Xiaomi Poco M2 Yakarodha zvakare
POCO M2 2 Reloaded yakakosha smartphone yeIndia.
Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve Key Specs
- Kutsvaira nokukurumidza Yakakwira bhatiri kugona Headphone jack SD Card nzvimbo inowanikwa
- IPS Kuratidzwa 1080p Vhidhiyo Kurekodha Old software shanduro Hapana 5G Tsigiro
Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve Yakazara Madiro
| muchiso | POCO |
| Yakashamiswa | |
| Ndiraire | Shiva |
| Model Number | M2004J19PI |
| Release Date | 2021, Kubvumbi 21 |
| Out Price | Inenge 100 EUR |
TARISA
| mhando | IPS LCD |
| Aspect Ratio uye PPI | 19.5:9 chiyero - 395 ppi density |
| zera | 6.53 inches, 104.7 cm2 (~ 83.2% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 2340 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | |
| Protection | Corning Gorira Glass 3 |
| Features |
MUVIRI
| mavara |
Pitch Black (Greyish Black) Slate Blue (Kazhinji Blue) |
| miganhu | 163.3 • 77 • 9.1 mamirimita (6.43 • 3.03 • 0.36 mukati) |
| uremu | 198 gr (6.98 oz) |
| zvinhu | Girazi kumberi (Gorilla Girazi 3), plastiki kumashure, purasitiki furemu |
| kutaura kuti ichokwadi | |
| Water Resistant | |
| Sensors | Fingerprint (kumashure-yakaiswa), accelerometer, proximity, kambasi |
| 3.5mm Jack | Ehe |
| NFC | Aihwa |
| michini | |
| Rudzi rwe USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| kutonhora System | |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Zvikwata | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Zvikwata | 1, 3, 5, 8, 40, 41 |
| 5G Zvikwata | |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Hongu, neA-GPS, GLONASS, BDS |
| Network Speed | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| SIM Card Rudzi | Dual SIM (Nano-SIM, mbiri kumira-ne) |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, kaviri-bhendi, Wi-Fi Direct, hotspot |
| MAKARALI USB | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM Radio | Ehe |
| Muviri SAR (AB) | |
| Musoro SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Musoro SAR (ABD) | |
dandara
| chipset | Mediatek Helio G80 (12nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| cores | |
| Process Technology | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | |
| Android Version | Android 10, MIUI 12 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | |
| RAM Rudzi | |
| chengetedzo | 64GB 4GB RAM |
| SD Kadhi Slot | microSDXC (yakatsaurwa slot) |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
• Antutu
|
bhatiri
| chinzvimbo | 5000 naRaama |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 18W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | |
| Wireless Charging | |
| Kudzosera Kubhadharisa |
kamera
| Kugadzirisa Mifananidzo | 13 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Aihwa |
| Electronic Stabilization (EIS) | |
| Slow Motion Vhidhiyo | |
| Features | LED mwenje, HDR, panorama |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| Resolution | 8 MP |
| Switch | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Features | HDR |
Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve FAQ
Bhatiri reXiaomi Poco M2 Reloaded rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Xiaomi Poco M2 Reloaded bhatiri ine huwandu hwe5000 mAh.
Xiaomi Poco M2 Yakarodha zvakare ine NFC?
Kwete, Xiaomi Poco M2 Reloaded haina NFC
Chii chinonzi Xiaomi Poco M2 Reloaded refresh rate?
Xiaomi Poco M2 Yakarodha zvakare ine 60 Hz yekumutsiridza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yeXiaomi Poco M2 Yakarodhazve?
Iyo Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve Android vhezheni ndeye Android 10, MIUI 12.
Chii chiratidziro chekuratidzira cheXiaomi Poco M2 Yakarodhazve?
Iyo Xiaomi Poco M2 Reloaded kuratidza resolution ndeye 1080 x 2340 pixels.
Ko Xiaomi Poco M2 Reloaded ine waya yekuchaja?
Kwete, Xiaomi Poco M2 Reloaded haina waya yekuchaja.
Iyo Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve mvura uye guruva inodzivirira?
Kwete, Xiaomi Poco M2 Reloaded haina mvura uye guruva inodzivirira.
Iyo Xiaomi Poco M2 Reloaded inouya ne 3.5mm headphone jack?
Ehe, Xiaomi Poco M2 Yakarodha zvakare ine 3.5mm headphone jack.
Chii chinonzi Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve kamera megapixels?
Iyo Xiaomi Poco M2 Yakarodha zvakare ine 13MP kamera.
Ndeupi mutengo weXiaomi Poco M2 Yakarodhazve?
Mutengo weXiaomi Poco M2 Reloaded imadhora zana nemakumi matatu.
Ndeipi MIUI vhezheni ichave yekupedzisira update yeXiaomi Poco M2 Yakarodzwazve?
MIUI 14 ichave yekupedzisira MIUI vhezheni yeXiaomi Poco M2 Reloaded.
Ndeipi Android vhezheni ichave yekupedzisira update yeXiaomi Poco M2 Yakarodzwazve?
Android 12 ichave yekupedzisira Android vhezheni yeXiaomi Poco M2 Yakarodha zvakare.
Mangani ekugadzirisa achawana Xiaomi Poco M2 Reloaded?
Xiaomi Poco M2 Reloaded ichawana 3 MIUI uye 3 makore ekugadzirisa Android kuchengetedza kusvika MIUI 15.
Makore mangani Xiaomi Poco M2 Reloaded inowana zvigadziriso?
Xiaomi Poco M2 Reloaded ichawana makore matatu ekuchengetedza gadziriso kubvira 3.
Kangani Xiaomi Poco M2 Reloaded inowana zvigadziriso?
Xiaomi Poco M2 Reloaded inogadziridzwa mwedzi mitatu yega yega.
Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve kunze kwebhokisi ine Android vhezheni?
Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve kunze kwebhokisi neMIUI 11 yakavakirwa pa Android 10
Xiaomi Poco M2 Reloaded ichawana riini iyo MIUI 13 update?
Xiaomi Poco M2 Reloaded ichawana MIUI 13 update muQ3 2022.
Xiaomi Poco M2 Reloaded ichawana riini iyo Android 12 update?
Xiaomi Poco M2 Reloaded ichawana Android 12 update muQ3 2022.
Xiaomi Poco M2 Reloaded ichawana riini iyo Android 13 update?
Kwete, Xiaomi Poco M2 Reloaded haizowana Android 13 update.
Xiaomi Poco M2 Reloaded update rutsigiro ichapera rinhi?
Xiaomi Poco M2 Reloaded yekuvandudza rutsigiro ichapera muna 2023.
Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve Ongororo Yemushandisi uye Mafungiro
Xiaomi Poco M2 Yakarodhazve Vhidhiyo Ongororo
Xiaomi Poco M2 Yakarodha zvakare
×

Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 10 mhinduro pachigadzirwa ichi.