Xiaomi Redmi 9i
REdmi 9i o se isi telefoni poto mo Initia.
Xiaomi Redmi 9i Fa'amatalaga autu
- Malosi maualuga maa Fofo Fofo Tele lanu filifiliga SD Card avanoa avanoa
- IPS Faʻaaliga 1080p Pueina Vitio HD+ mata Faiga tuai polokalama
Xiaomi Redmi 9i Faʻamatalaga atoa
| faʻailogaina | redmi |
| Faasilasilaina | 2020, Setema 15 |
| Codename | aulaʻau |
| faataitaiga Numera | M2006C3LII |
| Aso faamatuu | 2020, Setema 18 |
| I fafo Tau | E tusa ma le 100 EUR |
FAAALIGA
| ituaiga | IPS LCD |
| Ituaiga Fa'atatau ma le PPI | 20:9 fua faatatau - 269 ppi density |
| fua | 6.53 inisi, 102.9 cm2 (~ 81.0% screen-to-body ratio) |
| Toe faamanatu le tau | 60 Hz |
| iugafono | 720 x 1600 pixels |
| Tulaga pupula (nit) | 270 nits |
| puipuiga | |
| Features |
TINO
| lanu |
Lanu uliuli Lanu moaga Lanu meamata |
| fua | 164.9 • 77.1 • 9 mm (6.49 • 3.04 • 0.35 i) |
| mamafa | 194 kalama (6.84 oz) |
| mea | |
| faʻamaoniga | |
| Suavai e Tumau | leai |
| Sensosi | Accelerometer, latalata, tapasa |
| 3.5mm Jack | ioe |
| NFC | leai |
| Infrared | leai |
| USB Type | microUSB 2.0, USB On-the-Go |
| System Cooling | leai |
| HDMI | |
| Sipika Teletele (dB) |
Network
Faʻafia
| Tekonolosi | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Fa'aili | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Fa'aili | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Fa'aili | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| 5G Fa'aili | |
| TD-SCDMA | |
| tuʻuvaʻaga | Ioe, ma le A-GPS, GLONASS, BDS |
| Telefoni Fesootaiga | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| SIM Card Type | SIM Itulua (Nano-SIM, lua tu-ala) |
| Numera o le Eria SIM | 2 SIM |
| WI-FI | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | ioe |
| FM Radio | ioe |
| Tino SAR (AB) | |
| Ulu SAR (AB) | |
| Tino SAR (ABD) | |
| Ulu SAR (ABD) | |
paepae
| Chipset | Ala o FaasalalaugaTek Helio G25 |
| CPU | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Lua | |
| cores | 8 Autu Autu |
| Faʻasologa o Faʻamaumauga | 12 nm |
| GPU | MalosiagaVR GE8320 |
| GPU Cores | |
| Telefoni GPU | |
| Android Version | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Faleoloa |
manatua
| RAM gafatia | 4GB RAM |
| RAM Type | |
| teuina o Meaai | 64GB / 128GB ROM |
| SD Card Slot | microSDXC (tuuto slot) |
FA'ATA'IGA
Sikoa Antutu |
102.000
• Antutu v8
|
maʻa uila
| tulaga | 5000 mAh |
| ituaiga | LiPo |
| Tekonolosi Totogi vave | |
| Totogiina o le saoasaoa | 10W |
| Taimi Toe Ta'alo Vitio | |
| Taulaga Anapogi | |
| e molia uaealesi | |
| Totogi Faʻafoʻi |
mea puʻeata
| iugafono | 13 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.2 |
| Laina Pika | 1.0μm |
| Sensor Size | |
| Faʻamatalaga Tutotonu | |
| tioata | 28mm (lautele) |
| faʻaopoopo | PDAF |
| Faʻamatalaga o ata | 13 megapixels |
| Vitio Resolution ma FPS | 1080 @ 30 |
| Fa'amautu o mata (OIS) | leai |
| Fa'amautu Fa'aeletonika (EIS) | leai |
| Vitio lemu lafo | ioe |
| Features | moli moli, HDR |
Sikoa DxOMark
| Sikoa Fe'avea'i (I tua) |
ma gāeʻe
Photo
Vitio
|
| Sikoa Selfie |
selfie
Photo
Vitio
|
SALOFA TANAU
| iugafono | 5 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.2 |
| Laina Pika | 1.12μm |
| Sensor Size | |
| tioata | |
| faʻaopoopo |
| Vitio Resolution ma FPS | 1080p @ 30fps |
| Features | HDR |
Xiaomi Redmi 9i FAQ
O le a le umi e tumau ai le maa o le Xiaomi Redmi 9i?
