xiaomi pad 6 pro
د Xiaomi Pad 6 Pro د Xiaomi ځواکمن ټابلیټ دی.
د Xiaomi Pad 6 Pro کلیدي مشخصات
- د لوړې لوړې کچې چټک چارج د لوړ سپیکر حجم د لوړ RAM ظرفیت
- د IPS څرګندونه د SD کارت سلاټ نشته د هیډفون جک نشته د 5G ملاتړ نشته
د Xiaomi Pad 6 Pro بشپړ مشخصات
| دتوليد | ژیونی |
| اعلان شوې | |
| کوډینیم | لیوقین |
| د نمونوي شمېر | 23046RP50C |
| دخپریدو نیټه | 2023، اپریل 18 |
| بهر قیمت | شاوخوا 350 یورو |
DISPLAY
| ډول | IPS LCD |
| د اړخ نسبت او PPI | 16:10 تناسب - 309 ppi کثافت |
| اندازه | 11.0 انچه، 350.9 سانتي متره2 (.82.8 .XNUMX.~ screen د بدن څخه د بدن تناسب) |
| تاندول Rate | 144 HZ |
| د حل | 2880 X 1800 پکسلونه |
| لوړ روښانتیا (nit) | |
| د ساتنې د | ګیریلا شیش 3 |
| برخی | 30/48/50/60/90/120/144 Hz، 240 Hz ټچ نمونه اخیستل، 1400:1 برعکس، DCI-P3 |
د بدن
| رنګونه |
د سرو زرو تور آبي |
| ډډې | 253.95 • 165.18 • 6.51 ملي میتر (10.03 • 6.55 • 0.27 کې) |
| د وزن | 490 آرټ |
| د مادي | د شیشې مخ، د المونیم بدن |
| تصدیق | |
| د اوبو مقاومت | نه |
| حس | سرعت، ګیرو، قربت، کمپاس، تالار |
| زینیمم جیک | نه |
| NFC | نه |
| انفرا | نه |
| د USB ډول | د USB ډول-C، 3.2 Gen 1، OTG |
| سوړونکی سیسټم | |
| HDMI | |
| د لوډ سپیکر غږ (dB) | هو، 4 سپیکر |
شبکه
فریکونسۍ
| تکنالوژي | د سیلولر ارتباط نشته |
| د 2G بانډونه | N / A |
| د 3G بانډونه | |
| د 4G بانډونه | |
| د 5G بانډونه | |
| ډي-SCDMA | |
| ګرځښت | نه |
| د شبکې چټک |
| د سم کارت ډول | نه |
| د سیم ساحې شمیر | |
| وای فای | وائی فای 802.11 a/b/g/n/ac، ډبل بینډ، وائی فای مستقیم، هټ سپټ، وائی فای 6، وائی فای 5 |
| بلوتوث | 5.2، AAC، LDAC، LHDC3.0 |
| VoLTE | |
| ايف ايم راډيو | نه |
| د بدن SAR (AB) | |
| مشر SAR (AB) | |
| بدن SAR (ABD) | |
| مشر SAR (ABD) | |
پلاتفورم
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 (4 nm) |
| سی پی یو | اوکټا کور (1x3.20 GHz Cortex-X2 & 3x2.80 GHz Cortex-A710 & 4x2.00 GHz Cortex-A510) |
| بټونه | |
| کورونه | |
| د پروسس تکنالوژي | |
| GPU | اډرینینو 730 |
| GPU Cores | |
| د GPU فریکونسی | |
| اوسمهال نسخه | Android 13 ، MIUI 14 |
| play ګدام | هو |
MEMORY
| د رام ظرفیت | 8GB، 12GB |
| د رام ډول | |
| د زيرمتون | 256 GB ، 512 GB |
| د SD کارټ سلاټ | نه |
د فعالیت نمرې
د انټوتو سکور |
• انتتو
|
د بیټرۍ
| د ظرفیت | 8600 ماه |
| ډول | لی - پو |
| د چټک چارج ټیکنالوژي | QC 4.0+, QC 3.0+, QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, PD 2.0, Mi Turbo چارج کول |
| د چارج کولو سرعت | 67W |
| د ویډیو پلې بیک وخت | |
| چټک چارج | |
| بيسيم لګښت | نه |
| ریورس چارج کول | نه |
د کامرې
| د انځور حل | 50 میګایکسس |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 4K@30fps, 4K@60fps, 1080p@30fps, 1080p@60fps, 720p@30fps |
| نظری ثبات (OIS) | نه |
| برقی ثبات (EIS) | |
| ورو حرکت ویډیو | |
| برخی | دوه ګونی LED فلش، HDR، پینوراما، د سپر شپې لید 2.0، د ډبل کیمرې لیدونکی، واټر مارک |
د DxOMark نمرې
| د موبایل نمرې (شاته) |
ګرځنده
عکس
ویډیو
|
| د سیلفي سکور |
Selfie
عکس
ویډیو
|
د سیلفي کیمرې
| د حل | 20 د ولسي جرګې |
| سینسر | د IMX596 |
| خولې | f / 2.2 |
| د پکسل کچه | 1 / 3.4 " |
| د سینسر اندازه | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080p@60fps، 1080p@30fps |
| برخی |
د Xiaomi Pad 6 Pro FAQ
د Xiaomi Pad 6 Pro بیټرۍ څومره وخت نیسي؟
د Xiaomi Pad 6 Pro بیټرۍ د 8600 mAh ظرفیت لري.
