastighet | HSPA, LTE-A |
| SIM-kort type | Dual SIM (Nano SIM, dual stand-by) |
| Antall SIM-område | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM-radio | Ja |
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
PLATTFORM
| chipset | Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439) |
| prosessor | Octa-core (4x1.95 GHz Cortex-A53 og 4x1.45 GHz Cortex A53) |
| Bits | 64Bit |
| Kjerner | 8 kjernekjerne |
| Prosessteknologi | 12 nm |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 2/3 GB RAM |
| RAM Type | |
| oppbevaring | 32GB ROM |
| SD-kortspor | microSDXC (dedikert spor) |
PRESTASJONER
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Batteri
| Kapasitet | 5000 mAh |
| typen | Li-Po |
| Hurtigladingsteknologi | |
| Ladehastighet | 10W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | Ja, 18W |
| trådløs lading | Nei |
| Omvendt lading |
Kamera
| oppløsning | 13 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.2 |
| Pixelstørrelse | 1.12μm |
| Sensorstørrelse | 1 / 3.1 " |
| Optisk zoom | |
| Lens | Wide |
| ekstra | PDAF |
| oppløsning | 2 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.4 |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | Dybde |
| ekstra |
| Bildeoppløsning | 13 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 1080 @ 30 |
| Optisk stabilisering (OIS) | Nei |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | Nei |
| Slow Motion-video | |
| Funksjoner | LED-blits, HDR, panorama |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
mobil
Bilde
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
| oppløsning | 8 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixelstørrelse | 1.12μm |
| Sensorstørrelse | 1 / 4 " |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Funksjoner | HDR |
Xiaomi Redmi 8A Dual vanlige spørsmål
Hvor lenge varer batteriet til Xiaomi Redmi 8A Dual?
Xiaomi Redmi 8A Dual-batteriet har en kapasitet på 5000 mAh.
Har Xiaomi Redmi 8A Dual NFC?
Nei, Xiaomi Redmi 8A Dual har ikke NFC
Hva er Xiaomi Redmi 8A Dual oppdateringsfrekvens?
Xiaomi Redmi 8A Dual har 60 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av Xiaomi Redmi 8A Dual?
Xiaomi Redmi 8A Dual Android-versjonen er Android 11, MIUI 12.5.
Hva er skjermoppløsningen til Xiaomi Redmi 8A Dual?
Xiaomi Redmi 8A Dual-skjermoppløsning er 720 x 1520 piksler.
Har Xiaomi Redmi 8A Dual trådløs lading?
Nei, Xiaomi Redmi 8A Dual har ikke trådløs lading.
Er Xiaomi Redmi 8A Dual vann- og støvbestandig?
Nei, Xiaomi Redmi 8A Dual er ikke vann- og støvbestandig.
Kommer Xiaomi Redmi 8A Dual med en 3.5 mm hodetelefonkontakt?
Ja, Xiaomi Redmi 8A Dual har 3.5 mm hodetelefonkontakt.
Hva er Xiaomi Redmi 8A Dual kamera megapiksler?
Xiaomi Redmi 8A Dual har 13 MP-kamera.
Hva er prisen på Xiaomi Redmi 8A Dual?
Prisen på Xiaomi Redmi 8A Dual er $85.
Hvilken MIUI-versjon vil være siste oppdatering av Xiaomi Redmi 8A Dual?
MIUI 12.5 vil være den siste MIUI-versjonen av Xiaomi Redmi 8A Dual.
Hvilken Android-versjon vil være siste oppdatering av Xiaomi Redmi 8A Dual?
Android 10 vil være den siste Android-versjonen av Xiaomi Redmi 8A Dual.
Hvor mange oppdateringer vil Xiaomi Redmi 8A Dual få?
Xiaomi Redmi 8A Dual vil få 2 MIUI og 3 år med Android-sikkerhetsoppdateringer frem til MIUI 12.5.
Hvor mange år vil Xiaomi Redmi 8A Dual få oppdateringer?
Xiaomi Redmi 8A Dual vil få 3 års sikkerhetsoppdatering siden 2022.
Hvor ofte vil Xiaomi Redmi 8A Dual få oppdateringer?
Xiaomi Redmi 8A Dual oppdateres hver tredje måned.
Xiaomi Redmi 8A Dual ut av esken med hvilken Android-versjon?
Xiaomi Redmi 8A Dual ut av esken med MIUI 10 basert på Android 9.
Når får Xiaomi Redmi 8A Dual MIUI 13-oppdateringen?
Xiaomi Redmi 8A Dual vil ikke få MIUI 13-oppdatering.
Når får Xiaomi Redmi 8A Dual Android 12-oppdateringen?
Xiaomi Redmi 8A Dual vil ikke få Android 12-oppdatering.
Når får Xiaomi Redmi 8A Dual Android 13-oppdateringen?
Nei, Xiaomi Redmi 8A Dual vil ikke få Android 13-oppdatering.
Når slutter støtten for Xiaomi Redmi 8A Dual-oppdatering?
Xiaomi Redmi 8A Dual oppdateringsstøtte vil avsluttes i 2022.
Xiaomi Redmi 8A Dual User anmeldelser og meninger
Xiaomi Redmi 8A Dual Videoanmeldelser
Xiaomi Redmi 8A Dual
×

Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 9 kommentarer til dette produktet.