Xiaomi My 9 Lite
Xiaomi Mi 9 Lite په زړه پوری مخکینۍ کیمره او ځانګړی ډیزاین لري.
د Xiaomi Mi 9 Lite کلیدي مشخصات
- چټک چارج د لوړ RAM ظرفیت د بیټرۍ لوړ ظرفیت د سرفون جیک
- نور خرڅلاو نشته د سافټویر زوړ نسخه د 5G ملاتړ نشته د پنروک مقاومت نلري
د Xiaomi Mi 9 Lite بشپړ مشخصات
عمومي ګمرکي
لانچ
| دتوليد | ژیونی |
| اعلان شوې | د سپتمبر 16,2019 |
| کوډینیم | pyxis |
| د نمونوي شمېر | |
| دخپریدو نیټه | ۲۰۲۰، سپتمبر |
| بهر قیمت | شاوخوا 320 یورو |
DISPLAY
| ډول | سپرول AMOLED |
| د اړخ نسبت او PPI | 19.5:9 تناسب - 403 ppi کثافت |
| اندازه | 6.39 انچه، 100.2 سانتي متره2 (.85.8 .XNUMX.~ screen د بدن څخه د بدن تناسب) |
| تاندول Rate | 60 HZ |
| د حل | 1080 X 2340 پکسلونه |
| لوړ روښانتیا (nit) | 403 cd/M² |
| د ساتنې د | Corning Gorilla Glass 5 |
| برخی | HDR |
د بدن
| رنګونه |
تور آبي سپین |
| ډډې | 156.8 • 74.5 • 8.7 ملي میتر (6.17 • 2.93 • 0.34 کې) |
| د وزن | 179 ګرامه (6.31 اوز) |
| د مادي | المونیم الیاژ، شیشه |
| تصدیق | |
| د اوبو مقاومت | نه |
| حس | د ګوتو نښه (د نندارې لاندې، نظری)، سرعت، ګیرو، قربت، کمپاس |
| زینیمم جیک | هو |
| NFC | هو |
| انفرا | هو |
| د USB ډول | 2.0، د C - X XUMX بیرته راګرځیدونکي کنټرول |
| سوړونکی سیسټم | نه |
| HDMI | |
| د لوډ سپیکر غږ (dB) |
شبکه
فریکونسۍ
| تکنالوژي | GSM / HSPA / LTE |
| د 2G بانډونه | جی ایس ایم - 850 / 900 / 1800 / 1900 - سیم 1 او سیم 2 |
| د 3G بانډونه | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| د 4G بانډونه | LTE بانډ - 1(2100)، 2(1900)، 3(1800)، 4(1700/2100)، 5(850)، 7(2600)، 8(900)، 20(800)، 28(700)، 38(2600)، 40(2300) |
| د 5G بانډونه | |
| ډي-SCDMA | |
| ګرځښت | هو، د A-GPS، GLONASS، GALILEO، BDS سره |
| د شبکې چټک | HSPA 42.2 / 5.76 MBS ، LTE-A |
نور
| د سم کارت ډول | دوه ګونی سم (نانو سم ، دوه ګونی ولاړ) |
| د سیم ساحې شمیر | 2 |
| وای فای | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ، ډبل بانډ ، د Wi-Fi مستقیم ، هټ سپټ |
| بلوتوث | 5.0، A2DP، LE، aptX HD |
| VoLTE | هو |
| ايف ايم راډيو | هو |
د SAR ارزښتد FCC حد 1.6 W/kg دی د 1 ګرام نسج په حجم کې اندازه کیږي.
