د Xiaomi Mi Pad 4 Plus
Xiaomi Mi Pad 4 Plus د ښه قیمت لپاره ښه فعالیت وړاندې کوي
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus کلیدي مشخصات
- چټک چارج د بیټرۍ لوړ ظرفیت د سرفون جیک د SD کارت ساحه شتون لري
- د IPS څرګندونه نور خرڅلاو نشته 1080p ویډیو ثبت کول د سافټویر زوړ نسخه
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus بشپړ مشخصات
عمومي ګمرکي
لانچ
| دتوليد | ژیونی |
| اعلان شوې | |
| کوډینیم | لمر |
| د نمونوي شمېر | |
| دخپریدو نیټه | 2018، اګست |
| بهر قیمت | شاوخوا 260 یورو |
DISPLAY
| ډول | IPS LCD |
| د اړخ نسبت او PPI | 16:10 تناسب - 224 ppi کثافت |
| اندازه | 10.1 انچه، 295.8 سانتي متره2 (.80.8 .XNUMX.~ screen د بدن څخه د بدن تناسب) |
| تاندول Rate | 60 HZ |
| د حل | 1200 X 1920 پکسلونه |
| لوړ روښانتیا (nit) | |
| د ساتنې د | |
| برخی |
د بدن
| رنګونه |
تور د سرو زرو ګلاب |
| ډډې | 245.6 X 149.1 X 8 ملیون (په ایکسټرم ایکس ایکس ایکسیم ایکس ایکس ایکسومکس) |
| د وزن | 485 ګرامه (1.07 پونډه) |
| د مادي | فلزي |
| تصدیق | |
| د اوبو مقاومت | |
| حس | اکیلرومیټر، ګیرو، قربت، کمپاس (یوازې د LTE ماډل) |
| زینیمم جیک | هو |
| NFC | نه |
| انفرا | |
| د USB ډول | Type-C 1.0 بیرته راګرځیدونکی نښلونکی |
| سوړونکی سیسټم | |
| HDMI | |
| د لوډ سپیکر غږ (dB) |
شبکه
فریکونسۍ
| تکنالوژي | LTE |
| د 2G بانډونه | مردود |
| د 3G بانډونه | |
| د 4G بانډونه | B1 (2100)، B3 (1800)، B5 (850)، B7 (2600)، B8 (900)، B38 (TDD 2600)، B39 (TDD 1900)، B40 (TDD 2300)، B41 (TDD 2500) |
| د 5G بانډونه | |
| ډي-SCDMA | |
| ګرځښت | هو، د A-GPS، GLONASS، BDS سره (یوازې LTE ماډل) |
| د شبکې چټک | LTE-A (3CA) Cat12 600/150 Mbps |
نور
| د سم کارت ډول | نانو سم |
| د سیم ساحې شمیر | 1 |
| وای فای | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ، ډبل بانډ ، د Wi-Fi مستقیم ، هټ سپټ |
| بلوتوث | 5.0، اککسوم ایکس پی، LE |
| VoLTE | |
| ايف ايم راډيو | نه |
د SAR ارزښتد FCC حد 1.6 W/kg دی د 1 ګرام نسج په حجم کې اندازه کیږي.
| د بدن SAR (AB) | |
| مشر SAR (AB) | |
| بدن SAR (ABD) | |
| مشر SAR (ABD) | |
د فعالیت د
پلاتفورم
| Chipset | Qualcomm SDM660 سنیپډریګون 660 (14 اینیم) |
| سی پی یو | اوکټا کور (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| بټونه | 64Bit |
| کورونه | د 8 کور |
| د پروسس تکنالوژي | 14 nm |
| GPU | اډرینینو 512 |
| GPU Cores | |
| د GPU فریکونسی | |
| اوسمهال نسخه | Android 8.1 (Oreo)؛ MIUI 10 |
| play ګدام |
MEMORY
| د رام ظرفیت | 4GB |
| د رام ډول | LPDDR4X |
| د زيرمتون | 64GB / 128GB |
| د SD کارټ سلاټ | microSD، تر 256 GB پورې (وقف سلاټ) |
د فعالیت نمرې
د انټوتو سکور |
130k
• انتتو
|
د بیټرۍ
| د ظرفیت | 8620 mAh |
| ډول | لی - پو |
| د چټک چارج ټیکنالوژي | |
| د چارج کولو سرعت | 18W |
| د ویډیو پلې بیک وخت | |
| چټک چارج | |
| بيسيم لګښت | |
| ریورس چارج کول |
د کامرې
مهمه کیمره لاندې ځانګړتیاوې ممکن د سافټویر تازه کولو سره توپیر ولري.
لومړی کیمره
| د حل | |
| سینسر | اومني ویژن OV13855 |
| خولې | f / 2 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د انځور حل | 4160 x 3120 پکسله، 12.98 MP |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080 @ 30 |
| نظری ثبات (OIS) | نه |
| برقی ثبات (EIS) | |
| ورو حرکت ویډیو | هو |
| برخی | پینوراما، HDR |
د DxOMark نمرې
| د موبایل نمرې (شاته) |
ګرځنده
عکس
ویډیو
|
| د سیلفي سکور |
Selfie
عکس
ویډیو
|
د سیلفي کیمرې
لومړی کیمره
| د حل | 5 د ولسي جرګې |
| سینسر | سامسونگ S5K5E8 |
| خولې | f / 2.0 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | مردود |
| برخی |
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus FAQ
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus بیټرۍ څومره وخت نیسي؟
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus بیټرۍ د 8620 mAh ظرفیت لري.
ایا Xiaomi Mi Pad 4 Plus NFC لري؟
نه، Xiaomi Mi Pad 4 Plus NFC نلري
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus ریفریش نرخ څومره دی؟
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus 60 Hz ریفریش نرخ لري.
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus Android نسخه څه ده؟
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus Android نسخه د Android 8.1 (Oreo) ده؛ MIUI 10.
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus د ښودلو ریزولوشن څه دی؟
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus نندارې ریزولوشن 1200 x 1920 پکسلز دی.
ایا Xiaomi Mi Pad 4 Plus د بې سیم چارج لري؟
نه، د Xiaomi Mi Pad 4 Plus بې سیم چارج نلري.
ایا د Xiaomi Mi Pad 4 Plus د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت لري؟
نه، Xiaomi Mi Pad 4 Plus د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت نلري.
ایا د Xiaomi Mi Pad 4 Plus د 3.5mm هیډفون جیک سره راځي؟
هو، د Xiaomi Mi Pad 4 Plus د 3.5mm هیډفون جیک لري.
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus کیمره میګاپکسل څه دی؟
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus د 13MP کیمره لري.
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus د کیمرې سینسر څه شی دی؟
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus د OmniVision OV13855 کیمرې سینسر لري.
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus قیمت څومره دی؟
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus بیه ۹۵ ډالره ده.
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus کارونکي بیاکتنې او نظرونه
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus ویډیو بیاکتنې
په یوټیوب کې بیاکتنه
د Xiaomi Mi Pad 4 Plus
×
که تاسو دا تلیفون کاروئ یا د دې تلیفون تجربه لرئ، دا اختیار غوره کړئ.
دا اختیار غوره کړئ که تاسو دا تلیفون نه وي کارولی او یوازې غواړئ یو نظر ولیکئ.
دلته دي 0 د دې محصول په اړه تبصرې.