Xiaomi Yangu A2
Xiaomi Mi A2 ndiyo yechipiri uye yakanakisa Android One foni yeXiaomi.
Xiaomi Mi A2 Makiyi Mafungiro
- Kutsvaira nokukurumidza Yakakwira RAM kugona Mazhinji mavara esarudzo
- IPS Kuratidzwa Hapasisina kutengesa Hapana SD Card slot Hapana musoro wefoni
Xiaomi Mi A2 Yakazara Matsanangudzo
General Maitiro
TARISA
| muchiso | Xiaomi |
| Yakashamiswa | Jul 24, 2018 |
| Ndiraire | jasmine_sporut |
| Model Number | M1804D2SG, M1804D2SI |
| Release Date | 2018, Chikunguru |
| Out Price | Inenge 190 EUR |
TARISA
| mhando | LTPS IPS LCD |
| Aspect Ratio uye PPI | 18:9 chiyero - 403 ppi density |
| zera | 5.99 inches, 92.6 cm2 (~ 77.4% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 2160 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | 500 cd / m² |
| Protection | 2.5D yakakomberedzwa girazi |
| Features |
MUVIRI
| mavara |
Nhema goridhe Bhuruu Tsvuku Rose goridhe |
| miganhu | 158.7 x 75.4 x 7.3 mm (6.25 x 2.97 x 0.29 mu) |
| uremu | 166 gr (5.86 oz) |
| zvinhu | Girazi remberi, muviri wealuminium |
| kutaura kuti ichokwadi | |
| Water Resistant | Aihwa |
| Sensors | Fingerprint (kumashure-yakaiswa), accelerometer, gyro, proximity, kambasi |
| 3.5mm Jack | Aihwa |
| NFC | Aihwa |
| michini | |
| Rudzi rwe USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| kutonhora System | Aihwa |
| HDMI | Aihwa |
| Loudspeaker Loudness (dB) |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Zvikwata | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Global |
| 4G Zvikwata | LTE Band - 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) - Global |
| 5G Zvikwata | |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Hongu, neA-GPS, GLONASS, BDS |
| Network Speed | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (3CA) Cat12 600/150 Mbps |
vamwe
| SIM Card Rudzi | Dual SIM (Nano-SIM, mbiri kumira-ne) |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | 2 |
| Wi-Fi | 802.11 Wi-Fi a / b / g / n / ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| MAKARALI USB | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM Radio | Aihwa |
SAR VALUEMuganho weFCC ndeye 1.6 W/kg yakayerwa muhuwandu hwe1 gramu yetishu.
| Muviri SAR (AB) | 0.639 W / makirogiramu |
| Musoro SAR (AB) | 0.963 W / makirogiramu |
| Body SAR (ABD) | 0.66 W / makirogiramu |
| Musoro SAR (ABD) | 1.16 W / makirogiramu |
| M1804D2SI - India: Musoro - 1.092 W/kg; Muviri - 0.259 W/kg |
mutambo
dandara
| chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| Bits | 64Bit |
| cores | 8 Core |
| Process Technology | 14 nm |
| GPU | Adreno 512 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | 650 MHz |
| Android Version | Android 10 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 6 GB RAM/32/64 GB |
| RAM Rudzi | LPDDR4X |
| chengetedzo | 128 GB |
| SD Kadhi Slot | Aihwa |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
133k
• Munhu 7
|
| Geek Bench Score |
1597
Single Score
5274
Multi Score
|
bhatiri
| chinzvimbo | 3000 naRaama |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | Qualcomm Quick Charge 3.0 |
| Kutengesa Kumhanya | 18W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | Ehe |
| Wireless Charging | Aihwa |
| Kudzosera Kubhadharisa |
kamera
KAMERA INOKOSHA Izvi zvinotevera zvinogona kusiyana nesoftware update.
Kamera yekutanga
| Resolution | |
| Switch | Sony IMX486 Exmor RS |
| Aperture | ƒ / 1.75 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Kugadzirisa Mifananidzo | 12 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (Yakazara) - (30,60 fps) 1280x720 (HD) - (30 fps) |
| Optical Stabilization (OIS) | Aihwa |
| Electronic Stabilization (EIS) | Ehe |
| Slow Motion Vhidhiyo | Ehe |
| Features | Dual-LED flash, HDR, panorama |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Kamera yekutanga
| Resolution | 20 MP |
| Switch | Sony IMX376 Exmor RS |
| Aperture | f / 2.2 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Features | LED flash, Auto-HDR |
Xiaomi Mi A2 FAQ
Bhatiri reXiaomi Mi A2 rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Xiaomi Mi A2 bhatiri ine huwandu hwe3000 mAh.
Xiaomi Mi A2 ine NFC?
Kwete, Xiaomi Mi A2 haina NFC
Chii chinonzi Xiaomi Mi A2 yekuzorodza mwero?
Xiaomi Mi A2 ine 60 Hz yekumutsiridza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yeXiaomi Mi A2?
Iyo Xiaomi Mi A2 Android vhezheni ndeye Android 10.
Chii chinonzi resolution resolution yeXiaomi Mi A2?
Iyo Xiaomi Mi A2 kuratidza resolution ndeye 1080 x 2160 pixels.
Xiaomi Mi A2 ine waya yekuchaja here?
Kwete, Xiaomi Mi A2 haina waya yekuchaja.
Iyo Xiaomi Mi A2 mvura neguruva inodzivirira here?
Kwete, Xiaomi Mi A2 haina mvura uye guruva rinodzivirira.
Iyo Xiaomi Mi A2 inouya ne 3.5mm headphone jack?
Kwete, Xiaomi Mi A2 haina 3.5mm headphone jack.
Chii chinonzi Xiaomi Mi A2 kamera megapixels?
Iyo Xiaomi Mi A2 ine 20MP kamera.
Chii chinonzi kamera sensor yeXiaomi Mi A2?
Iyo Xiaomi Mi A2 ine Sony IMX486 Exmor RS kamera sensor.
Ndeupi mutengo weXiaomi Mi A2?
Mutengo weXiaomi Mi A2 imadhora zana nemakumi matatu.
Xiaomi Mi A2 Ongororo yemushandisi uye Mafungiro
Xiaomi Mi A2 Vhidhiyo Ongororo
Ongorora paYouTube
Xiaomi Yangu A2
×

Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 3 mhinduro pachigadzirwa ichi.