Redmire Xiaomi Merk Pro 8
Redmi Note 8 Pro-spesifikasjonene var fantastiske for 2019.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Nøkkelspesifikasjoner
- rask lading Høy RAM-kapasitet Høy batterikapasitet hodetelefonkontakt
- IPS-skjerm 1080p videoopptak Gammel programvareversjon Ingen 5G-støtte
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Full spesifikasjoner
Generelle spesifikasjoner
LANSERING
| Merke | redmi |
| Annonsert | August 29, 2019 |
| Kodenavn | begonia |
| Modellnummer | |
| Utgivelsesdato | September, 2019 |
| Utpris | Om 180 EUR |
DISPLAY
| typen | IPS LCD |
| Aspect Ratio og PPI | 19.5:9 forhold - 395 ppi tetthet |
| Størrelse | 6.53 tommer, 104.7 cm2 (~ 84.9% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 60 Hz |
| oppløsning | 1080 x 2340 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | |
| beskyttelse | Corning Gorilla Glass 5 |
| Funksjoner |
BODY
| Farger |
Svart Rød Blå Hvit |
| Dimensjoner | 161.3 • 76.4 • 8.8 mm (6.35 • 3.01 • 0.35 tommer) |
| Vekt | 199 gr (7.02 oz) |
| Materiale | Forside/Bak = Glass (Gorilla Glass 5) |
| Sertifisering | |
| Vanntett | Nei |
| Sensorer | Fingeravtrykk (bakmontert), akselerometer, gyro, nærhet, kompass |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Ja |
| Infrarød | Ja |
| USB-type | 2.0, Type-C 1.0 reversibel kontakt |
| Kjølesystem | Ja |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM / HSPA / LTE |
| 2G-band | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 og SIM 2 |
| 3G-band | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G-band | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G-band | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | Ja, med A-GPS, GLONASS, BDS |
| Nettverkshastighet | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
andre
| SIM-kort type | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual standby) |
| Antall SIM-område | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dobbeltbånd, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | Ja |
| FM-radio | Ja |
SAR VERDIFCC-grensen er 1.6 W/kg målt i et volum på 1 gram vev.
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Ytelse
PLATTFORM
| chipset | Helio G90T Mediatek |
| prosessor | Octa-core (2x Cortex-A76 og 6x Cortex-A55) |
| Bits | 64Bits |
| Kjerner | 8 kjernekjerne |
| Prosessteknologi | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 64 / 128GB |
| RAM Type | |
| oppbevaring | RAM 6GB |
| SD-kortspor | microSD, opptil 256 GB (bruker delt SIM-spor) |
PRESTASJONER
Antutu Score |
282k
• Antutu v8
|
Batteri
| Kapasitet | 4500 mAh |
| typen | Li-Po |
| Hurtigladingsteknologi | 18 W hurtiglading |
| Ladehastighet | 18W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | Ja |
| trådløs lading | Nei |
| Omvendt lading |
Kamera
HOVEDKAMERA Følgende funksjoner kan variere med programvareoppdateringen.
Første kamera
| oppløsning | |
| Sensor | Samsung Bright GW1 |
| Aperture | f / 1.8 |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Optisk zoom | |
| Lens | |
| ekstra |
| Bildeoppløsning | 64 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Optisk stabilisering (OIS) | Nei |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | Ja |
| Slow Motion-video | Ja, 960 fps |
| Funksjoner | Dobbelt-LED-blits, HDR, panorama |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
84
mobil
87
Bilde
78
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
Første kamera
| oppløsning | 20 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.2 |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Funksjoner | HDR |
Xiaomi Redmi Note 8 Pro vanlige spørsmål
Hvor lenge varer batteriet til Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-batteriet har en kapasitet på 4500 mAh.
Har Xiaomi Redmi Note 8 Pro NFC?
Ja, Xiaomi Redmi Note 8 Pro har NFC
Hva er Xiaomi Redmi Note 8 Pro oppdateringsfrekvens?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro har 60 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Android-versjonen er Android 11, MIUI 12.5.
Hva er skjermoppløsningen til Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-skjermoppløsningen er 1080 x 2340 piksler.
Har Xiaomi Redmi Note 8 Pro trådløs lading?
Nei, Xiaomi Redmi Note 8 Pro har ikke trådløs lading.
Er Xiaomi Redmi Note 8 Pro vann- og støvbestandig?
Nei, Xiaomi Redmi Note 8 Pro er ikke vann- og støvbestandig.
Kommer Xiaomi Redmi Note 8 Pro med en 3.5 mm hodetelefonkontakt?
Ja, Xiaomi Redmi Note 8 Pro har 3.5 mm hodetelefonkontakt.
Hva er Xiaomi Redmi Note 8 Pro kamera megapiksler?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro har 64 MP kamera.
Hva er kamerasensoren til Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro har Samsung Bright GW1 kamerasensor.
Hva er prisen på Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Prisen på Xiaomi Redmi Note 8 Pro er $220.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro brukeranmeldelser og meninger
Xiaomi Redmi Note 8 Pro videoanmeldelser
Anmeldelse på Youtube
Redmire Xiaomi Merk Pro 8
×

Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 119 kommentarer til dette produktet.