Redmi K70
~ $320 - ₹24640
Redmi K70 Makiyi Madiro
- OIS rutsigiro Yakakwira zororo chiyero HyperCharge Yakakwira bhatiri kugona
- Hapana SD Card slot Old software shanduro
Redmi K70 Yakazara Zvinyorwa
General Maitiro
TARISA
| muchiso | Redmi |
| Yakashamiswa | 2023, Mbudzi 29 |
| Ndiraire | vermeer |
| Model Number | 23113RKC6C |
| Release Date | 2023, Mbudzi 29 |
| Out Price | Inenge 320 EUR |
TARISA
| mhando | OLED |
| Aspect Ratio uye PPI | 526 ppi density |
| zera | 6.67 inches, 107.4 cm2 (~ 89.0% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1440 x 3200 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | 68B mavara, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nits (peak) |
| Protection | |
| Features | OLED |
MUVIRI
| mavara |
Nhema sirivha Bhuruu / Girini Pepuru |
| miganhu | 160.9 x 75 x 8.2 mm (6.33 x 2.95 x 0.32 mu) |
| uremu | 209 g (7.37 oz) |
| zvinhu | |
| kutaura kuti ichokwadi | |
| Water Resistant | |
| Sensors | Fingerprint (pasi pekuratidzira, optical), accelerometer, proximity, gyro, kambasi, ruvara rwemavara |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Ehe |
| michini | |
| Rudzi rwe USB | USB Type-C, OTG |
| kutonhora System | |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G Zvikwata | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| 4G Zvikwata | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G Zvikwata | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Network Speed | HSPA, LTE-A, 5G |
vamwe
| SIM Card Rudzi | Nano-SIM, maviri akamira-ne |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, mbiri-bhendi, Wi-Fi Yakananga |
| MAKARALI USB | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Ehe |
| FM Radio | Aihwa |
SAR VALUEMuganho weFCC ndeye 1.6 W/kg yakayerwa muhuwandu hwe1 gramu yetishu.
| Muviri SAR (AB) | |
| Musoro SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Musoro SAR (ABD) | |
mutambo
dandara
| chipset | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| cores | 8 Core |
| Process Technology | 4 nm |
| GPU | Adreno 740 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | |
| Android Version | Android 14, HyperOS |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 12GB 16GB |
| RAM Rudzi | |
| chengetedzo | 256GB, 512GB |
| SD Kadhi Slot | Aihwa |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
• Antutu
|
bhatiri
| chinzvimbo | 5000 naRaama |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 120W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | Ehe |
| Wireless Charging | Aihwa |
| Kudzosera Kubhadharisa | Aihwa |
kamera
KAMERA INOKOSHA Izvi zvinotevera zvinogona kusiyana nesoftware update.
Kamera yekutanga
| Resolution | 50 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | f / 1.6 |
| Pixel Size | 1.0μm |
| Sensor Size | 1 / 1.55 " |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | (yakafara) |
| zvimwezvo | PDAF, OIS |
Kamera yechipiri
| Resolution | 8 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | (ultrawide) |
| zvimwezvo |
Yechitatu Kamera
| Resolution | 2 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | (makro) |
| zvimwezvo |
| Kugadzirisa Mifananidzo | 50 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Optical Stabilization (OIS) | Ehe |
| Electronic Stabilization (EIS) | |
| Slow Motion Vhidhiyo | |
| Features | LED mwenje, HDR, panorama |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Kamera yekutanga
| Resolution | 16 megapixels |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | 16 megapixels |
| Sensor Size | |
| gogorosi | (yakafara) |
| zvimwezvo |
Yechitatu Kamera
| Resolution | |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Features | HDR |
Redmi K70 FAQ
Bhatiri reRedmi K70 rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Redmi K70 bhatiri ine huwandu hwe5000 mAh.
Redmi K70 ine NFC here?
Ehe, Redmi K70 ine NFC
Chii chinonzi Redmi K70 yekuzorodza mwero?
Redmi K70 ine 120 Hz yekumutsiridza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yeRedmi K70?
Iyo Redmi K70 Android vhezheni ndeye Android 14, HyperOS.
Chii chinonzi chiratidziro cheRedmi K70?
Iyo Redmi K70 kuratidza resolution ndeye 1440 x 3200 pixels.
Redmi K70 ine waya yekuchaja here?
Kwete, Redmi K70 haina waya yekuchaja.
Iyo Redmi K70 mvura uye guruva inodzivirira here?
Kwete, Redmi K70 haina mvura uye guruva rinodzivirira.
Chii chinonzi Redmi K70 kamera megapixels?
Iyo Redmi K70 ine 50MP kamera.
Ndeupi mutengo weRedmi K70?
Mutengo weRedmi K70 imadhora mazana matatu nemakumi maviri.
Redmi K70 Ongororo yemushandisi uye Mafungiro
Redmi K70 Vhidhiyo Ongororo
Ongorora paYouTube
Redmi K70
×
Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 0 mhinduro pachigadzirwa ichi.