Xiaomi Black Shark 2
Faahfaahinta Xiaomi Black Shark 2 waxay bixisaa waxqabadka ciyaaraha cajiibka ah ee 2019.
Xiaomi Black Shark 2 Tilmaamaha Muhiimka ah
- Xawaarid degdeg ah Awoodda RAM sare Awood batteri oo sareeya Fursadaha midab badan leh
- Iibka dambe ma jiro Ma jiro booska kaadhka SD Jaakad makarafoon la'aan ah Nooca software-ka hore
Xiaomi Black Shark 2 Tilmaamaha buuxa
Noocyada Guud
LAUNCH
| brand | Shark Madow |
| Lagu dhawaaqay | Mar 18, 2019 |
| Codename | |
| Number Model | |
| Taariikhda lagu sii daynayo | Mar 28, 2019 |
| Out Price | Ilaa 450 EUR |
BIXIN
| nooca | AMOLED |
| Saamiga dhinaca iyo PPI | 19.5:9 saamiga - 403 ppi cufnaanta |
| Cabbirka | 6.39 inji, 100.2 cm2 (~ 81.7% saamiga-jirka ee saamiga) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x ppm X XUMAY |
| Iftiinka ugu sarreeya (nit) | 430 cd/M² |
| Ilaalinta | |
| Features | DCI-P3 100% Had iyo jeer-soo-bandhig |
JIRKA
| Colors |
Black Silver Blue |
| cabbir | 163.6 x 75 x 8.8 mm (6.44 x 2.95 x 0.35 gudaha) |
| Miisaanka | 205 g (7.23 oz) |
| Waxyaabaha | Aluminium aluminium |
| Certification | |
| Biyaha Resistant | |
| dareemayaal | Sawirka faraha (muuqaalka hoostiisa), xawaaraha mitirka, gyro, u dhowaanshaha, kombaska |
| 3.5mm Jack | Maya |
| NFC | Maya |
| infrared | |
| Nooca USB | 2.0, Xiriirka C-1.0 ee ku-meel-gaadhka ah |
| System qaboojinta | |
| HDMI | |
| Cod-baahiye (dB) |
Network
Soo noqnoqoshada
| Technology | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G Band | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Band | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| 4G Band | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G Band | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigation | Haa, oo wata A-GPS, GLONASS, BDS |
| Xawaaraha Network | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (5CA) Cat18 1200/150 Mbps |
Qaar kale waxay
| Nooca SIM Card | Dual SIM (Nano-SIM, laba-gees ah) |
| Tirada Aagga SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, laba-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| VoLTE | Haa |
| FM Radio | Maya |
Qiimaha SARXadka FCC waa 1.6 W/kg oo lagu qiyaasay mugga 1 garaam oo unug ah.
| Jirka SAR (AB) | |
| Madaxa SAR (AB) | |
| Jirka SAR (ABD) | |
| Madaxa SAR (ABD) | |
Performance
BARNAAMIJKA URURKA
| chipset | Qualcomm Snapdragon 855 |
| processor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.41 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| gelinno | 64 yara |
| diirkja | 8 Core |
| Hannaanka Tiknoolajiyada | 7 nm |
| GPU | 640 |
| GPU Cores | |
| GPU Heerka | |
| Android-Version | Android 9.0 (Foot) |
| Play Store |
xasuusta
| Awoodda RAM | 6GB / 8GB / 12GB |
| Nooca RAM ah | LPDDR4X |
| kaydinta | 64GB / 128GB / 256GB |
| Kaarka SD Card | Maya |
Dhibcaha Waxqabadka
Dhibcaha Antutu |
395k
• Antutu v7
|
Battery
| Capacity | 4000 mAh |
| nooca | Li-ion |
| Tignoolajiyada Lacag Degdega ah | Qualcomm Quick Charge 4.0 |
| Xawaaraha Bixinta | 27W |
| Waqtiga dib-u-ciyaarista Fiidiyowga | |
| Fidinta degdegga ah | Haa |
| oogidda wireless | |
| Dib -u -celinta |
camera
MAIN CAMERA Tilmaamaha soo socdaa way ku kala duwanaan karaan cusboonaysiinta software-ka.
