Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Redmi Note 9 Pro 5G faʻamatalaga e ofoina atu le gaosiga Qualcomm maualuga i le ogatotonu o le vaega.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Fa'amatalaga autu
- Fa'afou maualuga Tete'e vai Taumafa anapogi maualuga RAM gafatia
- IPS Faʻaaliga Leai OIS
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Fa'amatalaga atoa
| faʻailogaina | redmi |
| Faasilasilaina | 2020, Novema 26 |
| Codename | gauguin |
| faataitaiga Numera | M2007J17C |
| Aso faamatuu | 2020, Tesema 01 |
| I fafo Tau | E tusa ma le 200 EUR |
FAAALIGA
| ituaiga | IPS LCD |
| Ituaiga Fa'atatau ma le PPI | 20:9 fua faatatau - 395 ppi density |
| fua | 6.67 inisi, 107.4 cm2 (~ 84.6% screen-to-body ratio) |
| Toe faamanatu le tau | 120 Hz |
| iugafono | 1080 x 2400 pixels |
| Tulaga pupula (nit) | |
| puipuiga | Gorilla Glass 5 Corning |
| Features |
TINO
| lanu |
Lanu efuefu Lanu moaga Mumu/Mini |
| fua | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 i) |
| mamafa | 215 kalama (7.58 oz) |
| mea | Mata tioata i luma (Gorilla Glass 5), tioata tua (Gorilla Glass 5) |
| faʻamaoniga | IP53 |
| Suavai e Tumau | ioe |
| Sensosi | Tamatamailima (fa'apipi'i i le itu), fa'avavevave, gyro, latalata, tapasa |
| 3.5mm Jack | ioe |
| NFC | ioe |
| Infrared | ioe |
| USB Type | USB Ituaiga-C 2.0 |
| System Cooling | ioe |
| HDMI | |
| Sipika Teletele (dB) |
Network
Faʻafia
| Tekonolosi | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G Fa'aili | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Fa'aili | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Fa'aili | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Fa'aili | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| tuʻuvaʻaga | Ioe, fa'atasi ai ma A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS. |
| Telefoni Fesootaiga | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| SIM Card Type | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, itulua-faʻavae e ala) |
| Numera o le Eria SIM | 2 SIM |
| WI-FI | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, lua-vaega, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | ioe |
| FM Radio | ioe |
| Tino SAR (AB) | |
| Ulu SAR (AB) | |
| Tino SAR (ABD) | |
| Ulu SAR (ABD) | |
paepae
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Lua | |
| cores | 8 Autu Autu |
| Faʻasologa o Faʻamaumauga | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU Cores | |
| Telefoni GPU | |
| Android Version | Android 12, MIUI 13 |
| Play Faleoloa |
manatua
| RAM gafatia | 6GB / 8GBRAM |
| RAM Type | |
| teuina o Meaai | 128GB / 256GB ROM |
| SD Card Slot | microSDXC (faʻaaoga faʻasoa SIM slot) |
FA'ATA'IGA
Sikoa Antutu |
351.000
• Antutu v8
|
maʻa uila
| tulaga | 4820 mAh |
| ituaiga | LiPo |
| Tekonolosi Totogi vave | |
| Totogiina o le saoasaoa | 33W |
| Taimi Toe Ta'alo Vitio | |
| Taulaga Anapogi | 33W |
| e molia uaealesi | leai |
| Totogi Faʻafoʻi |
mea puʻeata
| iugafono | 108 MP |
| Sensor | Samsung S5KHM2 |
| Aperture | f / 1.8 |
| Laina Pika | 0.7μm |
| Sensor Size | 1 / 1.52 " |
| Faʻamatalaga Tutotonu | |
| tioata | 26mm (lautele) |
| faʻaopoopo | PDAF |
| iugafono | 8 MP |
| Sensor | Omnivision OV8856 |
| Aperture | f / 2.2 |
| Laina Pika | 1.12μm |
| Sensor Size | 1 / 4.0 " |
| Faʻamatalaga Tutotonu | |
| tioata | 118? (matua lautele) |
| faʻaopoopo |
| iugafono | 2 MP |
| Sensor | Omnivision OV02B10 |
| Aperture | f / 2.4 |
| Laina Pika | |
| Sensor Size | |
| Faʻamatalaga Tutotonu | |
| tioata | Macro |
| faʻaopoopo |
| iugafono | 2 MP |
| Sensor | Hynix HI-259 |
| Aperture | f / 2.4 |
| Laina Pika | |
| Sensor Size | |
| Faʻamatalaga Tutotonu | |
| tioata | loloto |
| faʻaopoopo |
| Faʻamatalaga o ata | 108 megapixels |
| Vitio Resolution ma FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Fa'amautu o mata (OIS) | leai |
| Fa'amautu Fa'aeletonika (EIS) | ioe |
| Vitio lemu lafo | ioe |
| Features | Lua-LED lua-leo moli, HDR, panorama |
Sikoa DxOMark
| Sikoa Fe'avea'i (I tua) |
ma gāeʻe
Photo
Vitio
|
| Sikoa Selfie |
selfie
Photo
Vitio
|
SALOFA TANAU
| iugafono | 16 MP |
| Sensor | Omnivision OV16A1Q |
| Aperture | f / 2.45 |
| Laina Pika | 1.60 .m |
| Sensor Size | |
| tioata | |