| د بدن SAR (AB) | |
| مشر SAR (AB) | |
| بدن SAR (ABD) | |
| مشر SAR (ABD) | |
د فعالیت د
پلاتفورم
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 710 |
| سی پی یو | اوکټا کور (2x2.2 GHz Kryo 360 سرو زرو او 6x1.7 GHz Kryo 360 سلور) |
| بټونه | 64Bit |
| کورونه | د 8 کور |
| د پروسس تکنالوژي | 10 nm |
| GPU | اډرینینو 616 |
| GPU Cores | |
| د GPU فریکونسی | 500 ميګاهيرتزه |
| اوسمهال نسخه | Android 11 ، MIUI 12.5 |
| play ګدام |
MEMORY
| د رام ظرفیت | 6GB |
| د رام ډول | LPDDR4X |
| د زيرمتون | 128GB |
| د SD کارټ سلاټ | microSD، تر 256 GB پورې (د شریک سیم سلاټ کاروي) |
د فعالیت نمرې
د انټوتو سکور |
218k
• انټوټو v8
|
د بیټرۍ
| د ظرفیت | 4030 mAh |
| ډول | لی - پو |
| د چټک چارج ټیکنالوژي | د Qualcomm چټک چارج 4+ |
| د چارج کولو سرعت | 18W |
| د ویډیو پلې بیک وخت | |
| چټک چارج | هو |
| بيسيم لګښت | نه |
| ریورس چارج کول |
د کامرې
مهمه کیمره لاندې ځانګړتیاوې ممکن د سافټویر تازه کولو سره توپیر ولري.
لومړی کیمره
| د حل | |
| سینسر | سوني IMX586 Exmor RS |
| خولې | f / 1.79 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د انځور حل | 8000 x 6000 پکسله، 48 MP |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (بشپړ) - (30/60/120 fps) 1280x720 (HD) - (30/960 fps) |
| نظری ثبات (OIS) | نه |
| برقی ثبات (EIS) | هو |
| ورو حرکت ویډیو | هو |
| برخی | LED فلش ، HDR ، پینورما |
د DxOMark نمرې
| د موبایل نمرې (شاته) |
ګرځنده
عکس
ویډیو
|
| د سیلفي سکور |
Selfie
عکس
ویډیو
|
د سیلفي کیمرې
لومړی کیمره
| د حل | 32 د ولسي جرګې |
| سینسر | سامسنګ S5KGD1 |
| خولې | f / 2.0 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080p @ 30fps |
| برخی | HDR |
د Xiaomi Mi 9 Lite FAQ
د Xiaomi Mi 9 Lite بیټرۍ څومره وخت دوام کوي؟
د Xiaomi Mi 9 Lite بیټرۍ د 4030 mAh ظرفیت لري.
ایا Xiaomi Mi 9 Lite NFC لري؟
هو، Xiaomi Mi 9 Lite NFC لري
د Xiaomi Mi 9 Lite ریفریش نرخ څومره دی؟
Xiaomi Mi 9 Lite د 60 Hz ریفریش نرخ لري.
د Xiaomi Mi 9 Lite د Android نسخه څه ده؟
د Xiaomi Mi 9 Lite Android نسخه د Android 11، MIUI 12.5 ده.
د Xiaomi Mi 9 Lite د ښودلو ریزولوشن څه دی؟
د Xiaomi Mi 9 Lite ریزولوشن 1080 x 2340 پکسلز دی.
ایا Xiaomi Mi 9 Lite د بې سیم چارج لري؟
نه، د Xiaomi Mi 9 Lite بې سیم چارج نلري.
ایا د Xiaomi Mi 9 Lite د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت لري؟
نه، Xiaomi Mi 9 Lite د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت نلري.
ایا د Xiaomi Mi 9 Lite د 3.5mm هیډفون جیک سره راځي؟
هو، د Xiaomi Mi 9 Lite د 3.5mm هیډفون جیک لري.
د Xiaomi Mi 9 Lite کیمره میګاپکسل څه ده؟
د Xiaomi Mi 9 Lite 48MP کیمره لري.
د Xiaomi Mi 9 Lite د کیمرې سینسر څه شی دی؟
د Xiaomi Mi 9 Lite د سوني IMX586 Exmor RS کیمرې سینسر لري.
د Xiaomi Mi 9 Lite قیمت څومره دی؟
د Xiaomi Mi 9 Lite بیه ۳۱۰ ډالره ده.
د Xiaomi Mi 9 Lite کاروونکي بیاکتنې او نظرونه
د Xiaomi Mi 9 Lite ویډیو بیاکتنې
په یوټیوب کې بیاکتنه
Xiaomi My 9 Lite
×

که تاسو دا تلیفون کاروئ یا د دې تلیفون تجربه لرئ، دا اختیار غوره کړئ.
دا اختیار غوره کړئ که تاسو دا تلیفون نه وي کارولی او یوازې غواړئ یو نظر ولیکئ.
دلته دي 13 د دې محصول په اړه تبصرې.