Redmi Note 13 Pro
~ $205 - ₹15785
Redmi Cherechedzo 13 Pro Kiyi Madhizaini
- OIS rutsigiro Yakakwira zororo chiyero Kutsvaira nokukurumidza Mutauriri wepamusoro
- Hapana SD Card slot
Redmi Cherechedzo 13 Pro Yakazara Matsanangudzo
General Maitiro
TARISA
| muchiso | Redmi |
| Yakashamiswa | 2023, Gunyana 21 |
| Ndiraire | Garnet |
| Model Number | 2312DRA50C, 2312DRA50G, 2312DRA50I, 2312CRAD3C |
| Release Date | |
| Out Price |
TARISA
| mhando | OLED |
| Aspect Ratio uye PPI | 446 ppi density |
| zera | 6.67 inches, 107.4 cm2 (~ 89.7% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1220 x 2712 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | 68B mavara, 120Hz, Dolby Vision, 1800 nits (peak) |
| Protection | Corning Gorilla Girazi Kukuvadzwa |
| Features | OLED |
MUVIRI
| mavara |
Nhema Chena Violet Bhuruu |
| miganhu | 161.2 x 74.3 x 8 mm (6.35 x 2.93 x 0.31 mu) |
| uremu | 187 g (6.60 oz) |
| zvinhu | |
| kutaura kuti ichokwadi | |
| Water Resistant | |
| Sensors | Fingerprint (pasi pekuratidzira, optical), accelerometer, gyro, kuswedera, kambasi |
| 3.5mm Jack | Ehe |
| NFC | Hongu (musika/dunhu rinotsamira) |
| michini | Ehe |
| Rudzi rwe USB | USB Type-C 2.0 |
| kutonhora System | |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) | Hongu, nevatauri vestereo |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G Zvikwata | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA 800/850/900/2100 |
| 4G Zvikwata | 1, 3, 5, 8, 19, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Zvikwata | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c), GALILEO (E1), QZSS (L1) |
| Network Speed | HSPA, LTE-A (CA), 5G |
vamwe
| SIM Card Rudzi | Nano-SIM, maviri akamira-ne |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, mbiri-bhendi |
| MAKARALI USB | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Ehe |
| FM Radio | Aihwa |
SAR VALUEMuganho weFCC ndeye 1.6 W/kg yakayerwa muhuwandu hwe1 gramu yetishu.
| Muviri SAR (AB) | |
| Musoro SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Musoro SAR (ABD) | |
mutambo
dandara
| chipset | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.40 GHz & 4x1.95 GHz) |
| Bits | |
| cores | 8 Core |
| Process Technology | 4 nm |
| GPU | Adreno 710 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | |
| Android Version | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 8GB 12GB 16GB |
| RAM Rudzi | |
| chengetedzo | 128GB, 256GB, 512GB |
| SD Kadhi Slot | Aihwa |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
• Antutu
|
bhatiri
| chinzvimbo | 5100 naRaama |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 67W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | Ehe |
| Wireless Charging | Aihwa |
| Kudzosera Kubhadharisa | Aihwa |
kamera
KAMERA INOKOSHA Izvi zvinotevera zvinogona kusiyana nesoftware update.
Kamera yekutanga
| Resolution | 200 megapixels |
| Switch | Samsung ISOCELL S5KHP3 |
| Aperture | f / 1.7 |
| Pixel Size | 0.56μm |
| Sensor Size | 1 / 1.4 " |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | (yakafara) |
| zvimwezvo | multi-directional PDAF, OIS |
Kamera yechipiri
| Resolution | 8 megapixels |
| Switch | Sony IMX355 |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | Ultra-yakafara |
| zvimwezvo |
Yechitatu Kamera
| Resolution | 2 megapixels |
| Switch | Omnivision OV02B10 |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | Macro |
| zvimwezvo |
| Kugadzirisa Mifananidzo | 200 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Ehe |
| Electronic Stabilization (EIS) | |
| Slow Motion Vhidhiyo | |
| Features | Dual-LED mbiri-toni flash, HDR, panorama |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Kamera yekutanga
| Resolution | 16 megapixels |
| Switch | Omnivision OV16A1Q |
| Aperture | |
| Pixel Size | 16 megapixels |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
Yechitatu Kamera
| Resolution | |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30 / 60fps |
| Features | HDR |
Redmi Note 13 Pro FAQ
Bhatiri reRedmi Note 13 Pro rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Redmi Note 13 Pro bhatiri ine huwandu hwe5100 mAh.
Redmi Note 13 Pro ine NFC here?
Ehe, Redmi Note 13 Pro ine NFC
Chii chinonzi Redmi Note 13 Pro yekuzorodza mwero?
Redmi Note 13 Pro ine 120 Hz yekumutsiridza chiyero.
Ndeipi Android vhezheni yeRedmi Note 13 Pro?
Iyo Redmi Note 13 Pro Android vhezheni ndeye Android 13, MIUI 14.
Chii chiratidziro cheRedmi Note 13 Pro?
Iyo Redmi Note 13 Pro kuratidza resolution ndeye 1220 x 2712 pixels.
Ko Redmi Note 13 Pro ine waya yekuchaja here?
Kwete, Redmi Note 13 Pro haina waya yekuchaja.
Iyo Redmi Note 13 Pro mvura uye guruva inodzivirira here?
Kwete, Redmi Note 13 Pro haina mvura uye guruva inodzivirira.
Iyo Redmi Note 13 Pro inouya ne 3.5mm headphone jack?
Ehe, Redmi Note 13 Pro ine 3.5mm headphone jack.
Chii chinonzi Redmi Note 13 Pro kamera megapixels?
Iyo Redmi Note 13 Pro ine 200MP kamera.
Chii chinonzi kamera sensor yeRedmi Note 13 Pro?
Iyo Redmi Note 13 Pro ine Samsung ISOCELL S5KHP3 kamera sensor.
Ndeupi mutengo weRedmi Note 13 Pro?
Mutengo weRedmi Note 13 Pro imadhora mazana maviri nemakumi mana.
Redmi Cherechedzo 13 Pro Ongororo yemushandisi uye Mafungiro
Redmi Note 13 Pro Vhidhiyo Ongororo
Ongorora paYouTube
Redmi Note 13 Pro
×
Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 4 mhinduro pachigadzirwa ichi.