| faʻaopoopo |
| Vitio Resolution ma FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Features | HDR, ata |
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G FAQ
O le a le umi e tumau ai le maa o le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G maʻa e iai le malosi o le 4820 mAh.
E iai le NFC a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ioe, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e iai le NFC
O le a le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G fua fa'afouina?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G o loʻo iai le 120Hz refresh rate.
O le a le Android version o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android version o le Android 12, MIUI 13.
O le a le faʻaaliga faʻaaliga o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G faʻaaliga faʻaaliga o le 1080 x 2400 pixels.
E i ai le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e leai se totogi?
Leai, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e leai se mea e faʻaogaina ai le telefoni.
O le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e faʻafefe vai ma pefu?
Ioe, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e iai le vai ma le pefu.
E sau le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ma le 3.5mm headphone jack?
Ioe, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ei ai 3.5mm headphone jack.
O le a le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G meapueata megapixels?
O le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G o loʻo iai le 108MP mea puʻeata.
O le a le mea pu'e pu'eata a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
O le Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G o loʻo iai Samsung S5KHM2 mea puʻeata.
O le a le tau o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Ole tau ole Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e $290.
O le fea MIUI version o le a avea ma faʻafouga mulimuli o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
MIUI 14 o le a avea ma MIUI version mulimuli o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
O le fea Android version o le a avea ma faʻafouga mulimuli o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Android 12 o le a avea ma lomiga Android mulimuli o Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
E fia fa'afouga o le a maua e Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G o le a maua le 3 MIUI ma le 3 tausaga o faʻafouga saogalemu mo Android seia oʻo i le MIUI 14.
E fia tausaga o le a maua ai e Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G faʻamatalaga?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G o le a maua le 3 tausaga o le puipuiga malu talu mai le 2022.
E fa'afia ona maua e Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G fa'afouga?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G maua fa'afouga ta'i 3 masina.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i fafo o le pusa ma o le a le Android version?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G i fafo o le pusa ma MIUI 12 faʻavae ile Android 10
O afea e maua ai e Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G le faʻafouga MIUI 13?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ua uma ona maua MIUI 13 faʻafouga.
O afea e maua ai e Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G le faʻafouga Android 12?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ua uma ona maua le Android 12 faʻafouina.
O afea e maua ai e Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G le faʻafouga Android 13?
Leai, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e le maua le Android 13 faʻafouina.
O afea e muta ai le lagolago a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G lagolago faʻafouina o le a muta ile 2024.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Iloiloga ma Manatu a le Tagata
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Vitio Iloiloga
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
×


Afai o lo'o e fa'aogaina lenei telefoni pe iai fo'i le poto masani i lenei telefoni, filifili le filifiliga lea.
Filifili lenei filifiliga pe afai e te leʻi faʻaogaina lenei telefoni ma na o le manaʻo e tusi se faʻamatalaga.
E iai 10 fa'amatalaga i lenei oloa.