Redmi 13C 5G
~ $120 - ₹9240
Redmi 13C 5G Key Specs
- Yakakwira zororo chiyero Kutsvaira nokukurumidza Yakakwira bhatiri kugona Mazhinji mavara esarudzo
- IPS Kuratidzwa 1080p Vhidhiyo Kurekodha HD+ Screen Hapana OIS
Redmi 13C 5G Yakazara Tsanangudzo
General Maitiro
TARISA
| muchiso | Redmi |
| Yakashamiswa | Zvita 2023, 06 |
| Ndiraire | mhepo |
| Model Number | 23124RN87G, 23124RN87I |
| Release Date | |
| Out Price | Inenge 120 EUR |
TARISA
| mhando | IPS LCD |
| Aspect Ratio uye PPI | 260 ppi density |
| zera | 6.74 inches, 109.7 cm2 (~ 83.7% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 90 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | 90Hz, 450 nits (typ), 600 nits (HBM) |
| Protection | Corning Gorira Girazi |
| Features | IPS-LCD, |
MUVIRI
| mavara |
Starlight Black Startrail Green Startrail Silver |
| miganhu | 168 x 78 x 8.1 mm (6.61 x 3.07 x 0.32 mu) |
| uremu | 192 g (6.77 oz) |
| zvinhu | |
| kutaura kuti ichokwadi | Splash uye inodzivirira guruva |
| Water Resistant | |
| Sensors | Fingerprint (parutivi-yakaiswa), accelerometer, kambasi |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Aihwa |
| michini | |
| Rudzi rwe USB | USB Type-C 2.0 |
| kutonhora System | |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G Zvikwata | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA 850/900/2100 |
| 4G Zvikwata | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G Zvikwata | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Network Speed | HSPA, LTE, 5G |
vamwe
| SIM Card Rudzi | Nano-SIM, maviri akamira-ne |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, mbiri-bhendi |
| MAKARALI USB | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Ehe |
| FM Radio | FM redhiyo |
SAR VALUEMuganho weFCC ndeye 1.6 W/kg yakayerwa muhuwandu hwe1 gramu yetishu.
| Muviri SAR (AB) | |
| Musoro SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Musoro SAR (ABD) | |
mutambo
dandara
| chipset | Mediatek Dimensity 6100+ (6nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| cores | 8 Core |
| Process Technology | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | |
| Android Version | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 4GB 6GB 8GB |
| RAM Rudzi | |
| chengetedzo | 128GB, 256GB |
| SD Kadhi Slot | microSDXC (yakatsaurwa slot) |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
• Antutu
|
bhatiri
| chinzvimbo | 5000 naRaama |
| mhando | |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 18W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | Ehe |
| Wireless Charging | Aihwa |
| Kudzosera Kubhadharisa | Aihwa |
kamera
KAMERA INOKOSHA Izvi zvinotevera zvinogona kusiyana nesoftware update.
Kamera yekutanga
| Resolution | 50 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | f / 1.8 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | 28mm (yakafara) |
| zvimwezvo |
Kamera yechipiri
| Resolution | 08 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | (lenzi yekubatsira) |
| zvimwezvo |
| Kugadzirisa Mifananidzo | 50 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Aihwa |
| Electronic Stabilization (EIS) | |
| Slow Motion Vhidhiyo | |
| Features | LED flash, HDR |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Kamera yekutanga
| Resolution | 5 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | 5 megapixels |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
Yechitatu Kamera
| Resolution | |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Features | HDR |
Redmi 13C 5G FAQ
Bhatiri reRedmi 13C 5G rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Redmi 13C 5G bhatiri ine huwandu hwe5000 mAh.
Redmi 13C 5G ine NFC here?
Kwete, Redmi 13C 5G haina NFC
Chii chinonzi Redmi 13C 5G yekuzorodza mwero?
Redmi 13C 5G ine 90 Hz yekuzorodza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yeRedmi 13C 5G?
Iyo Redmi 13C 5G Android vhezheni ndeye Android 13, MIUI 14.
Chii chinonzi resolution yeRedmi 13C 5G?
Iyo Redmi 13C 5G kuratidza resolution ndeye 720 x 1600 pixels.
Ko Redmi 13C 5G ine waya yekuchaja here?
Kwete, Redmi 13C 5G haina waya yekuchaja.
Iyo Redmi 13C 5G mvura uye guruva inodzivirira here?
Kwete, Redmi 13C 5G haina mvura uye guruva rinodzivirira.
Chii chinonzi Redmi 13C 5G kamera megapixels?
Iyo Redmi 13C 5G ine 50MP kamera.
Ndeupi mutengo weRedmi 13C 5G?
Mutengo weRedmi 13C 5G imadhora zana nemakumi maviri.
Redmi 13C 5G Ongororo yemushandisi uye Mafungiro
Redmi 13C 5G Vhidhiyo Ongororo
Ongorora paYouTube
Redmi 13C 5G
×

Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 1 mhinduro pachigadzirwa ichi.