Redmi Cherechedzo 11 SE
Redmi Note 11 SE 5G iChina vhezheni yePOCO M3 Pro 5G.
Redmi Cherechedzo 11 SE Makiyi Mafungidziro
- Yakakwira zororo chiyero Kutsvaira nokukurumidza Yakakwira bhatiri kugona Headphone jack
- IPS Kuratidzwa 1080p Vhidhiyo Kurekodha Old software shanduro Hapana OIS
Redmi Cherechedzo 11 SE Summary
Iyo Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE isarudzo yakanaka kune chero munhu ari kutsvaga inodhura 5G smartphone. Iyo inopa yakanakisa kukosha kwemari, ine yepamusoro-yemhando yekuratidzira uye kamera, pamwe neanokurumidza processor uye yakawanda yekuchengetedza. Iyo chete yakashata ndeyekuti haina headphone jack, asi neimwe nzira, inhare huru.
Redmi Cherechedzo 11 SE Network Hunhu
Iwe unogona kunge wakaona vanhu vashoma vakakukomberedza neiyo itsva Xiaomi Redmi Note 11 SE. Foni iri kuita mukurumbira zuva nezuva nekuda kwehunhu hwayo hwakawanda. Humwe hunhu hwayo hwakanakisa ndeye network yemhando. Kana iwe uri kushandisa 4G runhare, unogona kunge wakambosangana nekunonoka uye kurodha nyaya uchishandisa mamwe maapplication kana mavhidhiyo ekutepfenyura. Nekudaro, neiyo 5G network, haungatarise chero nyaya yakadai. Iyo yekumhanyisa ye5G network inokurumidza kupfuura iyo 4G network uye nekudaro, unogona kushandisa maapplication ako uye kuyerera mavhidhiyo pasina dambudziko. Zvakare, iyo 5G network yakavimbika zvakanyanya kupfuura iyo 4G network uye nekudaro, unogona kuve nechokwadi chekuti hauzotarisana nechero network nyaya uchishandisa yako Xiaomi Redmi Note 11 SE.
Redmi Cherechedzo 11 SE Hupenyu hweBhatiri
Iyo Redmi Note 11 SE ine hombe 5000 mAh bhatiri, iro rakawanda kwezuva rakazara rekushandisa. Kunyangwe nekushandisa zvakanyanya, iwe unofanirwa kukwanisa kupedza zuva rakazara nechaji imwe chete. Uye kana iwe ukaitika kuti udzike, iyo inosanganisirwa 18W charger ichakusimudza nekukurumidza. Izvo chete zvakaderera ndezvekuti foni haitsigire isina waya yekuchaja. Asi zvakazara, hupenyu hwebhatiri paRedmi Note 11 SE yakanaka.
Redmi Cherechedzo 11 SE Yakazara Matsanangudzo
| muchiso | Redmi |
| Yakashamiswa | |
| Ndiraire | camellia |
| Model Number | |
| Release Date | 2022, Chivabvu 24 |
| Out Price | $?179.00 / €?185.00 / £?224.09 |
TARISA
| mhando | IPS LCD |
| Aspect Ratio uye PPI | 20:9 chiyero - 405 ppi density |
| zera | 6.5 inches, 102.0 cm2 (~ 83.7% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 90 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | |
| Protection | Corning Gorira Glass 3 |
| Features |
MUVIRI
| mavara |
Chrome Sirivha Graphite Grey Nighttime Blue Aurora girini |
| miganhu | 161.8 • 75.3 • 8.9 mamirimita (6.37 • 2.96 • 0.35 mukati) |
| uremu | 190 gr (6.70 oz) |
| zvinhu | Girazi kumberi (Gorilla Girazi 3), plastiki kumashure, purasitiki furemu |
| kutaura kuti ichokwadi | |
| Water Resistant | |
| Sensors | Fingerprint (parutivi-yakaiswa), accelerometer, gyro, proximity, kambasi |
| 3.5mm Jack | Ehe |
| NFC | Aihwa |
| michini | |
| Rudzi rwe USB | USB Type-C 2.0 |
| kutonhora System | |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G Zvikwata | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Zvikwata | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G Zvikwata | 1, 3, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Hongu, neA-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Network Speed | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| SIM Card Rudzi | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, mbiri mbiri kumira-na) |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, kaviri-bhendi, Wi-Fi Direct, hotspot |
| MAKARALI USB | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | Ehe |
| FM Radio | Ehe |
| Muviri SAR (AB) | |
| Musoro SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Musoro SAR (ABD) | |
dandara
| chipset | MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G (7 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| cores | |
| Process Technology | |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | |
| Android Version | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 128GB 4GB RAM |
| RAM Rudzi | |
| chengetedzo | 64GB 4GB RAM |
| SD Kadhi Slot | microSDXC (inoshandisa yakagoverwa SIM slot) |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
• Antutu
|
bhatiri
| chinzvimbo | 5000 naRaama |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 18W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | |
| Wireless Charging | |
| Kudzosera Kubhadharisa |
kamera
| Kugadzirisa Mifananidzo | 48 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Aihwa |
| Electronic Stabilization (EIS) | |
| Slow Motion Vhidhiyo | |
| Features | Dual-LED mbiri-toni flash, HDR, panorama |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| Resolution | 8 MP |
| Switch | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Features |
Redmi Note 11 SE FAQ
Bhatiri reRedmi Note 11 SE rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Redmi Note 11 SE bhatiri ine huwandu hwe5000 mAh.
