Xiomi Redmi یادښت 10 Pro
د ریډمي نوټ 10 پرو د ریډمي نوټ 10 لړۍ دننه ګړندی تلیفون مشخص کوي.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro کلیدي مشخصات
- د لوړې لوړې کچې چټک چارج د لوړ RAM ظرفیت د بیټرۍ لوړ ظرفیت
- د سافټویر زوړ نسخه د 5G ملاتړ نشته نه OIS
د Xiaomi ریډمي نوټ 10 پرو لنډیز
د ریډمي نوټ 10 پرو د ریډمي وروستی سمارټ فون دی، او دا د ځانګړتیاوو څخه ډک دی. د 6.67 انچ ډسپلې یو له لویو څخه دی چې تاسو به یې په ریډمي تلیفون کې ومومئ ، او دا د 1080 x 2400 پکسل ریزولوشن لري. تلیفون د Qualcomm Snapdragon 732G پروسیسر لخوا پرمخ وړل کیږي، او دا د 6GB یا 8GB رام سره راځي. د 128GB ذخیره هم شتون لري، کوم چې د مایکرو ایس ډی کارت له لارې پراخ کیدی شي. شاته د کواډ کیمرې ترتیب کې د 108MP اصلي سینسر شامل دی ، او مخکینۍ کیمره 20MP ده. د ریډمي نوټ 10 پرو د 5,020mAh بیټرۍ هم لري، او دا په 33W کې د چټک چارج ملاتړ کوي.
د ریډمي نوټ 10 پرو بیټرۍ
د ریډمي نوټ 10 پرو بیټرۍ په بازار کې یو له غوره څخه دی. دا د 5020mAh ظرفیت سره د اوږدمهاله بیټرۍ ژوند وړاندیز کوي. د دې ریډمي نوټ 10 پرو سره، تاسو کولی شئ په اسانۍ سره په یوه چارج کې د دوه ورځو بیټرۍ ژوند ترلاسه کړئ. د ریډمي نوټ 10 پرو د USB ډول-C پورټ او یو شامل 18W چارجر سره د ګړندي چارج کولو ملاتړ هم کوي. سربیره پردې ، د ریډمي نوټ 10 پرو د 6.67 انچ لوی AMOLED ډسپلې او د کواډ کیمرې ترتیب وړاندې کوي. د ریډمي نوټ 10 پرو د هغو کسانو لپاره غوره انتخاب دی چې د ځواکمن او اوږدمهاله بیټرۍ تلیفون په لټه کې دي.
د ریډمي نوټ 10 پرو کیمره
د ریډمي نوټ 10 پرو د بودیجې دوستانه سمارټ فون دی چې د ځانګړتیاو یا کیفیت سره موافقت نه کوي. کیمره د دې تلیفون یو له غوره ځانګړتیاو څخه دی. د څلورو کامرو سره، په شمول د 108 MP اصلي کامره، د 8 میګاپکسله ثانوي کامره، د 5 میګاپکسله دریمه کامره، او د 2 میګاپکسله کوارټری کامره، Redmi Note 10 Pro تاسو ته په مختلفو شرایطو کې د شوټ کولو انعطاف درکوي.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro بشپړ مشخصات
| دتوليد | ریډمي |
| اعلان شوې | |
| کوډینیم | خواږه |
| د نمونوي شمېر | |
| دخپریدو نیټه | 2021 ، مارچ 24 |
| بهر قیمت | $299.99 / €?248.90 / £?249.00 |
DISPLAY
| ډول | AMOLED |
| د اړخ نسبت او PPI | 20:9 تناسب - 395 ppi کثافت |
| اندازه | 6.67 انچه، 107.4 سانتي متره2 (.85.6 .XNUMX.~ screen د بدن څخه د بدن تناسب) |
| تاندول Rate | 120 HZ |
| د حل | 1080 X 2400 پکسلونه |
| لوړ روښانتیا (nit) | |
| د ساتنې د | Corning Gorilla Glass 5 |
| برخی |
د بدن
| رنګونه |
Onyx خړ ګلیشیر نیلي تدریجي برونزو |
| ډډې | 164 • 76.5 • 8.1 ملي میتر (6.46 • 3.01 • 0.32 کې) |
| د وزن | 193 ګرامه (6.81 اوز) |
| د مادي | د شیشې مخ (ګوریلا ګلاس 5)، شیشې شاته (ګوریلا شیشې 5)، پلاستيکي چوکاټ |
| تصدیق | |
| د اوبو مقاومت | |
| حس | د ګوتو نښان (د غاړې ایښودل شوی)، سرعت، ګیرو، قربت، کمپاس |
| زینیمم جیک | هو |
| NFC | نه |
| انفرا | |
| د USB ډول | د USB ډول - C 2.0 ، USB پرمخ ځي |
| سوړونکی سیسټم | |
| HDMI | |
| د لوډ سپیکر غږ (dB) |
شبکه
فریکونسۍ
| تکنالوژي | GSM / HSPA / LTE |
| د 2G بانډونه | جی ایس ایم - 850 / 900 / 1800 / 1900 - سیم 1 او سیم 2 |
| د 3G بانډونه | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| د 4G بانډونه | 1، 2، 3، 4، 5، 7، 8، 20، 28، 32، 38، 40، 41، XNUMX |
| د 5G بانډونه | |
| ډي-SCDMA | |
| ګرځښت | هو، د A-GPS، GLONASS، GALILEO، BDS سره |
| د شبکې چټک | HSPA 42.2/5.76 Mbps، LTE-A (CA) |
| د سم کارت ډول | دوه ګونی سم (نانو سم ، دوه ګونی ولاړ) |
| د سیم ساحې شمیر | 2 سم |
| وای فای | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ، ډبل بانډ ، د Wi-Fi مستقیم ، هټ سپټ |
| بلوتوث | 5.1، اککسوم ایکس پی، LE |
| VoLTE | |
| ايف ايم راډيو | هو |
| د بدن SAR (AB) | |
| مشر SAR (AB) | |
| بدن SAR (ABD) | |
| مشر SAR (ABD) | |
پلاتفورم
| Chipset | Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G (8 nm) |
| سی پی یو | اوکټا کور (2x2.3 GHz Kryo 470 سرو زرو او 6x1.8 GHz Kryo 470 سلور) |
| بټونه | |
| کورونه | |
| د پروسس تکنالوژي | |
| GPU | اډرینینو 618 |
| GPU Cores | |
| د GPU فریکونسی | |
| اوسمهال نسخه | Android 11 ، MIUI 12 |
| play ګدام |
MEMORY
| د رام ظرفیت | 128GB 6GB رام |
| د رام ډول | |
| د زيرمتون | 64GB 6GB رام |
| د SD کارټ سلاټ | microSDXC (وقف شوی سلاټ) |
د فعالیت نمرې
د انټوتو سکور |
• انتتو
|
د بیټرۍ
| د ظرفیت | 5020 ماه |
| ډول | لی - پو |
| د چټک چارج ټیکنالوژي | |
| د چارج کولو سرعت | 33W |
