Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
Redmi Note 5A og Redmi Y1 er samme smarttelefon.
Xiaomi Redmi Y1 (merknad 5A) Nøkkelspesifikasjoner
- hodetelefonkontakt Flere fargevalg SD-kortområde tilgjengelig
- IPS-skjerm Ikke mer salg 1080p videoopptak HD+ skjerm
Xiaomi Redmi Y1 (merknad 5A) Fullstendige spesifikasjoner
Generelle spesifikasjoner
LANSERING
| Merke | redmi |
| Annonsert | |
| Kodenavn | UGG |
| Modellnummer | |
| Utgivelsesdato | 2017, november |
| Utpris | Om 140 EUR |
DISPLAY
| typen | IPS LCD |
| Aspect Ratio og PPI | 16:9 forhold - 267 ppi tetthet |
| Størrelse | 5.5 tommer, 83.4 cm2 (~ 71.5% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 60 Hz |
| oppløsning | 720 x 1280 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | |
| beskyttelse | Corning Gorilla Glass 3 |
| Funksjoner |
BODY
| Farger |
Gull Mørk grå Sølv Rose gull |
| Dimensjoner | 153 x 76.2 x 7.7 mm (6.02 x 3.00 x 0.30 i) |
| Vekt | 153 gr (5.40 oz) |
| Materiale | Aluminiumsramme, plastbakside |
| Sertifisering | |
| Vanntett | |
| Sensorer | Fingeravtrykk (bakmontert), akselerometer, gyro, nærhet, kompass |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nei |
| Infrarød | |
| USB-type | microUSB 2.0 |
| Kjølesystem | |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM / HSPA / LTE |
| 2G-band | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 og SIM 2 |
| 3G-band | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G-band | LTE-bånd - 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) |
| 5G-band | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | Ja, med A-GPS, GLONASS, BDS |
| Nettverkshastighet | HSPA, LTE |
andre
| SIM-kort type | Dual SIM (Nano SIM, dual stand-by) |
| Antall SIM-område | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM-radio | Ja |
SAR VERDIFCC-grensen er 1.6 W/kg målt i et volum på 1 gram vev.
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Ytelse
PLATTFORM
| chipset | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28nm) |
| prosessor | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Bits | |
| Kjerner | |
| Prosessteknologi | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10 |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 4 GB RAM/32 GB |
| RAM Type | |
| oppbevaring | 64 GB |
| SD-kortspor | microSD, opptil 256 GB (dedikert spor) |
PRESTASJONER
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Batteri
| Kapasitet | 3080 mAh |
| typen | Li-Ion |
| Hurtigladingsteknologi | |
| Ladehastighet | 10W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | |
| trådløs lading | |
| Omvendt lading |
Kamera
HOVEDKAMERA Følgende funksjoner kan variere med programvareoppdateringen.
| Bildeoppløsning | 13 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 1080 @ 30 |
| Optisk stabilisering (OIS) | Nei |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | |
| Slow Motion-video | |
| Funksjoner | LED-blits, HDR, panorama |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
mobil
Bilde
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
Første kamera
| oppløsning | 16 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 1080p @ 30fps |
| Funksjoner |
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Vanlige spørsmål
Hvor lenge varer batteriet til Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)-batteriet har en kapasitet på 3080 mAh.
Har Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) NFC?
Nei, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) har ikke NFC
Hva er Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) oppdateringsfrekvens?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) har 60 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av Xiaomi Redmi Y1 (merknad 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (merknad 5A) Android-versjon er Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10.
Hva er skjermoppløsningen til Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) skjermoppløsning er 720 x 1280 piksler.
Har Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) trådløs lading?
Nei, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) har ikke trådløs lading.
Er Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) vann- og støvbestandig?
Nei, Xiaomi Redmi Y1 (merknad 5A) er ikke vann- og støvbestandig.
Kommer Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) med en 3.5 mm hodetelefonkontakt?
Ja, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) har 3.5 mm hodetelefonkontakt.
Hva er Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) kameramegapiksler?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) har 13 MP kamera.
Hva er prisen på Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Prisen på Xiaomi Redmi Y1 (merknad 5A) er $45.
Xiaomi Redmi Y1 (merknad 5A) Brukeranmeldelser og meninger
Xiaomi Redmi Y1 (merknad 5A) Videoanmeldelser
Anmeldelse på Youtube
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
×
Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 2 kommentarer til dette produktet.