Xiaomi Redmi 7
Redmi 7 specs e lelei mo tagata masani.
Xiaomi Redmi 7 Fa'amatalaga autu
- Tete'e vai Malosi maualuga maa Fofo Fofo Infrared
- IPS Faʻaaliga Leai se toe fa'atau 1080p Pueina Vitio HD+ mata
Xiaomi Redmi 7 Faʻamatalaga atoa
Faʻamatalaga lautele
LAUNCH
| faʻailogaina | redmi |
| Faasilasilaina | |
| Codename | i luga ole laiga |
| faataitaiga Numera | |
| Aso faamatuu | 2019, Mati |
| I fafo Tau | E tusa ma le 130 EUR |
FAAALIGA
| ituaiga | IPS LCD |
| Ituaiga Fa'atatau ma le PPI | 19:9 fua faatatau - 269 ppi density |
| fua | 6.26 inisi, 97.8 cm2 (~ 81.5% screen-to-body ratio) |
| Toe faamanatu le tau | 60 Hz |
| iugafono | 720 x 1520 pixels |
| Tulaga pupula (nit) | |
| puipuiga | Gorilla Glass 5 Corning |
| Features |
TINO
| lanu |
Lanu Mumu Eclipse Uliuli Comet Lanumoana |
| fua | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 i) |
| mamafa | 180 kalama (6.35 oz) |
| mea | pilasitika |
| faʻamaoniga | |
| Suavai e Tumau | ioe |
| Sensosi | Tamatamailima (tu'u i tua), fa'avavevave, latalata, tapasa |
| 3.5mm Jack | ioe |
| NFC | leai |
| Infrared | ioe |
| USB Type | microUSB 2.0, USB On-the-Go |
| System Cooling | |
| HDMI | |
| Sipika Teletele (dB) |
Network
Faʻafia
| Tekonolosi | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Fa'aili | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Fa'aili | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Global |
| 4G Fa'aili | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G Fa'aili | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| tuʻuvaʻaga | Ioe, ma le A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Telefoni Fesootaiga | HSPA, LTE-A |
isi
| SIM Card Type | SIM Itulua (Nano-SIM, lua tu-ala) |
| Numera o le Eria SIM | 2 |
| WI-FI | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, nofoaga vevela |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | ioe |
| FM Radio | ioe |
SAR TAUAOle tapulaa FCC ole 1.6 W/kg fua ile voluma ole 1 kalama ole aano.
| Tino SAR (AB) | 1.251 W / kg |
| Ulu SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| Tino SAR (ABD) | 1.02 W / kg |
| Ulu SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR Initia: ulu - 1.031 W/kg - Tino: 0.573 W/kg P2i fa'apipi'i nano |
faatinoga o Galuega
paepae
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 nm) |
| CPU | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Auro & 4x1.8 GHz Kryo 250 Siliva) |
| Lua | 64Bit |
| cores | 8 Core |
| Faʻasologa o Faʻamaumauga | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU Cores | |
| Telefoni GPU | |
| Android Version | Android 10, MIUI 12.5 |
| Play Faleoloa |
manatua
| RAM gafatia | 2GB / 3GB / 4GB |
| RAM Type | LPDDR3 |
| teuina o Meaai | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD Card Slot | microSD, e oʻo atu i le 1 TB (faʻapitoa avanoa) |
FA'ATA'IGA
Sikoa Antutu |
105k
• Antutu v7
|
maʻa uila
| tulaga | 4000mAh |
| ituaiga | LiPo |
| Tekonolosi Totogi vave | |
| Totogiina o le saoasaoa | 10W |
| Taimi Toe Ta'alo Vitio | |
| Taulaga Anapogi | ioe |
| e molia uaealesi | |
| Totogi Faʻafoʻi |
mea puʻeata
MAUA MAUGA O foliga nei e ono eseese ma le fa'afouga o polokalame.
| Faʻamatalaga o ata | 4032 x 3024 pika, 12.19 MP |
| Vitio Resolution ma FPS | 1080 @ 3060 |
| Fa'amautu o mata (OIS) | leai |
| Fa'amautu Fa'aeletonika (EIS) | |
| Vitio lemu lafo | ioe |
| Features | Uila moliuila, HDR, ata lautele |
Sikoa DxOMark
| Sikoa Fe'avea'i (I tua) |
ma gāeʻe
Photo
Vitio
|
| Sikoa Selfie |
selfie
Photo
Vitio
|
SALOFA TANAU
Muamua Meapueata
| iugafono | 8 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Laina Pika | |
| Sensor Size | |
| tioata | |
| faʻaopoopo |
| Vitio Resolution ma FPS | 1080p @ 30fps |
| Features | HDR |
Xiaomi Redmi 7 FAQ
O le a le umi e tumau ai le maa o le Xiaomi Redmi 7?
O le Xiaomi Redmi 7 maʻa e iai le gafatia o le 4000 mAh.
E iai le NFC a Xiaomi Redmi 7?
Leai, Xiaomi Redmi 7 e leai se NFC
O le a le Xiaomi Redmi 7 faʻafouina fua?
Xiaomi Redmi 7 o loʻo iai le 60 Hz faʻafouina fua.
O le a le Android version o Xiaomi Redmi 7?
O le Xiaomi Redmi 7 Android version o le Android 10, MIUI 12.5.
O le a le faʻaaliga faʻaalia o Xiaomi Redmi 7?
O le Xiaomi Redmi 7 faʻaaliga faʻaaliga o le 720 x 1520 pika.
E i ai le Xiaomi Redmi 7 o loʻo i ai le telefoni feaveaʻi?
Leai, Xiaomi Redmi 7 e leai se faʻaogaina uaea.
O le Xiaomi Redmi 7 e faʻafefe vai ma pefu?
Ioe, Xiaomi Redmi 7 e iai le vai ma le pefu.
E sau le Xiaomi Redmi 7 ma le 3.5mm headphone jack?
Ioe, Xiaomi Redmi 7 ei ai 3.5mm headphone jack.
O le a le Xiaomi Redmi 7 megapixels meapueata?
O le Xiaomi Redmi 7 o loʻo iai le 12MP mea puʻeata.
O le a le tau o Xiaomi Redmi 7?
Ole tau ole Xiaomi Redmi 7 e $60.
Xiaomi Redmi 7 Fa'amatalaga Fa'aoga ma Manatu
Xiaomi Redmi 7 Vitio Iloiloga
Iloiloga ile Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Afai o lo'o e fa'aogaina lenei telefoni pe iai fo'i le poto masani i lenei telefoni, filifili le filifiliga lea.
Filifili lenei filifiliga pe afai e te leʻi faʻaogaina lenei telefoni ma na o le manaʻo e tusi se faʻamatalaga.
E iai 9 fa'amatalaga i lenei oloa.