د Xiaomi Redmi نوټ 9 پرو میکس
د ریډمي نوټ 9 پرو میکس د هند لپاره 64MP کیمره وړاندې کوي.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max کلیدي مشخصات
- چټک چارج د لوړ RAM ظرفیت د بیټرۍ لوړ ظرفیت د سرفون جیک
- د IPS څرګندونه د 5G ملاتړ نشته د پنروک مقاومت نلري نه OIS
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max بشپړ مشخصات
| دتوليد | ریډمي |
| اعلان شوې | 2020 ، مارچ 12 |
| کوډینیم | excalibur |
| د نمونوي شمېر | M2003J6B1I |
| دخپریدو نیټه | 2020 ، مارچ 25 |
| بهر قیمت | شاوخوا 180 یورو |
DISPLAY
| ډول | IPS LCD |
| د اړخ نسبت او PPI | 20:9 تناسب - 395 ppi کثافت |
| اندازه | 6.67 انچه، 107.4 سانتي متره2 (.84.6 .XNUMX.~ screen د بدن څخه د بدن تناسب) |
| تاندول Rate | 60 HZ |
| د حل | 1080 X 2400 پکسلونه |
| لوړ روښانتیا (nit) | 450 cd/M² |
| د ساتنې د | Corning Gorilla Glass 5 |
| برخی |
د بدن
| رنګونه |
آبي سپین تور |
| ډډې | 165.5 • 76.7 • 8.8 ملي میتر (6.52 • 3.02 • 0.35 کې) |
| د وزن | 209 ګرامه (7.37 اوز) |
| د مادي | د شیشې مخ (ګوریلا ګلاس 5)، شیشې شاته (ګوریلا شیشې 5)، پلاستيکي چوکاټ |
| تصدیق | |
| د اوبو مقاومت | نه |
| حس | د ګوتو نښان (د غاړې ایښودل شوی)، سرعت، ګیرو، قربت، کمپاس |
| زینیمم جیک | هو |
| NFC | نه |
| انفرا | هو |
| د USB ډول | 2.0، د C - X XUMX بیرته راګرځیدونکي کنټرول |
| سوړونکی سیسټم | نه |
| HDMI | |
| د لوډ سپیکر غږ (dB) |
شبکه
فریکونسۍ
| تکنالوژي | GSM / HSPA / LTE |
| د 2G بانډونه | جی ایس ایم - 850 / 900 / 1800 / 1900 - سیم 1 او سیم 2 |
| د 3G بانډونه | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| د 4G بانډونه | LTE بانډ - 1(2100)، 3(1800)، 5(850)، 8(900)، 40(2300)، 41(2500) |
| د 5G بانډونه | |
| ډي-SCDMA | |
| ګرځښت | هو، د A-GPS، GLONASS، GALILEO، BDS، NavIC سره |
| د شبکې چټک | HSPA 42.2 / 5.76 MBS ، LTE-A |
| د سم کارت ډول | دوه ګونی سم (نانو سم ، دوه ګونی ولاړ) |
| د سیم ساحې شمیر | 2 سم |
| وای فای | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ، ډبل بانډ ، د Wi-Fi مستقیم ، هټ سپټ |
| بلوتوث | 5.0، اککسوم ایکس پی، LE |
| VoLTE | هو |
| ايف ايم راډيو | هو |
| د بدن SAR (AB) | |
| مشر SAR (AB) | |
| بدن SAR (ABD) | |
| مشر SAR (ABD) | |
پلاتفورم
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 720G (SM7125) |
| سی پی یو | اوکټا کور (2x2.3 GHz Kryo 465 سرو زرو او 6x1.8 GHz Kryo 465 سلور) |
| بټونه | 64Bit |
| کورونه | 8 کور کور |
| د پروسس تکنالوژي | 8 nm |
| GPU | اډرینینو 618 |
| GPU Cores | |
| د GPU فریکونسی | |
| اوسمهال نسخه | Android 12 ، MIUI 13 |
| play ګدام |
MEMORY
| د رام ظرفیت | 64GB / 128GB ROM - 6GB رام 128GB 8GB رام |
| د رام ډول | |
| د زيرمتون | 64GB / 128GB ROM - 6GB رام 128GB 8GB رام UFS 2.1 |
| د SD کارټ سلاټ | microSDXC (وقف شوی سلاټ) |
د فعالیت نمرې
د انټوتو سکور |
274k
• انټوټو v8
|
د بیټرۍ
| د ظرفیت | 5020 ماه |
| ډول | لی - پو |
| د چټک چارج ټیکنالوژي | |
| د چارج کولو سرعت | 33W |
| د ویډیو پلې بیک وخت | 26 ساعتونو |
| چټک چارج | هو، 33W |
| بيسيم لګښت | نه |
| ریورس چارج کول |
د کامرې
| د حل | 64 د ولسي جرګې |
| سینسر | سوني IMX686 Exmor RS |
| خولې | f / 1.9 |
| د پکسل کچه | ایکسنیممیم |
| د سینسر اندازه | 1 / 1.72 " |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | پراخ |
| اضافي | PDAF |
| د حل | 8 د ولسي جرګې |
| سینسر | |
| خولې | f / 2.2 |
| د پکسل کچه | ایکسنیممیم |
| د سینسر اندازه | 1 / 4.0 " |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | 13mm (الټراوډ) |
| اضافي |
| د حل | 2 د ولسي جرګې |
| سینسر | |
| خولې | f / 2.4 |
| د پکسل کچه | ایکسنیممیم |
| د سینسر اندازه | 1 / 5.0 " |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | مکرو |
| اضافي |
| د حل | f / 2.4 |
| سینسر | 2 د ولسي جرګې |
| خولې | |
| د پکسل کچه | |
| د سینسر اندازه | |
| اپٹیکل زوم | |
| د عدسيې | ژوره |
| اضافي |
| د انځور حل | 64 میګایکسس |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (بشپړ) - (30/60/120 fps) 1280x720 (HD) - (30/960 fps) |
| نظری ثبات (OIS) | نه |
| برقی ثبات (EIS) | هو |
| ورو حرکت ویډیو | هو، 960fps |
| برخی | LED فلش ، HDR ، پینورما |
د DxOMark نمرې
| د موبایل نمرې (شاته) |
ګرځنده
عکس
ویډیو
|
| د سیلفي سکور |
Selfie
عکس
ویډیو
|
د سیلفي کیمرې
| د حل | 32 د ولسي جرګې |
| سینسر | |
| خولې | |
| د پکسل کچه | ایکسنیممیم |
| د سینسر اندازه | 1 / 2.8 " |
| د عدسيې | |
| اضافي | پراخ |
