Redmi 13R
~ $130 - ₹ 10010
د Redmi 13R کلیدي مشخصات
- د لوړې لوړې کچې چټک چارج د بیټرۍ لوړ ظرفیت د څو رنګ انتخابونه
- د IPS څرګندونه 1080p ویډیو ثبت کول HD+ سکرین نه OIS
د Redmi 13R بشپړ توضیحات
عمومي ګمرکي
لانچ
| دتوليد | ریډمي |
| اعلان شوې | 2023، دسمبر 08 |
| کوډینیم | د هوا |
| د نمونوي شمېر | 23124RN87C |
| دخپریدو نیټه | 2023، دسمبر 08 |
| بهر قیمت | شاوخوا 130 یورو |
DISPLAY
| ډول | IPS LCD |
| د اړخ نسبت او PPI | 260 ppi کثافت |
| اندازه | 6.74 انچه، 109.7 سانتي متره2 (.83.8 .XNUMX.~ screen د بدن څخه د بدن تناسب) |
| تاندول Rate | 90 HZ |
| د حل | 720 X 1600 پکسلونه |
| لوړ روښانتیا (nit) | 90Hz، 450 nits (typ)، 600 nits (HBM) |
| د ساتنې د | د کارن ګرینیلا ګلاس |
| برخی | IPS-LCD |
د بدن
| رنګونه |
تور شین ارغواني |
| ډډې | 168.1 X 77.9 X 8.2 ملیون (په ایکسټرم ایکس ایکس ایکسیم ایکس ایکس ایکسومکس) |
| د وزن | 195 g (6.88 oz) |
| د مادي | |
| تصدیق | |
| د اوبو مقاومت | |
| حس | د ګوتو نښان (د غاړې ایښودل شوی)، سرعت، کمپاس |
| زینیمم جیک | |
| NFC | نه |
| انفرا | |
| د USB ډول | د USB ډول - C 2.0 |
| سوړونکی سیسټم | |
| HDMI | |
| د لوډ سپیکر غږ (dB) |
شبکه
فریکونسۍ
| تکنالوژي | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| د 2G بانډونه | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - سیم 1 او سیم 2 |
| د 3G بانډونه | HSDPA 850/900/2100 |
| د 4G بانډونه | 1، 3، 5، 8، 34، 38، 39، 40، 41 |
| د 5G بانډونه | 1, 3, 5, 8, 28, 41, 78 SA/NSA |
| ډي-SCDMA | |
| ګرځښت | GPS، GLONASS، GALILEO، BDS |
| د شبکې چټک | HSPA, LTE, 5G |
نور
| د سم کارت ډول | نانو سیم، دوه ګونی سټینډ بای |
| د سیم ساحې شمیر | دوتنه سم |
| وای فای | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac، دوه ګونی بینډ |
| بلوتوث | 5.3، اککسوم ایکس پی، LE |
| VoLTE | هو |
| ايف ايم راډيو | ایف ایم راډیو |
د SAR ارزښتد FCC حد 1.6 W/kg دی د 1 ګرام نسج په حجم کې اندازه کیږي.
| د بدن SAR (AB) | |
| مشر SAR (AB) | |
| بدن SAR (ABD) | |
| مشر SAR (ABD) | |
د فعالیت د
پلاتفورم
| Chipset | د میډیټیک ابعاد 6100+ (6nm) |
| سی پی یو | اوکټا کور (2x2.2 GHz Cortex-A76 او 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| بټونه | |
| کورونه | د 8 کور |
| د پروسس تکنالوژي | 6 nm |
| GPU | مالي-G57 MC2 |
| GPU Cores | |
| د GPU فریکونسی | |
| اوسمهال نسخه | Android 13 ، MIUI 14 |
| play ګدام |
MEMORY
| د رام ظرفیت | 4GB |
| د رام ډول | |
| د زيرمتون | 128GB |
| د SD کارټ سلاټ | microSDXC (وقف شوی سلاټ) |
د فعالیت نمرې
د انټوتو سکور |
• انتتو
|
د بیټرۍ
| د ظرفیت | 5000 ماه |
| ډول | |
| د چټک چارج ټیکنالوژي | |
| د چارج کولو سرعت | 18W |
| د ویډیو پلې بیک وخت | |
| چټک چارج | هو |
| بيسيم لګښت | نه |
| ریورس چارج کول | نه |
د کامرې
مهمه کیمره لاندې ځانګړتیاوې ممکن د سافټویر تازه کولو سره توپیر ولري.
لومړی کیمره
| د حل | 50 میګایکسس |
| سینسر | |
| خولې | f / 1.8 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | 28mm (پراخ) |
| اضافي |
دوهم کیمره
| د حل | 08 میګایکسس |
| سینسر | |
| خولې | |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | (مرسته لینز) |
| اضافي |
| د انځور حل | 50 میګایکسس |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080p @ 30fps |
| نظری ثبات (OIS) | نه |
| برقی ثبات (EIS) | |
| ورو حرکت ویډیو | |
| برخی | LED فلش، HDR |
د DxOMark نمرې
| د موبایل نمرې (شاته) |
ګرځنده
عکس
ویډیو
|
| د سیلفي سکور |
Selfie
عکس
ویډیو
|
د سیلفي کیمرې
لومړی کیمره
| د حل | 5 میګایکسس |
| سینسر | |
| خولې | |
| د پکسل کچه | 5 میګایکسس |
| د سینسر اندازه | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
دریمه کیمره
| د حل | |
| سینسر | |
| خولې | |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080p @ 30fps |
| برخی | HDR |
د Redmi 13R FAQ
د Redmi 13R بیټرۍ څومره وخت نیسي؟
د Redmi 13R بیټرۍ د 5000 mAh ظرفیت لري.
ایا ریډمي 13R NFC لري؟
نه، Redmi 13R NFC نلري
د Redmi 13R ریفریش نرخ څه دی؟
Redmi 13R د 90 Hz ریفریش نرخ لري.
د Redmi 13R د Android نسخه څه ده؟
د Redmi 13R Android نسخه د Android 13، MIUI 14 ده.
د Redmi 13R د ښودلو ریزولوشن څه دی؟
د ریډمي 13R ډیسک ریزولوشن 720 x 1600 پکسلز دی.
ایا ریډمي 13R بې سیم چارج لري؟
نه، Redmi 13R بې سیم چارج نلري.
ایا Redmi 13R د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت لري؟
نه، Redmi 13R د اوبو او دوړو مقاومت نلري.
د Redmi 13R کیمره میګاپکسل څه ده؟
Redmi 13R د 50MP کیمره لري.
د Redmi 13R قیمت څومره دی؟
د Redmi 13R قیمت $ 130 دی.
د Redmi 13R کاروونکي بیاکتنې او نظرونه
د Redmi 13R ویډیو بیاکتنې
په یوټیوب کې بیاکتنه
Redmi 13R
×

که تاسو دا تلیفون کاروئ یا د دې تلیفون تجربه لرئ، دا اختیار غوره کړئ.
دا اختیار غوره کړئ که تاسو دا تلیفون نه وي کارولی او یوازې غواړئ یو نظر ولیکئ.
دلته دي 0 د دې محصول په اړه تبصرې.