Xiomi Black Shark 2
د Xiaomi بلیک شارک 2 مشخصات د 2019 لپاره د لوبو عالي فعالیت وړاندې کوي.
د Xiaomi بلیک شارک 2 کلیدي مشخصات
- چټک چارج د لوړ RAM ظرفیت د بیټرۍ لوړ ظرفیت د څو رنګ انتخابونه
- نور خرڅلاو نشته د SD کارت سلاټ نشته د هیډفون جک نشته د سافټویر زوړ نسخه
د Xiaomi بلیک شارک 2 بشپړ توضیحات
عمومي ګمرکي
لانچ
| دتوليد | بلیک شارک |
| اعلان شوې | Mar 18، 2019 |
| کوډینیم | |
| د نمونوي شمېر | |
| دخپریدو نیټه | Mar 28، 2019 |
| بهر قیمت | شاوخوا 450 یورو |
DISPLAY
| ډول | AMOLED |
| د اړخ نسبت او PPI | 19.5:9 تناسب - 403 ppi کثافت |
| اندازه | 6.39 انچه، 100.2 سانتي متره2 (.81.7 .XNUMX.~ screen د بدن څخه د بدن تناسب) |
| تاندول Rate | 60 HZ |
| د حل | 1080 X 2340 پکسلونه |
| لوړ روښانتیا (nit) | 430 cd/M² |
| د ساتنې د | |
| برخی | DCI-P3 100٪ تل پر ښودل |
د بدن
| رنګونه |
تور د سپينو زرو آبي |
| ډډې | 163.6 X 75 X 8.8 ملیون (په ایکسټرم ایکس ایکس ایکسیم ایکس ایکس ایکسومکس) |
| د وزن | 205 ګرامه (7.23 اوز) |
| د مادي | د المونیم الیاژ |
| تصدیق | |
| د اوبو مقاومت | |
| حس | د ګوتو نښه (د نندارې لاندې)، سرعت، ګیرو، قربت، کمپاس |
| زینیمم جیک | نه |
| NFC | نه |
| انفرا | |
| د USB ډول | 2.0، د C - X XUMX بیرته راګرځیدونکي کنټرول |
| سوړونکی سیسټم | |
| HDMI | |
| د لوډ سپیکر غږ (dB) |
شبکه
فریکونسۍ
| تکنالوژي | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| د 2G بانډونه | جی ایس ایم - 850 / 900 / 1800 / 1900 - سیم 1 او سیم 2 |
| د 3G بانډونه | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| د 4G بانډونه | B1 (2100)، B3 (1800)، B4 (1700/2100 AWS 1)، B5 (850)، B7 (2600)، B8 (900)، B20 (800)، B34 (TDD 2100)، B38 (TDD 2600)، B39 (TDD 1900)، B40 (TDD 2300)، B41 (TDD 2500) |
| د 5G بانډونه | |
| ډي-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| ګرځښت | هو، د A-GPS، GLONASS، BDS سره |
| د شبکې چټک | HSPA 42.2 / 5.76 MBS ، LTE-A (5CA) Cat18 1200/150 MBS |
نور
| د سم کارت ډول | دوه ګونی سم (نانو سم ، دوه ګونی ولاړ) |
| د سیم ساحې شمیر | 2 |
| وای فای | وائی فائی 802.11 A / b / g / n / ac، دوباره باند، وائی فائی مستقیم، هاټپټ |
| بلوتوث | 5.0، A2DP، aptX HD، LE |
| VoLTE | هو |
| ايف ايم راډيو | نه |
د SAR ارزښتد FCC حد 1.6 W/kg دی د 1 ګرام نسج په حجم کې اندازه کیږي.
