Xiaomi Redmi 9A
Redmi 9A specs yakanakira mutengo wayo.
Xiaomi Redmi 9A Makiyi Mafungiro
- Yakakwira bhatiri kugona Headphone jack Mazhinji mavara esarudzo SD Card nzvimbo inowanikwa
- IPS Kuratidzwa 1080p Vhidhiyo Kurekodha HD+ Screen Old software shanduro
Xiaomi Redmi 9A Yakazara Yakatsanangurwa
| muchiso | Redmi |
| Yakashamiswa | 2020, Chikumi 30 |
| Ndiraire | dandelion |
| Model Number | M2006C3LG, M2006C3LC |
| Release Date | 2020, Chikunguru 07 |
| Out Price | Inenge 80 EUR |
TARISA
| mhando | IPS LCD |
| Aspect Ratio uye PPI | 20:9 chiyero - 269 ppi density |
| zera | 6.53 inches, 102.9 cm2 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | |
| Protection | |
| Features |
MUVIRI
| mavara |
Gireyi Girinhi Bhuruu |
| miganhu | 164.9 • 77.1 • 9.0 mamirimita |
| uremu | 194 gr |
| zvinhu | chikweshe |
| kutaura kuti ichokwadi | |
| Water Resistant | Aihwa |
| Sensors | Fingerprint (kumashure-yakaiswa), accelerometer, gyro, kuswedera |
| 3.5mm Jack | Ehe |
| NFC | Aihwa |
| michini | Aihwa |
| Rudzi rwe USB | 2.0, Type-C 1.0 chinodzoreredza chinobatanidza, USB On-Iyo-Go |
| kutonhora System | Aihwa |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Zvikwata | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Zvikwata | B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B28 (700), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Zvikwata | |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Hongu, neA-GPS |
| Network Speed | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| SIM Card Rudzi | Dual SIM (Nano-SIM, mbiri kumira-ne) |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| MAKARALI USB | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | Ehe |
| FM Radio | Aihwa |
| Muviri SAR (AB) | |
| Musoro SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Musoro SAR (ABD) | |
dandara
| chipset | MediaTek Helio G25 |
| CPU | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Bits | 64Bit |
| cores | 8 Core Core |
| Process Technology | 12 nm |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | 650 MHz |
| Android Version | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 2GB RAM |
| RAM Rudzi | |
| chengetedzo | 32GB ROM |
| SD Kadhi Slot | microSDXC (yakatsaurwa slot) |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
102.000
• Munhu 8
|
bhatiri
| chinzvimbo | 5000 naRaama |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 10W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | |
| Wireless Charging | Aihwa |
| Kudzosera Kubhadharisa |
kamera
| Resolution | 13 MP |
| Switch | |
| Aperture | f / 2.2 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Kugadzirisa Mifananidzo | 13 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080@30fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Aihwa |
| Electronic Stabilization (EIS) | Aihwa |
| Slow Motion Vhidhiyo | |
| Features | LED mwenje, HDR, panorama |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| Resolution | 5 MP |
| Switch | |
| Aperture | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p @ 30fps |
| Features | HDR |
Xiaomi Redmi 9A FAQ
Bhatiri reXiaomi Redmi 9A rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Xiaomi Redmi 9A bhatiri ine huwandu hwe5000 mAh.
Xiaomi Redmi 9A ine NFC here?
Kwete, Xiaomi Redmi 9A haina NFC
Chii chinonzi Xiaomi Redmi 9A yekuzorodza mwero?
Xiaomi Redmi 9A ine 60 Hz yekumutsiridza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yeXiaomi Redmi 9A?
Iyo Xiaomi Redmi 9A Android vhezheni ndeye Android 11, MIUI 12.5.
Chii chinoratidza kugadziriswa kweXiaomi Redmi 9A?
Iyo Xiaomi Redmi 9A kuratidza resolution ndeye 720 x 1600 pixels.
Xiaomi Redmi 9A ine waya yekuchaja here?
Kwete, Xiaomi Redmi 9A haina waya yekuchaja.
Iyo Xiaomi Redmi 9A mvura neguruva inodzivirira here?
Kwete, Xiaomi Redmi 9A haina mvura uye guruva inodzivirira.
Iyo Xiaomi Redmi 9A inouya ne 3.5mm headphone jack?
Ehe, Xiaomi Redmi 9A ine 3.5mm headphone jack.
Chii chinonzi Xiaomi Redmi 9A kamera megapixels?
Iyo Xiaomi Redmi 9A ine 13MP kamera.
Ndeupi mutengo weXiaomi Redmi 9A?
Mutengo weXiaomi Redmi 9A uri $87.
Ndeipi MIUI vhezheni ichave yekupedzisira update yeXiaomi Redmi 9A?
MIUI 13 ichave yekupedzisira MIUI vhezheni yeXiaomi Redmi 9A.
Ndeipi Android vhezheni ichave yekupedzisira update yeXiaomi Redmi 9A?
Android 11 ichave yekupedzisira Android vhezheni yeXiaomi Redmi 9A.
Mangani ekugadzirisa achawana Xiaomi Redmi 9A?
Xiaomi Redmi 9A ichawana 2 MIUI uye 3 makore ekugadzirisa Android kuchengetedza kusvika MIUI 14.
Makore mangani Xiaomi Redmi 9A ichawana zvigadziriso?
Xiaomi Redmi 9A ichawana makore matatu ekuchengetedza gadziriso kubvira 3.
Kangani Xiaomi Redmi 9A ichawana zvigadziriso?
Xiaomi Redmi 9A inogadziridzwa mwedzi mitatu yega yega.
Xiaomi Redmi 9A kunze kwebhokisi ine Android vhezheni?
Xiaomi Redmi 9A kunze kwebhokisi ine MIUI 12 yakavakirwa pa Android 10.
Xiaomi Redmi 9A ichawana riini iyo MIUI 13 update?
Xiaomi Redmi 9A ichawana MIUI 13 update muQ3 2022.
Xiaomi Redmi 9A ichawana riini iyo Android 12 update?
Xiaomi Redmi 9A haizowana Android 12 update.
Xiaomi Redmi 9A ichawana riini iyo Android 13 update?
Kwete, Xiaomi Redmi 9A haizowana Android 13 update.
Xiaomi Redmi 9A yekuvandudza rutsigiro ichapera rinhi?
Xiaomi Redmi 9A yekuvandudza rutsigiro ichapera muna 2023.
Xiaomi Redmi 9A Ongororo yemushandisi uye Mafungiro
Xiaomi Redmi 9A Vhidhiyo Ongororo
Xiaomi Redmi 9A
×

Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 72 mhinduro pachigadzirwa ichi.