Xioomi ايم پيڊ 2
Xiaomi Pad 2 چشمي انٽيل طرفان طاقتور.
Xiaomi Mi Pad 2 اهم خاصيتون
- وڏي بيٽري جي گنجائش هيڊ فون جڪس
- IPS ڏيکاري وڌيڪ وڪرو ناهي SD ڪارڊ سلاٽ ناهي 1080p وڊيو رڪارڊنگ
Xiaomi Mi Pad 2 مڪمل وضاحتون
عام چشمي
لانچ
| اچان | ڪريٽو |
| اعلان ڪيو ويو آهي | هوش 24، 2015 |
| Codename | لاطيني |
| ماڊل تعداد | 2015716 |
| ڇڏڻ جي تاريخ | هوش 27، 2015 |
| ٻاھر قيمت | اٽڪل 180 EUR |
ڏيکار
| قسم | IPS LCD |
| Aspect Ratio ۽ PPI | 4:3 تناسب - 326 ppi کثافت |
| ڪرائون سائيز واري | 7.9 انچ، 190.9 سينٽي2 (~ 71.8 ٪ اسڪرين کان جسم جو تناسب) |
| تازو جي شرح | 60 Hz |
| قرارداد | 1536 x 2048 پکسلز |
| چوٽي جي روشني (nit) | |
| تحفظ | |
| مضمونن جي |
جسم
| رنگ |
ڪارو ڳاڙهي چيمپين سونا |
| پاسا | 200.4 X 132.6 X 7 مليم (7.89 X 5.22 X XUMUM) |
| وزن | 322 گرام (11.36 اوز) |
| مواد | پوئتي: المونيم |
| سرٽيفڪيٽ | |
| پاڻي جي رهائشي | |
| Sensors | ايڪليروميٽر، گيرو، ڪمپاس |
| ايڪس ميڪس | ها |
| اين ايف سي ايوارڊ | نه |
| Infrared | |
| USB جو قسم | ٽائپ-سي 1.0 ريورسيبل ڪنيڪٽر |
| سوچڻ جو نظام | |
| HDMI | |
| لائوڊ اسپيڪر لائوڊنس (dB) |
نيٽ ورڪ
تعدد
| ٽيڪنالاجي | ڪابه سيلولر ڪنيڪشن ناهي |
| 2G بينڊ | ن / هڪ |
| 3G بينڊ | |
| 4G بينڊ | |
| 5G بينڊ | |
| TD-SCDMA | |
| چر | نه |
| نيٽورڪ اسپيڊ |
ٻيا
| سم ڪارڊ جو قسم | نه |
| سم ايريا جو تعداد | 1 |
| وائي فائي | وائي فائي 802.11 a / b / g / n / ac ، ڊبل بينڊ ، وائي فائي سڌو ، هٽسپاٽ |
| Bluetooth | 4.1، A2DP، لي |
| VoLTE | |
| ايف ايم ريڊيو | نه |
SAR VALUEايف سي سي جي حد 1.6 W/kg آھي ماپ 1 گرام ٽشو جي مقدار ۾.
| جسم SAR (AB) | |
| سر SAR (AB) | |
| جسم SAR (ABD) | |
| سر SAR (ABD) | |
ڪارڪردگي
پلاٽ فارم
| Chipset | Intel Atom x5 Z850 |
| سي پي يو | کواڊ-ڪور 2.24 GHz |
| بٽس | 64Bit |
| cores | 4 ڪور |
| ٽيڪنالاجي پروسيس | 14 nm |
| GPU | Intel HD گرافڪس |
| GPU ڪورز | |
| GPU فریکوئنسی | 600 MHz |
| Android ورجن | Android 5.1؛ MIUI 9 |
| پلي اسٽور |
ميموري
| رام جي گنجائش | 2GB |
| رام جو قسم | ايل پي ڊي آرڪسڪسيمڪس |
| اسٽوريج | 16GB / 64GB |
| ايس ڊي ڪارڊ سلاٽ | نه |
پرفارمنس اسڪور
Antutu سکور |
85k
• Antutu v6
|
| گيڪ بينچ اسڪور |
1063
سنگل اسڪور
3105
ملٽي اسڪور
1320
بيٽري اسڪور
|
بيٽري
| گنجائش | 6190 mAh |
| قسم | لي پو |
| تڪڙو چارج ٽيڪنالاجي | |
| چارجنگ اسپيڊ | 10W |
| وڊيو پلے بیک وقت | |
| فاسٽ چارج | ها |
| وائرلیس چارج | |
| ريورس چارجنگ |
ڪئميرا
ميني ڪئميرا هيٺيون خاصيتون سافٽ ويئر اپڊيٽ سان مختلف ٿي سگهن ٿيون.
