Redmi Note 11E Pro
Redmi Note 11E Pro එක Redmi Note 11 Pro වලට වඩා හොඳ නැති නමුත් Redmi Note 11E වලට වඩා හොඳයි.
Redmi Note 11E Pro යතුරු පිරිවිතර
- ඉහළ නැවුම් අනුපාතය වේගවත් ආරෝපණය ඉහළ RAM ධාරිතාව ඉහළ බැටරි ධාරිතාව
- 1080p වීඩියෝ පටිගත කිරීම OIS නැත
Redmi Note 11E Pro සාරාංශය
Redmi Note 11E Pro සම්පූර්ණ පිරිවිතර
| වෙළඳ නාමය | රඩ්මි |
| නිවේදනය කරයි | |
| කේත නාමය | අවශ්යයි |
| ආදර්ශ අංකය | 2201116SC |
| නිකුත් කරන දිනය | 2022, මාර්තු |
| මිල ඉක්මවා | යුවාන් 1600 ක් පමණ |
ඩිස්ප්ලේය
| වර්ගය | සුපර් ඇඩොල්ඩ් |
| දර්ශන අනුපාතය සහ PPI | 20:9 අනුපාතය - 395 ppi ඝනත්වය |
| Size | අඟල් 6.67, 107.4 සෙ.මී2 (Screen 86.0% තිරයෙන් ශරීරයට අනුපාතය) |
| නැවුම් කරන්න අනුපාතිකය | 120 Hz |
| යෝජනාව | 1080 x 2400 පික්සල් |
| උපරිම දීප්තිය (nit) | |
| ආරක්ෂාව | කොනිං ගොරිල්ලා වීදුරු 5 |
| විශේෂාංග |
සිරුර
| වර්ණ |
ග්රැෆයිට් අළු Polar White අත්ලාන්තික් නිල් |
| මාන | 164.2 • 76.1 • 8.1 මි.මී. (6.46) • 3.00 • 0.32 අඟල්) |
| සිරුරේ බර | ග්රෑම් 202 (අවුන්ස 7.13) |
| ද්රව්ය | වීදුරු ඉදිරිපස (Gorilla Glass 5), වීදුරු පිටුපස |
| සහතික | |
| වතුර කාන්දු නොවන | |
| සංවේදක | ඇඟිලි සලකුණ (පැති සවිකර ඇති), ත්වරණමාන, ගයිරෝ, සමීපත්වය, මාලිමා යන්ත්රය |
| ජැක් | ඔව් |
| NFC | නැත |
| අධෝරක්ත | |
| USB වර්ගය | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| සිසිලන පද්ධතිය | |
| HDMI | |
| ශබ්ද විකාශන ශබ්දය (dB) |
ජාල
සංඛ්යාත
| තාක්ෂණ | ජීඑස්එම් / එච්එස්පීඒ / එල්ටීඊ / 5 ජී |
| 2G පටි | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 සහ SIM 2 |
| 3G පටි | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G පටි | 1, 2, 3, 4, 5,8, 12, 13, 17, 18, 19, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G පටි | 1, 3, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| සංචලනය | ඔව්, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO සමඟ |
| ජාල වේගය | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| SIM කාඩ් වර්ගය | දෙමුහුන් ද්විත්ව සිම්පත (නැනෝ-සිම්, ද්විත්ව ස්ථාවරය) |
| SIM ප්රදේශයේ අංකය | 2 සිම් |
| Wifi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, ද්විත්ව පටි, Wi-Fi Direct, හොට්ස්පොට් |
| බ්ලූටූත් | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | ඔව් |
| FM රේඩියෝ | ඔව් |
