Xiaomi Redmi
Xiaomi Redmi 5 er en smarttelefon i metall av høy kvalitet til lav pris.
Xiaomi Redmi Nøkkelspesifikasjoner
- hodetelefonkontakt Flere fargevalg SD-kortområde tilgjengelig
- IPS-skjerm Ikke mer salg 1080p videoopptak Lav batterikapasitet
Xiaomi Redmi fulle spesifikasjoner
Generelle spesifikasjoner
LANSERING
| Merke | redmi |
| Annonsert | |
| Kodenavn | HM2013023 |
| Modellnummer | 2013023 |
| Utgivelsesdato | Utgitt 2013, august |
| Utpris | Om 100 EUR |
DISPLAY
| typen | IPS LCD |
| Aspect Ratio og PPI | 16:9 forhold - 312 ppi tetthet |
| Størrelse | 4.7 tommer, 60.9 cm2 (~ 64.4% skjerm-til-kropp-forhold) |
| Oppdateringshastighet | 60 Hz |
| oppløsning | 720 x 1280 piksler |
| Topp lysstyrke (nit) | |
| beskyttelse | Corning Gorilla Glass 2 |
| Funksjoner |
BODY
| Farger |
Svart Kinesisk rød Grønn Gule paneler |
| Dimensjoner | 137 x 69 x 9.9 mm (5.39 x 2.72 x 0.39 i) |
| Vekt | 158 gr (5.57 oz) |
| Materiale | |
| Sertifisering | |
| Vanntett | |
| Sensorer | Akselerometer, gyro, nærhet, kompass |
| 3.5mm Jack | Ja |
| NFC | Nei |
| Infrarød | |
| USB-type | microUSB 2.0, USB-vert |
| Kjølesystem | |
| HDMI | |
| Høyttalerlydstyrke (dB) |
Network
Frekvenser
| Teknologi | GSM / HSPA |
| 2G-band | GSM - 900 / 1800 / 1900 |
| 3G-band | HSDPA - 900 / 2100 |
| 4G-band | |
| 5G-band | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasjon | Ja, med A-GPS |
| Nettverkshastighet | HSPA |
andre
| SIM-kort type | dual SIM |
| Antall SIM-område | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM-radio | Ja |
SAR VERDIFCC-grensen er 1.6 W/kg målt i et volum på 1 gram vev.
| Body SAR (AB) | |
| Head SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Head SAR (ABD) | |
Ytelse
PLATTFORM
| chipset | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| prosessor | 1.5 GHz quad-core Cortex-A7 |
| Bits | |
| Kjerner | |
| Prosessteknologi | |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| GPU-kjerner | |
| GPU Frekvens | |
| Android versjon | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Play-butikken |
HUKOMMELSE
| RAM-kapasitet | 1 GB RAM |
| RAM Type | |
| oppbevaring | 4 GB |
| SD-kortspor | microSD, opptil 32 GB (dedikert spor) |
PRESTASJONER
Antutu Score |
• AnTuTu
|
Batteri
| Kapasitet | 2000 mAh |
| typen | Li-Po |
| Hurtigladingsteknologi | |
| Ladehastighet | 5W |
| Videoavspillingstid | |
| Rask opplading | |
| trådløs lading | |
| Omvendt lading |
Kamera
HOVEDKAMERA Følgende funksjoner kan variere med programvareoppdateringen.
| Bildeoppløsning | 8 megapiksler |
| Videooppløsning og FPS | 1080 @ 30 |
| Optisk stabilisering (OIS) | Nei |
| Elektronisk stabilisering (EIS) | |
| Slow Motion-video | |
| Funksjoner | Dobbel LED-blits, HDR |
DxOMark-poengsum
| Mobilscore (bak) |
mobil
Bilde
Video
|
| Selfiescore |
selv~~POS=TRUNC
Bilde
Video
|
SELFIE KAMERA
Første kamera
| oppløsning | 1.3 MP |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixelstørrelse | |
| Sensorstørrelse | |
| Lens | |
| ekstra |
| Videooppløsning og FPS | 720p @ 30fps |
| Funksjoner |
Xiaomi Redmi vanlige spørsmål
Hvor lenge varer batteriet til Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi-batteriet har en kapasitet på 2000 mAh.
Har Xiaomi Redmi NFC?
Nei, Xiaomi Redmi har ikke NFC
Hva er Xiaomi Redmi oppdateringsfrekvens?
Xiaomi Redmi har 60 Hz oppdateringsfrekvens.
Hva er Android-versjonen av Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi Android-versjonen er Android 4.2 (Jelly Bean).
Hva er skjermoppløsningen til Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi-skjermoppløsningen er 720 x 1280 piksler.
Har Xiaomi Redmi trådløs lading?
Nei, Xiaomi Redmi har ikke trådløs lading.
Er Xiaomi Redmi vann- og støvbestandig?
Nei, Xiaomi Redmi er ikke vann- og støvbestandig.
Kommer Xiaomi Redmi med en 3.5 mm hodetelefonkontakt?
Ja, Xiaomi Redmi har 3.5 mm hodetelefonkontakt.
Hva er Xiaomi Redmi kamera megapiksler?
Xiaomi Redmi har 8 MP-kamera.
Hva er prisen på Xiaomi Redmi?
Prisen på Xiaomi Redmi er $15.
Xiaomi Redmi brukeranmeldelser og meninger
Xiaomi Redmi videoanmeldelser
Anmeldelse på Youtube
Xiaomi Redmi
×
Hvis du bruker denne telefonen eller har erfaring med denne telefonen, velg dette alternativet.
Velg dette alternativet hvis du ikke har brukt denne telefonen og bare vil skrive en kommentar.
Det finnes 0 kommentarer til dette produktet.