DUKU M6 Pro
~ $150 - ₹11550
POCO M6 Pro Makiyi Mafungiro
- Yakakwira zororo chiyero Kudzivirira mvura Kutsvaira nokukurumidza Mutauriri wepamusoro
- IPS Kuratidzwa 1080p Vhidhiyo Kurekodha Hapana OIS
POCO M6 Pro Yakazara Matsanangudzo
General Maitiro
TARISA
| muchiso | POCO |
| Yakashamiswa | 2023, Chikumi 28 |
| Ndiraire | denga |
| Model Number | 23076PC4BI |
| Release Date | 2023, Chikumi 28 |
| Out Price | Inenge 150 EUR |
TARISA
| mhando | IPS LCD |
| Aspect Ratio uye PPI | 396 ppi density |
| zera | 6.79 inches, 109.5 cm2 (~ 85.1% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 90 Hz |
| Resolution | 1080 x 2460 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | |
| Protection | |
| Features | IPS LCD, 90Hz |
MUVIRI
| mavara |
Nhema Bhuruu sirivha |
| miganhu | 168.6 x 76.3 x 8.2 mm (6.64 x 3.00 x 0.32 mu) |
| uremu | 199 g (7.02 oz) |
| zvinhu | Girazi kumberi, furemu yepurasitiki, girazi kumashure |
| kutaura kuti ichokwadi | IP53, huruva uye kupfapfaidza inodzivirira |
| Water Resistant | Ehe |
| Sensors | Fingerprint (parutivi-yakaiswa), accelerometer, proximity, kambasi |
| 3.5mm Jack | Ehe |
| NFC | Aihwa |
| michini | Ehe |
| Rudzi rwe USB | USB Type-C |
| kutonhora System | |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) | Ehe |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G Zvikwata | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA 850/900/2100 |
| 4G Zvikwata | LTE |
| 5G Zvikwata | n1 / n5 / n8 / n28A /n41 / n78 |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Network Speed | HSPA, LTE |
vamwe
| SIM Card Rudzi | Nano-SIM, maviri akamira-ne |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | Mbeu dzakauchikwa Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, mbiri-bhendi |
| MAKARALI USB | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Ehe |
| FM Radio | Aihwa |
SAR VALUEMuganho weFCC ndeye 1.6 W/kg yakayerwa muhuwandu hwe1 gramu yetishu.
| Muviri SAR (AB) | |
| Musoro SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Musoro SAR (ABD) | |
mutambo
dandara
| chipset | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| CPU | |
| Bits | |
| cores | 8 Core |
| Process Technology | 4 nm |
| GPU | |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | |
| Android Version | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 4GB 6GB 8GB |
| RAM Rudzi | LPDDR4X |
| chengetedzo | 128GB, 256GB |
| SD Kadhi Slot | microSDXC (inoshandisa yakagoverwa SIM slot) |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
• Antutu
|
bhatiri
| chinzvimbo | 5000 naRaama |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 18W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | Ehe |
| Wireless Charging | Aihwa |
| Kudzosera Kubhadharisa | Aihwa |
kamera
KAMERA INOKOSHA Izvi zvinotevera zvinogona kusiyana nesoftware update.
Kamera yekutanga
| Resolution | 50 megapixels |
| Switch | S5KJN1/OV50D |
| Aperture | f / 1.8 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | Wide |
| zvimwezvo |
Kamera yechipiri
| Resolution | 2 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | udzamu |
| zvimwezvo |
| Kugadzirisa Mifananidzo | 50 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Aihwa |
| Electronic Stabilization (EIS) | |
| Slow Motion Vhidhiyo | |
| Features | LED flash, HDR |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Kamera yekutanga
| Resolution | 5 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | 5 megapixels |
| Sensor Size | |
| gogorosi | Wide |
| zvimwezvo |
Yechitatu Kamera
| Resolution | |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Features |
POCO M6 Pro FAQ
Bhatiri rePOCO M6 Pro rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo POCO M6 Pro bhatiri ine huwandu hwe5000 mAh.
Ko POCO M6 Pro ine NFC?
Kwete, POCO M6 Pro haina NFC
Chii chinonzi POCO M6 Pro yekumutsiridza mwero?
POCO M6 Pro ine 90 Hz yekumutsiridza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yePOCO M6 Pro?
Iyo POCO M6 Pro Android vhezheni ndeye Android 13, MIUI 14.
Chii chinoratidza kugadziriswa kwePOCO M6 Pro?
Iyo POCO M6 Pro kuratidza resolution ndeye 1080 x 2460 pixels.
Ko POCO M6 Pro ine waya yekuchaja here?
Kwete, POCO M6 Pro haina waya yekuchaja.
Iyo POCO M6 Pro mvura neguruva inodzivirira here?
Ehe, POCO M6 Pro ine mvura uye guruva inodzivirira.
Iyo POCO M6 Pro inouya ne 3.5mm headphone jack?
Ehe, POCO M6 Pro ine 3.5mm headphone jack.
Chii chinonzi POCO M6 Pro kamera megapixels?
Iyo POCO M6 Pro ine 50MP kamera.
Chii chinonzi kamera sensor yePOCO M6 Pro?
Iyo POCO M6 Pro ine S5KJN1/OV50D kamera sensor.
Ndeupi mutengo wePOCO M6 Pro?
Mutengo wePOCO M6 Pro imadhora zana nemakumi mashanu.
POCO M6 Pro Ongororo yemushandisi uye Mafungiro
POCO M6 Pro Vhidhiyo Ongororo
Ongorora paYouTube
DUKU M6 Pro
×


Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 3 mhinduro pachigadzirwa ichi.