| تصوير ريڪارڊ | 3264 x 2448 پکسلز، 7.99 ايم پي |
| وڊيو ريڪارڊ ۽ FPS | 1920x1080 (مڪمل) |
| بصري استحڪام (OIS) | نه |
| اليڪٽرانڪ استحڪام (EIS) | |
| سست رفتار ويڊيو | ها |
| مضمونن جي |
DxOMark سکور
| موبائل اسڪور (ريئر) |
ڪار
تصوير
وڊيو
|
| سيلفي اسڪور |
Selfie
تصوير
وڊيو
|
SELFI ڪيمرا
پهريون ڪئميرا
| قرارداد | 5 ايم |
| Sensor | |
| Aperture | |
| پکسل سائيز | |
| سينسر جو قد | |
| لينس | |
| بريفنگ ڏيندي |
| وڊيو ريڪارڊ ۽ FPS | اجايو |
| مضمونن جي |
Xiaomi Mi Pad 2 FAQ
Xiaomi Mi Pad 2 جي بيٽري ڪيتري وقت تائين هلندي؟
Xiaomi Mi Pad 2 جي بيٽري 6190 mAh جي صلاحيت رکي ٿي.
ڇا Xiaomi Mi Pad 2 وٽ NFC آهي؟
نه، Xiaomi Mi Pad 2 وٽ NFC ڪونهي
Xiaomi Mi Pad 2 ريفريش جي شرح ڇا آهي؟
Xiaomi Mi Pad 2 وٽ 60 Hz ريفريش جي شرح آهي.
Xiaomi Mi Pad 2 جو Android ورجن ڇا آهي؟
Xiaomi Mi Pad 2 Android نسخو Android 5.1 آهي؛ MIUI 9.
Xiaomi Mi Pad 2 جي ڊسپلي ريزوليوشن ڇا آهي؟
Xiaomi Mi Pad 2 ڊسپلي قرارداد 1536 x 2048 پکسلز آهي.
ڇا Xiaomi Mi Pad 2 وٽ وائرليس چارجنگ آهي؟
نه، Xiaomi Mi Pad 2 وٽ وائرليس چارجنگ ناهي.
ڇا Xiaomi Mi Pad 2 پاڻي ۽ مٽي جي مزاحمتي آهي؟
نه، Xiaomi Mi Pad 2 وٽ پاڻي ۽ مٽي جي مزاحمتي ناهي.
ڇا Xiaomi Mi Pad 2 اچي ٿو 3.5mm هيڊ فون جيڪ سان؟
ها، Xiaomi Mi Pad 2 وٽ 3.5mm هيڊ فون جيڪ آهي.
Xiaomi Mi Pad 2 ڪئميرا ميگا پڪسل ڇا آهي؟
Xiaomi Mi Pad 2 وٽ 8MP ڪيمرا آهي.
Xiaomi Mi Pad 2 جي قيمت ڇا آهي؟
Xiaomi Mi Pad 2 جي قيمت $40 آهي.
Xiaomi Mi Pad 2 صارف جا جائزو ۽ رايا
Xiaomi Mi Pad 2 ويڊيو جائزو
يوٽيوب تي نظرثاني ڪريو
Xioomi ايم پيڊ 2
×
جيڪڏهن توهان هي فون استعمال ڪري رهيا آهيو يا توهان کي هن فون سان تجربو آهي، هي اختيار چونڊيو.
هي اختيار چونڊيو جيڪڏهن توهان هي فون استعمال نه ڪيو آهي ۽ صرف هڪ تبصرو لکڻ چاهيو ٿا.
هتي آهن 0 هن پيداوار تي تبصرا.