O le Xiaomi Redmi 9i maa o loʻo i ai le gafatia o le 5000 mAh.
E iai le NFC Xiaomi Redmi 9i?
Leai, Xiaomi Redmi 9i e leai se NFC
O le a le Xiaomi Redmi 9i faʻafouina fua faatatau?
Xiaomi Redmi 9i o loʻo i ai le 60 Hz refresh rate.
O le a le Android version o Xiaomi Redmi 9i?
O le Xiaomi Redmi 9i Android version o le Android 11, MIUI 12.5.
O le a le faʻaaliga faʻaalia o Xiaomi Redmi 9i?
O le Xiaomi Redmi 9i faʻaaliga faʻaaliga o le 720 x 1600 pixels.
E maua e Xiaomi Redmi 9i le telefoni feaveaʻi?
Leai, Xiaomi Redmi 9i e leai se faʻaogaina uaea.
O le Xiaomi Redmi 9i e faʻafefe vai ma pefu?
Leai, Xiaomi Redmi 9i e leai se vai ma le pefu.
E sau le Xiaomi Redmi 9i ma le 3.5mm headphone jack?
Ioe, Xiaomi Redmi 9i ei ai 3.5mm headphone jack.
O le a le Xiaomi Redmi 9i meapueata megapixels?
O le Xiaomi Redmi 9i o loʻo iai le 13MP mea puʻeata.
O le a le tau o Xiaomi Redmi 9i?
Ole tau ole Xiaomi Redmi 9i e $115.
O le fea MIUI version o le a avea ma faʻafouga mulimuli o Xiaomi Redmi 9i?
MIUI 13 o le a avea ma MIUI version mulimuli o Xiaomi Redmi 9i.
O le fea Android version o le a avea ma faʻafouga mulimuli o Xiaomi Redmi 9i?
Android 11 o le a avea ma lomiga Android mulimuli o Xiaomi Redmi 9i.
E fia faʻafouga o le a maua e Xiaomi Redmi 9i?
Xiaomi Redmi 9i o le a maua le 2 MIUI ma le 3 tausaga o faʻafouga saogalemu mo Android seia oʻo i le MIUI 14.
E fia tausaga o le a maua ai e Xiaomi Redmi 9i faʻamatalaga?
Xiaomi Redmi 9i o le a maua le 3 tausaga o le puipuiga malu talu mai le 2022.
E fa'afia ona maua e Xiaomi Redmi 9i fa'afouga?
Xiaomi Redmi 9i maua faʻafouga taʻi 3 masina.
Xiaomi Redmi 9i i fafo o le pusa ma o le a le Android version?
Xiaomi Redmi 9i i fafo o le pusa ma MIUI 12 faʻavae ile Android 10.
O afea e maua ai e Xiaomi Redmi 9i le faʻafouga MIUI 13?
Xiaomi Redmi 9i o le a maua MIUI 13 faʻafouga ile Q3 2022.
O afea e maua ai e Xiaomi Redmi 9i le faʻafouga Android 12?
Xiaomi Redmi 9i e le maua le Android 12 faʻafouina.
O afea e maua ai e Xiaomi Redmi 9i le faʻafouga Android 13?
Leai, Xiaomi Redmi 9i o le a le maua le Android 13 faʻafouina.
O afea e muta ai le lagolago a Xiaomi Redmi 9i?
Xiaomi Redmi 9i faʻafouina lagolago o le a muta ile 2023.
Xiaomi Redmi 9i Iloiloga ma Manatu a le Tagata
Xiaomi Redmi 9i Vitio Iloiloga
Xiaomi Redmi 9i
×


Afai o lo'o e fa'aogaina lenei telefoni pe iai fo'i le poto masani i lenei telefoni, filifili le filifiliga lea.
Filifili lenei filifiliga pe afai e te leʻi faʻaogaina lenei telefoni ma na o le manaʻo e tusi se faʻamatalaga.
E iai 7 fa'amatalaga i lenei oloa.