Redmi Note 11 SE ine NFC here?
Kwete, Redmi Note 11 SE haina NFC
Chii chinonzi Redmi Note 11 SE yekuzorodza mwero?
Redmi Cherechedzo 11 SE ine 90 Hz yekumutsiridza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yeRedmi Note 11 SE?
Iyo Redmi Note 11 SE Android vhezheni ndeye Android 11, MIUI 12.5.
Chii chinoratidza kugadziriswa kweRedmi Note 11 SE?
Iyo Redmi Note 11 SE kuratidza resolution ndeye 1080 x 2400 pixels.
Ko Redmi Note 11 SE ine waya yekuchaja here?
Kwete, Redmi Note 11 SE haina waya yekuchaja.
Iyo Redmi Cherechedzo 11 SE mvura neguruva inodzivirira here?
Kwete, Redmi Cherechedzo 11 SE haina mvura uye guruva inodzivirira.
Iyo Redmi Note 11 SE inouya ne 3.5mm headphone jack?
Ehe, Redmi Cherechedzo 11 SE ine 3.5mm headphone jack.
Chii chinonzi Redmi Note 11 SE kamera megapixels?
Iyo Redmi Note 11 SE ine 48MP kamera.
Ndeupi mutengo weRedmi Note 11 SE?
Mutengo weRedmi Note 11 SE imadhora zana nemakumi matanhatu nemashanu.
Ndeipi MIUI vhezheni ichave yekupedzisira update yeRedmi Note 11 SE?
MIUI 15 ichave yekupedzisira MIUI vhezheni yeXiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE.
Ndeipi Android vhezheni ichave yekupedzisira update yeRedmi Note 11 SE?
Android 13 ichave yekupedzisira Android vhezheni yeXiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE.
Mangani magadzirirwo achawana Redmi Note 11 SE?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE ichawana 3 MIUI uye 3 makore ekugadzirisa Android kuchengetedza kusvika MIUI 15.
Makore mangani Redmi Note 11 SE ichawana zvigadziriso?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE ichawana makore matatu ekuchengetedza gadziriso kubvira 3.
Kangani Redmi Note 11 SE ichawana zvigadziriso?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE inogadziridzwa mwedzi mitatu yega yega.
Redmi Cherechedzo 11 SE kunze kwebhokisi ine Android vhezheni?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE kunze kwebhokisi ine MIUI 12.5 yakavakirwa pa Android 11
Redmi Note 11 SE ichawana riini iyo MIUI 13 update?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE yatowana MIUI 13 yekuvandudza.
Redmi Note 11 SE ichawana riini iyo Android 12 update?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE yatowana Android 12 update.
Redmi Note 11 SE ichawana riini iyo Android 13 update?
Ehe, Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE ichawana Android 13 update muQ3 2023.
Redmi Note 11 SE yekuvandudza rutsigiro ichapera rinhi?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 11 SE yekuvandudza rutsigiro ichapera muna 2024.
Redmi Cherechedzo 11 SE Ongororo yeMushandisi uye Mafungiro
Redmi Note 11 SE Vhidhiyo Ongororo
Redmi Cherechedzo 11 SE
×

Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 16 mhinduro pachigadzirwa ichi.