Redmi K50 Ultra

Redmi K50 Ultra

Redmi K50 Ultra është smartfoni i parë OLED 144 i Redmi.

~ 450 $ - 34650 ₹
Redmi K50 Ultra
 • Redmi K50 Ultra
 • Redmi K50 Ultra
 • Redmi K50 Ultra

Specifikimet kryesore të Redmi K50 Ultra

 • Screen:

  6.67″, 1220 x 2712 piksele, OLED, 144 Hz

 • chipset:

  Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4nm)

 • Përmasat:

  163.1 75.9 8.6 mm (6.42 2.99 0.34 në)

 • Lloji i kartës SIM:

  SIM dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)

 • Bateria:

  5000 mAh, Li-Po

 • Kamera kryesore:

  108 MP, f/1.6, 4320p

 • Versioni Android:

  Android 12, MIUI 13

5.0
nga 5
Shqyrtime 4
 • Mbështetje OIS Shkalla e lartë refresh HiperNgarkesa Kapacitet i lartë i baterisë
 • Nuk ka slot për kartën SD Asnjë fole kufje

Rishikimet dhe opinionet e përdoruesve të Redmi K50 Ultra

E kam

Nëse jeni duke përdorur këtë telefon ose keni përvojë me këtë telefon, zgjidhni këtë opsion.

Shkruaj Rishikimi
Nuk Kam

Zgjidhni këtë opsion nëse nuk e keni përdorur këtë telefon dhe thjesht dëshironi të shkruani një koment.

Koment

Atje jane 4 komente për këtë produkt.

Mohd zulmuaj 5 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Bleva një telefon redmi k50 ultra para disa ditësh, jam shumë i kënaqur.

Pozitive
 • cilësi e bukur e kamerës dhe arritje e lartë
Negative
 • Nuk ka karakteristikat e spërkatjes së ujit dhe habukut
Sugjerim alternativ telefonik: iphone është sepse sistemi i mbështetjes ios është më shumë
Shfaq përgjigjet
Paulmuaj 7 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Bleva këtë njësi dhe jam shumë i kënaqur me të!

Pozitive
 • Aparat klasik. Всем устраивает.
Shfaq përgjigjet
DIYORBEK1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Një telefon kaq i mirë do ta blej në të ardhmen e afërt

Peter Taylor1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Kohët e fundit kam blerë telefonin dhe jam shumë i emocionuar për të

Pozitive
 • Performancë të lartë
 • Ekran i shkëlqyeshëm
 • Jetë të gjatë e baterisë
Sugjerim alternativ telefonik: K50Pro
Shfaq përgjigjet

Rishikimet e Redmi K50 Ultra Video

Rishikimi në Youtube

Redmi K50 Ultra

×
Shto koment Redmi K50 Ultra
Kur e keni blerë atë?
Ekran
Si e shihni ekranin në rrezet e diellit?
Ekrani fantazmë, Burn-In etj. a keni hasur në ndonjë situatë?
Hardware
Si është performanca në përdorim të përditshëm?
Si është performanca në lojërat me grafikë të lartë?
Si është folësi?
Si është celulari i telefonit?
Si është performanca e baterisë?
Kamera
Si është cilësia e shkrepjeve gjatë ditës?
Si është cilësia e xhirimeve në mbrëmje?
Si është cilësia e fotove selfie?
Lidhshmëria
Si është mbulimi?
Si është cilësia GPS?
tjetër
Sa shpesh merrni përditësime?
Emri juaj
Emri juaj nuk mund të jetë më pak se 3 karaktere. Titulli juaj nuk mund të jetë më pak se 5 karaktere.
Koment
Mesazhi juaj nuk mund të jetë më pak se 15 karaktere.
Sugjerim alternativ telefonik (Optional)
Pozitive (Optional)
Negative (Optional)
Ju lutemi plotësoni fushat bosh.
Fotografitë

Redmi K50 Ultra

×