| ශරීරය SAR (AB) | |
| හිස SAR (AB) | |
| ශරීරය SAR (ABD) | |
| හිස SAR (ABD) | |
ප්ලැට්ෆෝම්
| චිප්සෙට් | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 රිදී) |
| බිටු | |
| කටාරම් | |
| සැකසුම් තාක්ෂණය | |
| දක්වන GPU | Adreno 619 |
| GPU Cores | |
| GPU සංඛ්යාතය | |
| Android අනුවාදය | ඇන්ඩ්රොයිඩ් 11, MIUI 13 |
| play Store |
මතකය
| RAM ධාරිතාව | 128GB 6GB RAM |
| RAM වර්ගය | |
| ගබඞා | 64GB 6GB RAM |
| SD කාඩ් පත | microSDXC (හවුල් සිම් තව් භාවිතා කරයි) |
කාර්ය සාධන ලකුණු
Antutu ලකුණු |
• අටුත්තු
|
බැටරිය
| ධාරිතාව | 5000 mAh |
| වර්ගය | ලී-පෝ |
| ඉක්මන් ආරෝපණ තාක්ෂණය | |
| ආරෝපණ වේගය | 67W |
| වීඩියෝ නැවත ධාවනය කාලය | |
| ඉක්මන් චාජ් කිරීම | |
| රැහැන් රහිත ආරෝපණය | |
| ප්රතිලෝම ආරෝපණය |
කැමරාව
| යෝජනාව | |
| සංවේදකය | සැම්සුන් අයිසොසෙල් එච්එම් 2 |
| විවරය | f / 1.9 |
| පික්සෙල් ප්රමාණය | |
| සංෙවේදක විශාලත්වය | |
| දෘශ්ය විශාලනය | |
| කාච | |
| අමතර |
| රූප විභේදනය | 108 මෙගා පික්සල් |
| වීඩියෝ විභේදනය සහ FPS | 1080p @ 30fps |
| දෘශ්ය ස්ථායීකරණය (OIS) | නැත |
| ඉලෙක්ට්රොනික ස්ථායීකරණය (EIS) | |
| මන්දගාමී වීඩියෝව | |
| විශේෂාංග | LED ෆ්ලෑෂ්, HDR, පරිදර්ශනය |
DxOMark ලකුණු
| ජංගම ලකුණු (පසුපස) |
ජංගම
ඡායා රූප
වීඩියෝ
|
| සෙල්ෆි ලකුණු |
Selfie
ඡායා රූප
වීඩියෝ
|
සෙල්ෆි කැමරාව
| යෝජනාව | 16 පාර්ලිමේන්තු මන්ත්රී |
| සංවේදකය | |
| විවරය | f / 2.4 |
| පික්සෙල් ප්රමාණය | |
| සංෙවේදක විශාලත්වය | |
| කාච | |
| අමතර |
| වීඩියෝ විභේදනය සහ FPS | 1080p @ 30fps |
| විශේෂාංග |
Redmi Note 11E Pro FAQ
Redmi Note 11E Pro හි බැටරිය කොපමණ කාලයක් පවතින්නේද?
Redmi Note 11E Pro බැටරියේ ධාරිතාව 5000 mAh වේ.
Redmi Note 11E Pro හි NFC තිබේද?
නැත, Redmi Note 11E Pro හි NFC නොමැත
Redmi Note 11E Pro නැවුම් කිරීමේ අනුපාතය යනු කුමක්ද?
Redmi Note 11E Pro හි 120 Hz නැවුම් කිරීමේ අනුපාතයක් ඇත.
Redmi Note 11E Pro හි Android අනුවාදය කුමක්ද?
Redmi Note 11E Pro Android අනුවාදය Android 11, MIUI 13 වේ.
Redmi Note 11E Pro හි සංදර්ශක විභේදනය කුමක්ද?
Redmi Note 11E Pro සංදර්ශක විභේදනය පික්සල 1080 x 2400 වේ.
Redmi Note 11E Pro හි රැහැන් රහිත ආරෝපණයක් තිබේද?
නැත, Redmi Note 11E Pro හි රැහැන් රහිත ආරෝපණයක් නොමැත.
Redmi Note 11E Pro ජලය සහ දූවිලි වලට ඔරොත්තු දෙනවාද?
නැත, Redmi Note 11E Pro හි ජලය සහ දූවිලි ප්රතිරෝධී නොමැත.
