Xiaomi Redmi
Xiaomi Redmi 5 to wysokiej jakości smartfon z metalową obudową w niskiej cenie.
Kluczowe dane techniczne Xiaomi Redmi
- Gniazdo słuchawkowe Wiele opcji kolorów Dostępny obszar karty SD
- Wyświetlanie IPS Nigdy więcej sprzedaży Nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080p Niska pojemność baterii
Pełna specyfikacja Xiaomi Redmi
Ogólne specyfikacje
URUCHOMIĆ
| Marka | Redman |
| Zapowiedziany | |
| Kryptonim | HM2013023 |
| Numer modelu | 2013023 |
| Data wydania | Wydany 2013, sierpień |
| Cena wyjściowa | O 100 EUR |
DISPLAY
| Typ | IPS LCD |
| Współczynnik proporcji i PPI | Stosunek 16:9 – gęstość 312 ppi |
| Rozmiar | 4.7 cali, 60.9 cm2 (~ 64.4% stosunek ekranu do ciała) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozkład | 720 x pikseli 1280 |
| Szczytowa jasność (nit) | |
| ochrona | Corning Gorilla Szkło 2 |
| Udogodnienia |
Tułów
| Kolory |
Czarny Chiński czerwony Zielony Żółte panele |
| Wymiary | 137 x 69 x 9.9 mm (5.39 x 2.72 x 0.39 w) |
| Waga | 158 gr (5.57 uncji) |
| Materiał | |
| Certyfikacja | |
| Wodoodporny | |
| Czujniki | Akcelerometr, żyroskop, czujnik odległości, kompas |
| 3.5mm Jack | Tak |
| NFC | Nie |
| podczerwony | |
| Typ USB | microUSB 2.0, Host USB |
| System chłodzenia | |
| HDMI | |
| Głośność głośnika (dB) |
Sieć
Częstotliwości
| Technologia | GSM/HSPA |
| Zespoły 2G | GSM-900/1800/1900 |
| Zespoły 3G | HSDPA – 900/2100 |
| Zespoły 4G | |
| Zespoły 5G | |
| TD-SCDMA | |
| Nawigacja | Tak, z A-GPS |
| Szybkość sieci | HSPA |
Pozostałe
| Typ karty SIM | dual SIM |
| Numer obszaru SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| Radio FM | Tak |
WARTOŚĆ SARLimit FCC wynosi 1.6 W/kg mierzony w objętości 1 grama tkanki.
| Korpus SAR (AB) | |
| Głowa SAR (AB) | |
| Ciało SAR (ABD) | |
| Głowa SAR (ABD) | |
Wydajność
PLATFORMA
| chipset | Mediatek MT6589T (28nm) |
| CPU | 1.5 GHz quad-core Cortex-A7 |
| Bity | |
| Rdzenie | |
| Proces technologii | |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| Rdzenie GPU | |
| Częstotliwość GPU | |
| Wersja Androida | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Play Store |
PAMIĘĆ
| Pojemność pamięci RAM | 1 GB RAM |
| Typ pamięci RAM | |
| Magazynowanie | 4 GB |
| Czytnik kart SD | microSD, do 32 GB (dedykowane gniazdo) |
WYNIKI WYDAJNOŚCI
Wynik Antutu |
• Antutu
|
bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Typ | Po-li |
| Technologia szybkiego ładowania | |
| Szybkość ładowania | 5W |
| Czas odtwarzania wideo | |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie bezprzewodowe | |
| Odwrotne ładowanie |
Aparat fotograficzny
GŁÓWNA KAMERA Poniższe funkcje mogą się różnić w zależności od aktualizacji oprogramowania.
| Rozdzielczość obrazu | Megapikseli 8 |
| Rozdzielczość wideo i liczba klatek na sekundę | 1080 30 @ |
| Stabilizacja optyczna (OIS) | Nie |
| Elektroniczna stabilizacja (EIS) | |
| Wideo w zwolnionym tempie | |
| Udogodnienia | Podwójna lampa błyskowa LED, HDR |
Wynik DxOMark
| Wynik mobilny (tył) |
Komórka
Photo
Wideo
|
| Wynik selfie |
jaźń
Photo
Wideo
|
SAMODZIELNA KAMERA
Pierwsza kamera
| Rozkład | 1.3 MP |
| Czujnik | |
| apertura | |
| Rozmiar piksela | |
| Rozmiar czujnika | |
| Obiektyw | |
| Extra |
| Rozdzielczość wideo i liczba klatek na sekundę | 720p @ 30fps |
| Udogodnienia |
Często zadawane pytania dotyczące Xiaomi Redmi
Jak długo wytrzymuje bateria Xiaomi Redmi?
Bateria Xiaomi Redmi ma pojemność 2000 mAh.
Czy Xiaomi Redmi ma NFC?
Nie, Xiaomi Redmi nie ma NFC
Jaka jest częstotliwość odświeżania Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi ma częstotliwość odświeżania 60 Hz.
Jaka jest wersja Xiaomi Redmi na Androida?
Wersja Androida Xiaomi Redmi to Android 4.2 (Jelly Bean).
Jaka jest rozdzielczość wyświetlacza Xiaomi Redmi?
Rozdzielczość wyświetlacza Xiaomi Redmi wynosi 720 x 1280 pikseli.
Czy Xiaomi Redmi ma ładowanie bezprzewodowe?
Nie, Xiaomi Redmi nie ma funkcji ładowania bezprzewodowego.
Czy Xiaomi Redmi jest odporny na wodę i kurz?
Nie, Xiaomi Redmi nie jest odporny na wodę i kurz.
Czy Xiaomi Redmi jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe 3.5 mm?
Tak, Xiaomi Redmi ma gniazdo słuchawkowe 3.5 mm.
Jakie są megapiksele aparatu Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi ma aparat 8 MP.
Jaka jest cena Xiaomi Redmi?
Cena Xiaomi Redmi wynosi 15 dolarów.
Recenzje i opinie użytkowników Xiaomi Redmi
Recenzje wideo Xiaomi Redmi
Recenzja na Youtube
Xiaomi Redmi
×
Jeśli używasz tego telefonu lub masz z nim doświadczenie, wybierz tę opcję.
Wybierz tę opcję, jeśli nie korzystałeś z tego telefonu i chcesz po prostu napisać komentarz.
Tam są 0 komentarze na temat tego produktu.