Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G
Redmi Note 9 Pro 5G specs inopa yakakwira mhando Qualcomm processor kusvika yepakati chikamu.
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G Key Specs
- Yakakwira zororo chiyero Kudzivirira mvura Kutsvaira nokukurumidza Yakakwira RAM kugona
- IPS Kuratidzwa Hapana OIS
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G Yakazara Yakatsanangurwa
| muchiso | Redmi |
| Yakashamiswa | 2020, Mbudzi 26 |
| Ndiraire | gauguin |
| Model Number | M2007J17C |
| Release Date | Zvita 2020, 01 |
| Out Price | Inenge 200 EUR |
TARISA
| mhando | IPS LCD |
| Aspect Ratio uye PPI | 20:9 chiyero - 395 ppi density |
| zera | 6.67 inches, 107.4 cm2 (~ 84.6% screen-to-body ratio) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 pixels |
| Kupenya kwepamusoro (nit) | |
| Protection | Corning Gorira Glass 5 |
| Features |
MUVIRI
| mavara |
Gireyi Bhuruu Tsvuku/Mint |
| miganhu | 165.4 • 76.8 • 9 mamirimita (6.51 • 3.02 • 0.35 mukati) |
| uremu | 215 gr (7.58 oz) |
| zvinhu | Girazi kumberi (Gorilla Girazi 5), girazi kumashure (Gorilla Girazi 5) |
| kutaura kuti ichokwadi | IP53 |
| Water Resistant | Ehe |
| Sensors | Fingerprint (parutivi-yakaiswa), accelerometer, gyro, proximity, kambasi |
| 3.5mm Jack | Ehe |
| NFC | Ehe |
| michini | Ehe |
| Rudzi rwe USB | USB Type-C 2.0 |
| kutonhora System | Ehe |
| HDMI | |
| Loudspeaker Loudness (dB) |
Network
Kakawanda
| Technology | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G Zvikwata | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 uye SIM 2 |
| 3G Zvikwata | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Zvikwata | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Zvikwata | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Hongu, ine mbiri-bhendi A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Network Speed | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| SIM Card Rudzi | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, mbiri mbiri kumira-na) |
| Nhamba yeSIM Nzvimbo | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, kaviri-bhendi, Wi-Fi Direct, hotspot |
| MAKARALI USB | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | Ehe |
| FM Radio | Ehe |
| Muviri SAR (AB) | |
| Musoro SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| Musoro SAR (ABD) | |
dandara
| chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Bits | |
| cores | 8 Core Core |
| Process Technology | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU Cores | |
| GPU Kakawanda | |
| Android Version | Android 12, MIUI 13 |
| Play Store |
MEMORY
| RAM Kukwanisa | 6GB / 8GBRAM |
| RAM Rudzi | |
| chengetedzo | 128GB / 256GB ROM |
| SD Kadhi Slot | microSDXC (inoshandisa yakagoverwa SIM slot) |
PERFORMANCE SCORES
Antutu Score |
351.000
• Munhu 8
|
bhatiri
| chinzvimbo | 4820 naRaama |
| mhando | Li-Po |
| Quick Charge Technology | |
| Kutengesa Kumhanya | 33W |
| Vhidhiyo Yekutamba Nguva | |
| Kutsanya Kudhi | 33W |
| Wireless Charging | Aihwa |
| Kudzosera Kubhadharisa |
kamera
| Resolution | 108 MP |
| Switch | Samsung S5KHM2 |
| Aperture | f / 1.8 |
| Pixel Size | 0.7μm |
| Sensor Size | 1 / 1.52 " |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | 26mm (yakafara) |
| zvimwezvo | PDAF |
| Resolution | 8 MP |
| Switch | Omnivision OV8856 |
| Aperture | f / 2.2 |
| Pixel Size | 1.12μm |
| Sensor Size | 1 / 4.0 " |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | 118? (ultrawide) |
| zvimwezvo |
| Resolution | 2 MP |
| Switch | Omnivision OV02B10 |
| Aperture | f / 2.4 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | Macro |
| zvimwezvo |
| Resolution | 2 MP |
| Switch | Hynix HI-259 |
| Aperture | f / 2.4 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| gogorosi | udzamu |
| zvimwezvo |
| Kugadzirisa Mifananidzo | 108 megapixels |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Aihwa |
| Electronic Stabilization (EIS) | Ehe |
| Slow Motion Vhidhiyo | Ehe |
| Features | Dual-LED mbiri-toni flash, HDR, panorama |
DxOMark Score
| Mobile Score (Kumashure) |
famba
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| Resolution | 16 MP |
| Switch | Omnivision OV16A1Q |
| Aperture | f / 2.45 |
| Pixel Size | 1.60 μm |
| Sensor Size | |
| gogorosi | |
| zvimwezvo |
| Vhidhiyo Resolution uye FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Features | HDR, panorama |
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G FAQ
Bhatiri reXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G rinogara kwenguva yakareba sei?