Redmi Note 11E Pro මිලිමීටර් 3.5 හෙඩ්ෆෝන් ජැක් සමඟ පැමිණෙන්නේද?
ඔව්, Redmi Note 11E Pro හි 3.5mm හෙඩ්ෆෝන් ජැක් ඇත.
Redmi Note 11E Pro කැමරා මෙගාපික්සල් යනු කුමක්ද?
Redmi Note 11E Pro හි 108MP කැමරාවක් ඇත.
Redmi Note 11E Pro හි කැමරා සංවේදකය කුමක්ද?
Redmi Note 11E Pro හි Samsung ISOCELL HM2 කැමරා සංවේදකය ඇත.
Redmi Note 11E Pro හි මිල කීයද?
Redmi Note 11E Pro හි මිල ඩොලර් 250 කි.
Redmi Note 11E Pro හි අවසාන යාවත්කාලීනය වන්නේ කුමන MIUI අනුවාදයද?
MIUI 16 Redmi Note 11E Pro හි අවසාන MIUI අනුවාදය වනු ඇත.
Redmi Note 11E Pro හි අවසාන යාවත්කාලීන කිරීම කුමන Android අනුවාදයද?
Android 13 Redmi Note 11E Pro හි අවසාන Android අනුවාදය වනු ඇත.
Redmi Note 11E Pro යාවත්කාලීන කීයක් ලැබෙනු ඇත්ද?
Redmi Note 11E Pro හට MIUI 3ක් සහ MIUI 3 දක්වා වසර 16ක Android ආරක්ෂක යාවත්කාලීනයන් ලැබෙනු ඇත.
Redmi Note 11E Pro යාවත්කාලීන කිරීම් වසර කීයක් ලැබේවිද?
Redmi Note 11E Pro හට 3 සිට වසර 2022ක ආරක්ෂක යාවත්කාලීනයක් ලැබෙනු ඇත.
Redmi Note 11E Pro කොපමණ වාරයක් යාවත්කාලීන ලබා ගනීද?
Redmi Note 11E Pro සෑම මාස 3 කට වරක් යාවත්කාලීන වේ.
Redmi Note 11E Pro කුමන ඇන්ඩ්රොයිඩ් අනුවාදය සමඟද?
ඇන්ඩ්රොයිඩ් 11 මත පදනම් වූ MIUI 13 සමඟ Redmi Note 11E Pro අවුට් ඔෆ් බොක්ස්
Redmi Note 11E Pro MIUI 13 යාවත්කාලීනය ලබා ගන්නේ කවදාද?
Redmi Note 11E Pro MIUI 13 සමඟින් දියත් කරන ලදී.
Redmi Note 11E Pro හට Android 12 යාවත්කාලීනය ලැබෙන්නේ කවදාද?
Redmi Note 11E Pro 12 Q3 හි Android 2022 යාවත්කාලීනය ලබා ගනී.
Redmi Note 11E Pro හට Android 13 යාවත්කාලීනය ලැබෙන්නේ කවදාද?
ඔව්, Redmi Note 11E Pro හට Q13 3 දී Android 2023 යාවත්කාලීනය ලැබෙනු ඇත.
Redmi Note 11E Pro යාවත්කාලීන සහාය අවසන් වන්නේ කවදාද?
Redmi Note 11E Pro යාවත්කාලීන සහාය 2025 දී අවසන් වේ.
Redmi Note 11E Pro පරිශීලක සමාලෝචන සහ අදහස්
Redmi Note 11E Pro වීඩියෝ සමාලෝචන
Redmi Note 11E Pro
×

ඔබ මෙම දුරකථනය භාවිතා කරන්නේ නම් හෝ මෙම දුරකථනය සමඟ අත්දැකීම් තිබේ නම්, මෙම විකල්පය තෝරන්න.
ඔබ මෙම දුරකථනය භාවිතා කර නොමැති නම් සහ අදහසක් ලිවීමට අවශ්ය නම් මෙම විකල්පය තෝරන්න.
ඒ තියෙන්නේ 63 මෙම නිෂ්පාදනය පිළිබඳ අදහස්.