Xiaomi Redmi 7
Redmi 7 specs yakanaka kune vakajairwa vashandisi.
Xiaomi Redmi 7 Makiyi Mafungiro
- Kudzivirira mvura Yakakwira bhatiri kugona Headphone jack michini
- IPS Kuratidzwa Hapasisina kutengesa 1080p Vhidhiyo Kurekodha HD+ Screen
Xiaomi Redmi 7 Yakazara Matsanangudzo
General Maitiro
TARISA
| muchiso | Redmi |
| Yakashamiswa | |
| Ndiraire | onclite |
| Model Number | |
| Release Date | 2019, Kurume |
| Out Price | Inenge 130 EUR |
TARISA
| mhando | IPS LCD |
| Aspect Ratio uye PPI | 19:9 chiyero - 269 ppi density |
| zera | 6.26 inches, 97.8 cm2 (~ 81.5% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1520 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | |
| Protection | Corning Gorira Glass 5 |
| Features |
MUVIRI
| mavara |
Lunar Red Eclipse Nhema Comet Bhuruu |
| miganhu | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 mu) |
| uremu | 180 gr (6.35 oz) |
| zvinhu | chikweshe |
| kutaura kuti ichokwadi | |
| Water Resistant | Ehe |
| Sensors | Fingerprint (kumashure-yakaiswa), accelerometer, proximity, kambasi |
| 3.5mm Jack | Ehe |
| NFC | Aihwa |
| michini | Ehe |
| Rudzi rwe USB | microUSB 2.0, USB Pa-Iyo-Go |
| kutonhora System | |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Zvikwata | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Global |
| 4G Zvikwata | B1 (2100),B3 (1800),B4 (1700/2100 AWS 1),B5 (850),B7 (2600),B8 (900),B20 (800),B38 (TDD 2600),B40 (TDD 2300) |
| 5G Zvikwata | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigation | Hongu, neA-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Network Speed | HSPA, LTE-A |
vamwe
| SIM Card Rudzi | Dual SIM (Nano-SIM, mbiri kumira-ne) |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Yakananga, hotspot |
| MAKARALI USB | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Ehe |
| FM Radio | Ehe |
SAR VALUEMuganho weFCC ndeye 1.6 W/kg yakayerwa muhuwandu hwe1 gramu yetishu.
| Muviri SAR (AB) | 1.251 W / makirogiramu |
| Musoro SAR (AB) | 0.577 W / makirogiramu |
| Body SAR (ABD) | 1.02 W / makirogiramu |
| Musoro SAR (ABD) | 1.1 W / makirogiramu |
| M1810F6LI - SAR India: musoro - 1.031 W/kg - Muviri: 0.573 W/kg P2i nano-kupfeka |
mutambo
dandara
| chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14nm) |
| CPU | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Goridhe & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Bits | 64Bit |
| cores | 8 Core |
| Process Technology | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | |
| Android Version | Android 10, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 2GB / 3GB / 4GB |
| RAM Rudzi | LPDDR3 |
| chengetedzo | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD Kadhi Slot | microSD, kusvika ku1 TB (yakatsaurirwa slot) |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
105k
• Munhu v7
|
bhatiri
| chinzvimbo | 4000 mAh |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 10W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | Ehe |
| Wireless Charging | |
| Kudzosera Kubhadharisa |
kamera
KAMERA INOKOSHA Izvi zvinotevera zvinogona kusiyana nesoftware update.
| Kugadzirisa Mifananidzo | 4032 x 3024 pixels, 12.19 MP |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080 @ 3060 |
| Optical Stabilization (OIS) | Aihwa |
| Electronic Stabilization (EIS) | |
| Slow Motion Vhidhiyo | Ehe |
| Features | LED mwenje, HDR, panorama |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Kamera yekutanga
| Resolution | 8 MP |
| Switch | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Features | HDR |
Xiaomi Redmi 7 FAQ
Bhatiri reXiaomi Redmi 7 rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Xiaomi Redmi 7 bhatiri ine huwandu hwe4000 mAh.
Xiaomi Redmi 7 ine NFC here?
Kwete, Xiaomi Redmi 7 haina NFC
Chii chinonzi Xiaomi Redmi 7 yekuzorodza mwero?
Xiaomi Redmi 7 ine 60 Hz yekumutsiridza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yeXiaomi Redmi 7?
Iyo Xiaomi Redmi 7 Android vhezheni ndeye Android 10, MIUI 12.5.
Chii chinoratidza kugadziriswa kweXiaomi Redmi 7?
Iyo Xiaomi Redmi 7 kuratidza resolution ndeye 720 x 1520 pixels.
Xiaomi Redmi 7 ine waya yekuchaja here?
Kwete, Xiaomi Redmi 7 haina waya yekuchaja.
Iyo Xiaomi Redmi 7 mvura uye guruva inodzivirira here?
Ehe, Xiaomi Redmi 7 ine mvura uye guruva inodzivirira.
Iyo Xiaomi Redmi 7 inouya ne 3.5mm headphone jack?
Ehe, Xiaomi Redmi 7 ine 3.5mm headphone jack.
Chii chinonzi Xiaomi Redmi 7 kamera megapixels?
Iyo Xiaomi Redmi 7 ine 12MP kamera.
Ndeupi mutengo weXiaomi Redmi 7?
Mutengo weXiaomi Redmi 7 uri $60.
Xiaomi Redmi 7 Ongororo yemushandisi uye Mafungiro
Xiaomi Redmi 7 Vhidhiyo Ongororo
Ongorora paYouTube
Xiaomi Redmi 7
×

Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 9 mhinduro pachigadzirwa ichi.