Xiaomi Redmi Note 11 Pro+
ريڊمي نوٽ 11 پرو + 5G چشمي پيش ڪري ٿو 120W تيز چارجنگ وچين رينج واري حصي ۾.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ اهم اسپيڪس
- هاء ريفريش جي شرح هائپر چارج اعلي رام گنجائش وڏي بيٽري جي گنجائش
- SD ڪارڊ سلاٽ ناهي پراڻو سافٽ ويئر ورزن OIS ناهي
Xiaomi Redmi Note 11 Pro + خلاصو
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ مڪمل وضاحتون
| اچان | ريمي |
| اعلان ڪيو ويو آهي | |
| Codename | پسارو |
| ماڊل تعداد | 21091116UC، 21091116UG |
| ڇڏڻ جي تاريخ | 2021 نومبر 01 |
| ٻاھر قيمت | $418.69 |
ڏيکار
| قسم | AMOLED |
| Aspect Ratio ۽ PPI | 20:9 تناسب - 395 ppi کثافت |
| ڪرائون سائيز واري | 6.67 انچ، 107.4 سينٽي2 (~ 86.1 ٪ اسڪرين کان جسم جو تناسب) |
| تازو جي شرح | 120 Hz |
| قرارداد | 1080 x 2400 پکسلز |
| چوٽي جي روشني (nit) | |
| تحفظ | ڪنواري گورلاilla شيشي 5 |
| مضمونن جي |
جسم
| رنگ |
پراسرار ڪارو ٻيلو گرين بي وقت جامني |
| پاسا | 163.7 • 76.2 • 8.3 ملي ميٽر (6.44 • 3.00 • 0.33 ۾) |
| وزن | 204 گرام (7.20 اوز) |
| مواد | شيشي جي اڳيان (گوريلا گلاس 5)، گلاس پوئتي |
| سرٽيفڪيٽ | |
| پاڻي جي رهائشي | |
| Sensors | فنگر پرنٽ (سائيڊ تي لڳل)، ايڪليروميٽر، گيرو، قربت، کمپاس |
| ايڪس ميڪس | ها |
| اين ايف سي ايوارڊ | ها |
| Infrared | |
| USB جو قسم | USB قسم-سي 2.0 ، يو ايس بي آن دي |
| سوچڻ جو نظام | |
| HDMI | |
| لائوڊ اسپيڪر لائوڊنس (dB) |
نيٽ ورڪ
تعدد
| ٽيڪنالاجي | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G بينڊ | جي ايس ايم - 850 / 900 / 1800 / 1900 - سم 1 ۽ سم 2 |
| 3G بينڊ | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G بينڊ | 1، 2، 3، 5، 8، 19، 34، 38، 39، 40، 41، 42 |
| 5G بينڊ | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| چر | ها، ڊبل بينڊ A-GPS سان، GLONASS، BDS، GALILEO، QZSS، NavIC |
| نيٽورڪ اسپيڊ | HSPA 42.2/5.76 Mbps، LTE-A (CA)، 5G |
| سم ڪارڊ جو قسم | ٻٽي سم (نانو سم ، ڊبل اسٽينڊ از) |
| سم ايريا جو تعداد | 2 سم |
| وائي فائي | وائي فائي 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.2، A2DP، لي |
| VoLTE | ها |
| ايف ايم ريڊيو | ها |
| جسم SAR (AB) | |
| سر SAR (AB) | |
| جسم SAR (ABD) | |
| سر SAR (ABD) | |
پلاٽ فارم
| Chipset | MediaTek Dimensity 920 5G (6 nm) |
| سي پي يو | اوڪٽا-ڪور (2x2.5 GHz Cortex-A78 ۽ 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| بٽس | |
| cores | |
| ٽيڪنالاجي پروسيس | |
| GPU | مالي-جي 68 ايم سي 4 |
| GPU ڪورز | |
| GPU فریکوئنسی | |
| Android ورجن | Android 11 ، MIUI 12.5 |
| پلي اسٽور |
ميموري
| رام جي گنجائش | 128GB 8GB ريم |
| رام جو قسم | |
| اسٽوريج | 128GB 6GB ريم |
| ايس ڊي ڪارڊ سلاٽ | نه |
پرفارمنس اسڪور
Antutu سکور |
• انٽيويو
|
بيٽري
| گنجائش | 4500 mAh |
| قسم | لي پو |
| تڪڙو چارج ٽيڪنالاجي | |
| چارجنگ اسپيڊ | 120W |
| وڊيو پلے بیک وقت | |
| فاسٽ چارج | |
| وائرلیس چارج | |
| ريورس چارجنگ |
ڪئميرا
| تصوير ريڪارڊ | 108 ميگاپڪسس |
| وڊيو ريڪارڊ ۽ FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| بصري استحڪام (OIS) | نه |
| اليڪٽرانڪ استحڪام (EIS) | |
| سست رفتار ويڊيو | |
| مضمونن جي | ايل آئي ڊي فليش ، ايڇ ڊي آر ، پينوراما |
DxOMark سکور
| موبائل اسڪور (ريئر) |
ڪار
تصوير
وڊيو
|
| سيلفي اسڪور |
Selfie
تصوير
وڊيو
|
SELFI ڪيمرا
| قرارداد | 16 ايم |
| Sensor | |
| Aperture | |
| پکسل سائيز | |
| سينسر جو قد | |
| لينس | |
| بريفنگ ڏيندي |
| وڊيو ريڪارڊ ۽ FPS | 1080p @ 30fps |
| مضمونن جي |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ FAQ
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جي بيٽري ڪيتري وقت تائين هلندي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جي بيٽري 4500 mAh جي گنجائش رکي ٿي.
