Xiomi Redmi یادښت 4X
Redmi Note 4X په ټوله نړۍ کې مشهور سمارټ فون دی.
د Xiaomi Redmi Note 4X کلیدي مشخصات
- د سار ارزښت ټیټ دی د بیټرۍ لوړ ظرفیت د سرفون جیک انفرا
- د IPS څرګندونه نور خرڅلاو نشته 1080p ویډیو ثبت کول د سافټویر زوړ نسخه
د Xiaomi Redmi Note 4X بشپړ مشخصات
عمومي ګمرکي
لانچ
| دتوليد | ریډمي |
| اعلان شوې | فبروري 8، 2017 |
| کوډینیم | منځنی |
| د نمونوي شمېر | 2016101، 2016130 |
| دخپریدو نیټه | Feb 14، 2017 |
| بهر قیمت | شاوخوا 130 یورو |
DISPLAY
| ډول | IPS LCD |
| د اړخ نسبت او PPI | 16:9 تناسب - 401 ppi کثافت |
| اندازه | 5.5 انچه، 83.4 سانتي متره2 (.72.7 .XNUMX.~ screen د بدن څخه د بدن تناسب) |
| تاندول Rate | 60 HZ |
| د حل | 1080 X 1920 پکسلونه |
| لوړ روښانتیا (nit) | |
| د ساتنې د | |
| برخی |
د بدن
| رنګونه |
پلاتینوم سلور د شیمپین ګانډ مټ تور هټیوون مکو د ساکورا پوډر |
| ډډې | 151 X 76 X 8.5 ملیون (په ایکسټرم ایکس ایکس ایکسیم ایکس ایکس ایکسومکس) |
| د وزن | 165 ګرامه (5.82 اوز) |
| د مادي | شاته: فلزي |
| تصدیق | |
| د اوبو مقاومت | نه |
| حس | د ګوتو نښان (شاته نصب شوی)، سرعت، ګیرو، قربت، کمپاس |
| زینیمم جیک | هو |
| NFC | نه |
| انفرا | هو |
| د USB ډول | د مایکرو یو ایس بی 2.0 ، یو ایس بی - لاړ |
| سوړونکی سیسټم | |
| HDMI | |
| د لوډ سپیکر غږ (dB) |
شبکه
فریکونسۍ
| تکنالوژي | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| د 2G بانډونه | جی ایس ایم - 850 / 900 / 1800 / 1900 - سیم 1 او سیم 2 |
| د 3G بانډونه | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| د 4G بانډونه | B1 (2100)، B3 (1800)، B5 (850)، B7 (2600)، B38 (TDD 2600)، B39 (TDD 1900)، B40 (TDD 2300)، B41 (TDD 2500) |
| د 5G بانډونه | |
| ډي-SCDMA | TD-SCDMA 1880-1920 MHz TD-SCDMA 2010-2025 MHz |
| ګرځښت | هو، د A-GPS، GLONASS، BDS سره |
| د شبکې چټک | HSPA 42.2 / 5.76 MBS ، LTE-A (2CA) Cat6 300/50 MBS |
نور
| د سم کارت ډول | هایبرډ ډبل سیم (مایکرو سیم/نانو سیم، دوه ګونی سټینډ بای) |
| د سیم ساحې شمیر | 2 |
| وای فای | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n، Wi-Fi مستقیم، هټ سپټ |
| بلوتوث | 4.2، اککسوم ایکس پی، LE |
| VoLTE | هو |
| ايف ايم راډيو | هو |
د SAR ارزښتد FCC حد 1.6 W/kg دی د 1 ګرام نسج په حجم کې اندازه کیږي.