| د بدن SAR (AB) | |
| مشر SAR (AB) | |
| بدن SAR (ABD) | |
| مشر SAR (ABD) | |
د فعالیت د
پلاتفورم
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 855 |
| سی پی یو | اوکټا کور (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.41 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| بټونه | 64Bit |
| کورونه | د 8 کور |
| د پروسس تکنالوژي | 7 nm |
| GPU | 640 |
| GPU Cores | |
| د GPU فریکونسی | |
| اوسمهال نسخه | Android 9.0 (فوټ) |
| play ګدام |
MEMORY
| د رام ظرفیت | 6GB / 8GB / 12GB |
| د رام ډول | LPDDR4X |
| د زيرمتون | 64GB / 128GB / 256GB |
| د SD کارټ سلاټ | نه |
د فعالیت نمرې
د انټوتو سکور |
395k
• انټوټو v7
|
د بیټرۍ
| د ظرفیت | 4000 mAh |
| ډول | Li-ion |
| د چټک چارج ټیکنالوژي | د Qualcomm چټک چارج 4.0 |
| د چارج کولو سرعت | 27W |
| د ویډیو پلې بیک وخت | |
| چټک چارج | هو |
| بيسيم لګښت | |
| ریورس چارج کول |
د کامرې
مهمه کیمره لاندې ځانګړتیاوې ممکن د سافټویر تازه کولو سره توپیر ولري.
لومړی کیمره
| د حل | |
| سینسر | سوني IMX586 Exmor RS |
| خولې | f / 1.75 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د انځور حل | 8000 x 6000 پکسله، 48 MP |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (بشپړ) - (30 fps) 1280x720 (HD) - (120 fps) |
| نظری ثبات (OIS) | نه |
| برقی ثبات (EIS) | |
| ورو حرکت ویډیو | هو |
| برخی | LED فلش ، HDR ، پینورما |
د DxOMark نمرې
| د موبایل نمرې (شاته) |
84
ګرځنده
84
عکس
85
ویډیو
|
| د سیلفي سکور |
Selfie
عکس
ویډیو
|
د سیلفي کیمرې
لومړی کیمره
| د حل | 20 د ولسي جرګې |
| سینسر | |
| خولې | f / 2.0 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080p @ 30fps |
| برخی | HDR |
د Xiaomi Black Shark 2 FAQ
د Xiaomi بلیک شارک 2 بیټرۍ څومره وخت دوام کوي؟
د Xiaomi Black Shark 2 بیټرۍ د 4000 mAh ظرفیت لري.
ایا د Xiaomi بلیک شارک 2 NFC لري؟
نه، Xiaomi Black Shark 2 NFC نلري
د Xiaomi بلیک شارک 2 ریفریش نرخ څومره دی؟
د Xiaomi بلیک شارک 2 د 60 هرټز ریفریش نرخ لري.
د Xiaomi بلیک شارک 2 د Android نسخه څه ده؟
د Xiaomi Black Shark 2 Android نسخه د Android 9.0 (Pie) ده.
د Xiaomi بلیک شارک 2 د ښودلو ریزولوشن څه دی؟
د Xiaomi بلیک شارک 2 ډیسپلی ریزولوشن 1080 x 2340 پکسلز دی.
ایا د Xiaomi بلیک شارک 2 بې سیم چارج لري؟
نه، د Xiaomi بلیک شارک 2 بې سیم چارج نلري.
ایا د Xiaomi بلیک شارک 2 د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت لري؟
نه، د Xiaomi Black Shark 2 د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت نلري.
ایا د Xiaomi بلیک شارک 2 د 3.5mm هیډفون جیک سره راځي؟
نه، د Xiaomi بلیک شارک 2 د 3.5mm هیډفون جیک نلري.
د Xiaomi بلیک شارک 2 میګاپکسل کیمره څه ده؟
د Xiaomi بلیک شارک 2 د 48MP کیمره لري.
د Xiaomi بلیک شارک 2 کیمرې سینسر څه شی دی؟
د Xiaomi بلیک شارک 2 د سوني IMX586 Exmor RS کیمرې سینسر لري.
د Xiaomi Black Shark 2 قیمت څومره دی؟
د Xiaomi Black Shark 2 قیمت $ 130 دی.
د Xiaomi بلیک شارک 2 کارونکي بیاکتنې او نظرونه
د Xiaomi بلیک شارک 2 ویډیو بیاکتنې
په یوټیوب کې بیاکتنه
Xiomi Black Shark 2
×

که تاسو دا تلیفون کاروئ یا د دې تلیفون تجربه لرئ، دا اختیار غوره کړئ.
دا اختیار غوره کړئ که تاسو دا تلیفون نه وي کارولی او یوازې غواړئ یو نظر ولیکئ.
دلته دي 0 د دې محصول په اړه تبصرې.