Kamarada Koowaad
| Resolution | |
| shidma | Sony IMX586 Exmor RS |
| Aperture | f / 1.75 |
| Cabbirka Pixel | |
| Size Sensor | |
| Muuqaal Gaar ah | |
| Lens | |
| dheeraad ah |
| Xalka Sawirka | 8000 x 6000 pixels, 48 MP |
| Xallinta Fiidiyowga iyo FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (Full) - (30fps) 1280x720 (HD) - (120fps) |
| Dejinta indhaha (OIS) | Maya |
| Dejinta Elektrooniga ah (EIS) | |
| Muuqaal Qunyar Socod Ah | Haa |
| Features | Flash flash, HDR, panorama |
Dhibcaha DxOMark
| Dhibcaha Mobilka (Gabada) |
84
mobile
84
Photo
85
Video
|
| Dhibcaha Selfie |
sawir
Photo
Video
|
SELFIE CAMERA
Kamarada Koowaad
| Resolution | 20 MP |
| shidma | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Cabbirka Pixel | |
| Size Sensor | |
| Lens | |
| dheeraad ah |
| Xallinta Fiidiyowga iyo FPS | 1080p @ 30fps |
| Features | HDR |
Xiaomi Black Shark 2 FAQ
Intee in le'eg ayuu batariga Xiaomi Black Shark 2 jiraa?
Bateriga Xiaomi Black Shark 2 wuxuu leeyahay awood 4000 mAh ah.
Xiaomi Black Shark 2 ma leeyahay NFC?
Maya, Xiaomi Black Shark 2 ma laha NFC
Waa maxay Xiaomi Black Shark 2 heerka dib u cusboonaysiinta?
Xiaomi Black Shark 2 wuxuu leeyahay 60 Hz celcelis ah.
Waa maxay nooca Android ee Xiaomi Black Shark 2?
Nooca Xiaomi Black Shark 2 Android waa Android 9.0 (Pie).
Waa maxay xallinta bandhigga Xiaomi Black Shark 2?
xallinta Xiaomi Black Shark 2 waa 1080 x 2340 pixels.
Xiaomi Black Shark 2 ma leeyahay dallacaadda wireless?
Maya, Xiaomi Black Shark 2 ma laha dallacaadda wireless-ka.
Miyuu Xiaomi Black Shark 2 biyaha iyo boodhka u adkaystaa?
Maya, Xiaomi Black Shark 2 ma laha biyo iyo boodh u adkaysta.
Xiaomi Black Shark 2 miyuu la socdaa jaakadda dhegaha ee 3.5mm?
Maya, Xiaomi Black Shark 2 ma laha jaakadda dhegaha ee 3.5mm.
Waa maxay Xiaomi Black Shark 2 megapixels?
Xiaomi Black Shark 2 wuxuu leeyahay kamarad 48MP ah.
Waa maxay dareenka kamarada Xiaomi Black Shark 2?
Xiaomi Black Shark 2 waxa uu leeyahay Sony IMX586 Exmor RS camera sensor.
Waa maxay qiimaha Xiaomi Black Shark 2?
Qiimaha Xiaomi Black Shark 2 waa $130.
Xiaomi Black Shark 2 Faallooyin iyo Fikradaha Isticmaalaha
Xiaomi Black Shark 2 Reviews Video
Dib u eeg Youtube
Xiaomi Black Shark 2
×

Haddii aad isticmaalayso taleefankan ama aad khibrad u leedahay taleefankan, dooro ikhtiyaarkan.
Dooro doorashadan haddii aadan isticmaalin taleefankan oo aad rabto in aad faallo qorto.
Waxaa jira 0 faallooyinka alaabtan