| د بدن SAR (AB) | 0.674 W / kg |
| مشر SAR (AB) | 0.724 W / kg |
| بدن SAR (ABD) | 0.69 W / kg |
| مشر SAR (ABD) | 0.85 W / kg |
د فعالیت د
پلاتفورم
| Chipset | Qualcomm سنیپډریګون 625 8953 |
| سی پی یو | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| بټونه | 64Bit |
| کورونه | د 8 کور |
| د پروسس تکنالوژي | 14 nm |
| GPU | اډرینینو 506 |
| GPU Cores | |
| د GPU فریکونسی | 650 ميګاهيرتزه |
| اوسمهال نسخه | د Android 6.0 (مارش میلو)، د 7.0 (نوګټ) ته د لوړولو وړ؛ MIUI 10 |
| play ګدام |
MEMORY
| د رام ظرفیت | 3GB / 4GB |
| د رام ډول | LPDDRXNXX |
| د زيرمتون | 16GB / 32GB / 64GB |
| د SD کارټ سلاټ | microSD، تر 256 GB پورې (د شریک سیم سلاټ کاروي) |
د فعالیت نمرې
د انټوتو سکور |
62k
• انټوټو v6
|
| د ګیک بنچ نمرې |
832
واحد نمرې
3417
څو نمرې
4190
د بیټرۍ سکور
|
د بیټرۍ
| د ظرفیت | 4100 mAh |
| ډول | لی - پو |
| د چټک چارج ټیکنالوژي | |
| د چارج کولو سرعت | 10W |
| د ویډیو پلې بیک وخت | 18 ساعتونو |
| چټک چارج | |
| بيسيم لګښت | |
| ریورس چارج کول |
د کامرې
مهمه کیمره لاندې ځانګړتیاوې ممکن د سافټویر تازه کولو سره توپیر ولري.
لومړی کیمره
| د حل | |
| سینسر | سوني IMX258 Exmor RS |
| خولې | f / 2 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د انځور حل | 4160 x 3120 پکسله، 12.98 MP |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1920x1080 (بشپړ) - (30 fps) 1280x720 (HD) - (120 fps) |
| نظری ثبات (OIS) | نه |
| برقی ثبات (EIS) | |
| ورو حرکت ویډیو | هو |
| برخی | دوه ګونی LED ډبل ټون فلش، پینوراما، HDR |
د DxOMark نمرې
| د موبایل نمرې (شاته) |
ګرځنده
عکس
ویډیو
|
| د سیلفي سکور |
Selfie
عکس
ویډیو
|
د سیلفي کیمرې
لومړی کیمره
| د حل | 5 د ولسي جرګې |
| سینسر | سامسونگ S5K5E8 |
| خولې | f / 2.0 |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| د عدسيې | |
| اضافي |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080p @ 30fps |
| برخی |
د Xiaomi Redmi Note 4X FAQ
د Xiaomi Redmi Note 4X بیټرۍ څومره وخت نیسي؟
د Xiaomi Redmi Note 4X بیټرۍ د 4100 mAh ظرفیت لري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 4X NFC لري؟
نه، Xiaomi Redmi Note 4X NFC نلري
د Xiaomi Redmi Note 4X ریفریش نرخ څومره دی؟
د Xiaomi Redmi Note 4X 60 Hz ریفریش نرخ لري.
د Xiaomi Redmi Note 4X د Android نسخه څه ده؟
د Xiaomi Redmi Note 4X Android نسخه Android 6.0 (Marshmallow) ده، چې 7.0 (Nougat) ته د لوړولو وړ ده؛ MIUI 10.
د Xiaomi Redmi Note 4X د ښودلو ریزولوشن څه دی؟
د Xiaomi Redmi Note 4X نندارې ریزولوشن 1080 x 1920 پکسلز دی.
ایا د Xiaomi Redmi Note 4X بې سیم چارج لري؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 4X بې سیم چارج نلري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 4X د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت لري؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 4X د اوبو او دوړو مقاومت نلري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 4X د 3.5mm هیډفون جیک سره راځي؟
هو، د Xiaomi Redmi نوټ 4X د 3.5mm هیډفون جیک لري.
د Xiaomi Redmi Note 4X کیمره میګاپکسل څه دی؟
د Xiaomi Redmi Note 4X د 13MP کیمره لري.
د Xiaomi Redmi Note 4X کیمرې سینسر څه شی دی؟
د Xiaomi Redmi Note 4X د سوني IMX258 Exmor RS کیمرې سینسر لري.
د Xiaomi Redmi Note 4X قیمت څومره دی؟
د Xiaomi Redmi Note 4X بیه ۴۵ ډالره ده.
د Xiaomi Redmi Note 4X کاروونکي بیاکتنې او نظرونه
د Xiaomi Redmi Note 4X ویډیو بیاکتنې
په یوټیوب کې بیاکتنه
Xiomi Redmi یادښت 4X
×

که تاسو دا تلیفون کاروئ یا د دې تلیفون تجربه لرئ، دا اختیار غوره کړئ.
دا اختیار غوره کړئ که تاسو دا تلیفون نه وي کارولی او یوازې غواړئ یو نظر ولیکئ.
دلته دي 1 د دې محصول په اړه تبصرې.