| د ویډیو ریزولوشن او FPS | 1080p @ 30fps |
| برخی | HDR، پینوراما |
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max FAQ
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max بیټرۍ څومره وخت نیسي؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max بیټرۍ د 5020 mAh ظرفیت لري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max NFC لري؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max NFC نلري
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max ریفریش نرخ څومره دی؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د 60 Hz ریفریش نرخ لري.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د Android نسخه څه ده؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max Android نسخه د Android 12، MIUI 13 ده.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د ښودلو ریزولوشن څه دی؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max نندارې ریزولوشن 1080 x 2400 پکسلز دی.
ایا د Xiaomi ریډمي نوټ 9 پرو میکس بې سیم چارج لري؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max بې سیم چارج نلري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت لري؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د اوبو او دوړو په وړاندې مقاومت نلري.
ایا د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د 3.5mm هیډفون جیک سره راځي؟
هو، د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د 3.5mm هیډفون جیک لري.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max کیمره میګاپکسل څه دی؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د 64MP کیمره لري.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د کیمرې سینسر څه دی؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د سوني IMX686 Exmor RS کیمرې سینسر لري.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max قیمت څومره دی؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max بیه ۲۴۰ ډالره ده.
د MIUI کوم نسخه به د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max وروستی تازه وي؟
MIUI 14 به د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max وروستی MIUI نسخه وي.
د Android کوم نسخه به د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max وروستی تازه وي؟
Android 12 به د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max وروستی Android نسخه وي.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max به څومره تازه معلومات ترلاسه کړي؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max به تر MIUI 3 پورې 3 MIUI او د 14 کلونو د Android امنیت تازه معلومات ترلاسه کړي.
د ژیاومي ریډمي نوټ 9 پرو میکس به څو کاله تازه معلومات ترلاسه کړي؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max به له 3 راهیسې د 2022 کلونو امنیتي تازه معلومات ترلاسه کړي.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max به څو ځله تازه معلومات ترلاسه کړي؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max په هرو 3 میاشتو کې تازه کیږي.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د کوم Android نسخه سره د بکس څخه بهر دی؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د MIUI 11 سره د Android 10 پر بنسټ د بکس څخه بهر دی
کله به د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د MIUI 13 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max به په Q13 3 کې د MIUI 2022 تازه معلومات ترلاسه کړي.
کله به د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د Android 12 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max به په Q12 3 کې د Android 2022 تازه معلومات ترلاسه کړي.
کله به د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max د Android 13 تازه معلومات ترلاسه کړي؟
نه، د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max به د Android 13 تازه معلومات ترلاسه نکړي.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max تازه ملاتړ به کله پای ته ورسیږي؟
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max تازه ملاتړ به په 2023 کې پای ته ورسیږي.
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max کارونکي بیاکتنې او نظرونه
د Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max ویډیو بیاکتنې
د Xiaomi Redmi نوټ 9 پرو میکس
×

که تاسو دا تلیفون کاروئ یا د دې تلیفون تجربه لرئ، دا اختیار غوره کړئ.
دا اختیار غوره کړئ که تاسو دا تلیفون نه وي کارولی او یوازې غواړئ یو نظر ولیکئ.
دلته دي 23 د دې محصول په اړه تبصرې.