ڇا Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ وٽ NFC آهي؟
ها، Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ وٽ NFC آهي
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ ريفريش جي شرح ڇا آهي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ وٽ 120 Hz ريفريش جي شرح آهي.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جو Android ورزن ڇا آهي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ Android ورجن Android 11، MIUI 12.5 آهي.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جي ڊسپلي ريزوليوشن ڇا آهي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ ڊسپلي ريزوليوشن 1080 x 2400 پکسلز آهي.
ڇا Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ وٽ وائرليس چارجنگ آهي؟
نه، Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ وٽ وائرليس چارجنگ ناهي.
ڇا Xiaomi Redmi Note 11 Pro + پاڻي ۽ مٽي جي مزاحمتي آهي؟
نه، Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ وٽ پاڻي ۽ مٽي جي مزاحمتي ناهي.
ڇا Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ اچي ٿو 3.5mm هيڊ فون جيڪ سان؟
ها، Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ وٽ 3.5mm هيڊ فون جيڪ آهي.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ ڪئميرا ميگا پڪسل ڇا آهي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ وٽ 108MP ڪيمرا آهي.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جي قيمت ڇا آهي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جي قيمت $290 آهي.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جو ڪهڙو MIUI ورزن آخري اپڊيٽ ٿيندو؟
MIUI 15 Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جو آخري MIUI ورزن هوندو.
ڪهڙي Android ورزن Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جي آخري تازه ڪاري هوندي؟
Android 13 Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ جو آخري Android ورزن هوندو.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ کي ڪيتريون تازه ڪاريون ملنديون؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ MIUI 3 تائين 3 MIUI ۽ 15 سالن جي Android سيڪيورٽي اپڊيٽ حاصل ڪندا.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ ڪيترا سال اپڊيٽ حاصل ڪندا؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 3 کان وٺي 2022 سالن جي سيڪيورٽي اپڊيٽ حاصل ڪندو.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ ڪيترا ڀيرا اپڊيٽ حاصل ڪندو؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ ھر 3 مھينن ۾ تازه ڪاري ٿئي ٿي.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ آئوٽ آف باڪس ڪهڙي اينڊرائيڊ ورزن سان؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ آئوٽ آف باڪس MIUI 12.5 سان گڏ Android 11 تي ٻڌل
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ کي MIUI 13 اپڊيٽ ڪڏهن ملندي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ Q13 3 ۾ MIUI 2022 اپڊيٽ حاصل ڪندو.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ کي Android 12 اپڊيٽ ڪڏهن ملندي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ حاصل ڪندو Android 12 اپڊيٽ Q3 2022 ۾.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ کي Android 13 اپڊيٽ ڪڏهن ملندي؟
ها، Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ حاصل ڪندو Android 13 اپڊيٽ Q3 2023 ۾.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ اپڊيٽ سپورٽ ڪڏهن ختم ٿيندي؟
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ اپڊيٽ سپورٽ 2025 تي ختم ٿي ويندي.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ صارف جا جائزو ۽ رايا
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ ويڊيو جائزو
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+
×

جيڪڏهن توهان هي فون استعمال ڪري رهيا آهيو يا توهان کي هن فون سان تجربو آهي، هي اختيار چونڊيو.
هي اختيار چونڊيو جيڪڏهن توهان هي فون استعمال نه ڪيو آهي ۽ صرف هڪ تبصرو لکڻ چاهيو ٿا.
هتي آهن 16 هن پيداوار تي تبصرا.