Iyo Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G bhatiri ine huwandu hwe4820 mAh.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ine NFC here?
Ehe, Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G ine NFC
Chii chinonzi Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G yekuzorodza mwero?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G ine 120 Hz yekumutsiridza mwero.
Ndeipi Android vhezheni yeXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Iyo Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android vhezheni ndeye Android 12, MIUI 13.
Chii chinoratidza kugadziriswa kweXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Iyo Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kuratidza resolution ndeye 1080 x 2400 pixels.
Ko Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ine waya yekuchaja here?
Kwete, Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G haina waya yekuchaja.
Iyo Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G mvura uye guruva inodzivirira here?
Ehe, Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G ine mvura uye guruva inodzivirira.
Ko Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G inouya ne 3.5mm headphone jack?
Ehe, Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G ine 3.5mm headphone jack.
Chii chinonzi Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kamera megapixels?
Iyo Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ine 108MP kamera.
Chii chinonzi kamera sensor yeXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Iyo Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ine Samsung S5KHM2 kamera sensor.
Ndeupi mutengo weXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Mutengo weXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G imadhora mazana maviri nemakumi mapfumbamwe.
Ndeipi MIUI vhezheni ichave yekupedzisira kugadzirisa kweXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
MIUI 14 ichave yekupedzisira MIUI vhezheni yeXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Ndeipi Android vhezheni ichave yekupedzisira update yeXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Android 12 ichave yekupedzisira Android vhezheni yeXiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Mangani ekugadzirisa achawana Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G ichawana 3 MIUI uye 3 makore ekugadzirisa Android kuchengetedza kusvika MIUI 14.
Makore mangani Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ichawana zvigadziriso?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G ichawana makore matatu ekuchengetedza gadziriso kubvira 3.
Kangani Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G inowana zvigadziriso?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G inogadziridzwa mwedzi mitatu yega yega.
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G kunze kwebhokisi ine Android vhezheni?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kunze kwebhokisi ine MIUI 12 yakavakirwa pa Android 10
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ichawana riini iyo MIUI 13 update?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G yatowana MIUI 13 yekuvandudza.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ichawana riini iyo Android 12 update?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G yatowana Android 12 update.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ichawana riini iyo Android 13 update?
Kwete, Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G haizowana Android 13 update.
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G yekuvandudza rutsigiro ichapera riini?
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G yekuvandudza rutsigiro ichapera muna 2024.
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G Ongororo yemushandisi uye Mafungiro
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Vhidhiyo Ongororo
Xiaomi Redmi Cherechedzo 9 Pro 5G
×


Kana uri kushandisa foni iyi kana uine ruzivo nefoni iyi, sarudza iyi sarudzo.
Sarudza iyi sarudzo kana usati washandisa iyi foni uye uchingoda kunyora mhinduro.
Pane 10 mhinduro pachigadzirwa ichi.