ایا د Xiaomi Pad 6 Pro NFC لري؟
نه، Xiaomi Pad 6 Pro NFC نلري
د Xiaomi Pad 6 Pro ریفریش نرخ څومره دی؟
Xiaomi Pad 6 Pro د 144 Hz ریفریش نرخ لري.
د Xiaomi Pad 6 Pro د Android نسخه څه ده؟
د Xiaomi Pad 6 Pro Android نسخه د Android 13، MIUI 14 ده.
د Xiaomi Pad 6 Pro د ښودلو ریزولوشن څه دی؟
د Xiaomi Pad 6 Pro نندارې ریزولوشن ۲۸۸۰ x ۱۸۰۰ پکسله دی.
ایا د Xiaomi Pad 6 Pro بې سیم چارج لري؟
نه، د Xiaomi Pad 6 Pro بې سیم چارج نلري.
ایا د Xiaomi Pad 6 Pro د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت لري؟
نه، د Xiaomi Pad 6 Pro د اوبو او دوړو مقاومت نلري.
ایا د Xiaomi Pad 6 Pro د 3.5mm هیډفون جیک سره راځي؟
نه، د Xiaomi Pad 6 Pro د 3.5mm هیډفون جیک نلري.
د Xiaomi Pad 6 Pro کیمره میګاپکسل څه ده؟
د Xiaomi Pad 6 Pro د 13MP کیمره لري.
د Xiaomi Pad 6 Pro قیمت څومره دی؟
د Xiaomi Pad 6 Pro بیه ۳۸۰ ډالره ده.
د MIUI کوم نسخه به د Xiaomi Pad 6 Pro وروستی تازه وي؟
MIUI 15 به د Xiaomi Pad 5 وروستی MIUI نسخه وي.
د Android کوم نسخه به د Xiaomi Pad 6 Pro وروستی تازه وي؟
Android 13 به د Xiaomi Pad 5 وروستی Android نسخه وي.
د Xiaomi Pad 6 Pro به څومره تازه معلومات ترلاسه کړي؟
Xiaomi Pad 5 به تر MIUI 3 پورې 3 MIUI او 15 کاله د Android امنیت تازه معلومات ترلاسه کړي.
د Xiaomi Pad 6 Pro به څو کاله تازه معلومات ترلاسه کړي؟
Xiaomi Pad 5 به د 3 راهیسې د 2022 کلونو امنیت تازه معلومات ترلاسه کړي.
د Xiaomi Pad 6 Pro به څو ځله تازه معلومات ترلاسه کړي؟
Xiaomi Pad 5 په هرو 3 میاشتو کې تازه کیږي.
Xiaomi Pad 6 Pro د کوم Android نسخه سره د بکس څخه بهر دی؟
Xiaomi Pad 5 د بکس څخه بهر د MIUI 12.5 سره د Android 11 پراساس
کله به د Xiaomi Pad 6 Pro د MIUI 13 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
Xiaomi Pad 5 لا دمخه د MIUI 13 تازه معلومات ترلاسه کړي.
کله به د Xiaomi Pad 6 Pro د Android 12 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
Xiaomi Pad 5 به په Q12 3 کې د Android 2022L تازه معلومات ترلاسه کړي
کله به د Xiaomi Pad 6 Pro د Android 13 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
هو، د Xiaomi Pad 5 به په Q13 3 کې د Android 2023 تازه معلومات ترلاسه کړي.
د Xiaomi Pad 6 Pro تازه ملاتړ به کله پای ته ورسیږي؟
د Xiaomi Pad 5 تازه ملاتړ به په 2024 کې پای ته ورسیږي.
د Xiaomi Pad 6 Pro کارونکي بیاکتنې او نظرونه
د Xiaomi Pad 6 Pro ویډیو بیاکتنې
xiaomi pad 6 pro
×

که تاسو دا تلیفون کاروئ یا د دې تلیفون تجربه لرئ، دا اختیار غوره کړئ.
دا اختیار غوره کړئ که تاسو دا تلیفون نه وي کارولی او یوازې غواړئ یو نظر ولیکئ.
دلته دي 1 د دې محصول په اړه تبصرې.