| د ویډیو پلې بیک وخت | |
| چټک چارج | |
| بيسيم لګښت | |
| ریورس چارج کول |
د کامرې
| د انځور حل | 108 میګایکسس |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| نظری ثبات (OIS) | نه |
| برقی ثبات (EIS) | |
| ورو حرکت ویډیو | |
| برخی | LED فلش ، HDR ، پینورما |
د DxOMark نمرې
| د موبایل نمرې (شاته) |
ګرځنده
عکس
ویډیو
|
| د سیلفي سکور |
Selfie
عکس
ویډیو
|
د سیلفي کیمرې
| د حل | 16 د ولسي جرګې |
| سینسر | |
| خولې | f / 2.5 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080p@30fps، 720p@120fps |
| برخی | panorama |
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro FAQ
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro بیټرۍ څومره وخت نیسي؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro بیټرۍ د 5020 mAh ظرفیت لري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 10 Pro NFC لري؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 10 Pro NFC نلري
د Xiaomi ریډمي نوټ 10 پرو ریفریش نرخ څومره دی؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro 120 Hz ریفریش نرخ لري.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د Android نسخه څه ده؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro Android نسخه د Android 11، MIUI 12 ده.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د ښودلو ریزولوشن څه دی؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro نندارې ریزولوشن 1080 x 2400 پکسلز دی.
ایا د Xiaomi Redmi Note 10 Pro بې سیم چارج لري؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 10 Pro بې سیم چارج نلري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت لري؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت نلري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د 3.5mm هیډفون جیک سره راځي؟
هو، د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د 3.5mm هیډفون جیک لري.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro کیمره میګاپکسل څه ده؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro 108MP کیمره لري.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro قیمت څومره دی؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro بیه ۸۰ ډالره ده.
د MIUI کوم نسخه به د Xiaomi Redmi Note 10 Pro وروستی تازه وي؟
MIUI 15 به د Xiaomi Redmi Note 10 Pro وروستی MIUI نسخه وي.
د Android کوم نسخه به د Xiaomi Redmi Note 10 Pro وروستی تازه وي؟
Android 13 به د Xiaomi Redmi Note 10 Pro وروستی Android نسخه وي.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro به څومره تازه معلومات ترلاسه کړي؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro به تر MIUI 3 پورې 3 MIUI او د 15 کلونو د Android امنیت تازه معلومات ترلاسه کړي.
د ژیاومي ریډمي نوټ 10 پرو به څو کاله تازه معلومات ترلاسه کړي؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro به له 3 راهیسې د 2022 کلونو امنیتي تازه معلومات ترلاسه کړي.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro به څو ځله تازه معلومات ترلاسه کړي؟
Xiaomi Redmi Note 10 Pro په هرو دریو میاشتو کې تازه کیږي.
Xiaomi Redmi Note 10 Pro د کوم Android نسخه سره د بکس څخه بهر دی؟
Xiaomi Redmi Note 10 Pro د MIUI 12 سره د Android 11 پر بنسټ د بکس څخه بهر دی
کله به د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د MIUI 13 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro لا دمخه د MIUI 13 تازه معلومات ترلاسه کړي.
کله به د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د Android 12 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
Xiaomi Redmi Note 10 Pro لا دمخه د Android 12 تازه معلومات ترلاسه کړي.
کله به د Xiaomi Redmi Note 10 Pro د Android 13 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
هو، د Xiaomi Redmi Note 10 Pro به په Q13 3 کې د Android 2023 تازه معلومات ترلاسه کړي.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro تازه ملاتړ به کله پای ته ورسیږي؟
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro تازه ملاتړ به په 2024 کې پای ته ورسیږي.
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro کاروونکي بیاکتنې او نظرونه
د Xiaomi Redmi Note 10 Pro ویډیو بیاکتنې
Xiomi Redmi یادښت 10 Pro
×

که تاسو دا تلیفون کاروئ یا د دې تلیفون تجربه لرئ، دا اختیار غوره کړئ.
دا اختیار غوره کړئ که تاسو دا تلیفون نه وي کارولی او یوازې غواړئ یو نظر ولیکئ.
دلته دي 341 د دې محصول په اړه تبصرې.