Xiaomi MiNote 10 Pro

Xiaomi MiNote 10 Pro

Specifikimet e Mi Note 10 Pro kanë lente 6p në vend të 5p në krahasim me versionin e rregullt.

~ 340 $ - 26180 ₹
Xiaomi MiNote 10 Pro
 • Xiaomi MiNote 10 Pro
 • Xiaomi MiNote 10 Pro
 • Xiaomi MiNote 10 Pro

Karakteristikat kryesore të Xiaomi Mi Note 10 Pro

 • Screen:

  6.47″, 1080 x 2340 piksele, Super AMOLED, 60 Hz

 • chipset:

  Qualcomm Snapdragon 730G

 • Përmasat:

  157.8 74.2 9.7 mm (6.21 2.92 0.38 në)

 • Rezultati Antutu:

  262k v8

 • RAM dhe ruajtja:

  8 GB RAM, 256 GB

 • Bateria:

  5260 mAh, Li-Po

 • Kamera kryesore:

  108MP, f/1.69, Kamera Penta

 • Versioni Android:

  Android 11, MIUI 13

3.6
nga 5
Shqyrtime 7
 • Mbështetje OIS Ngarkimi i shpejtë Kapacitet i lartë RAM Kapacitet i lartë i baterisë
 • Nuk ka më shitje Nuk ka slot për kartën SD Nuk ka mbështetje 5G Jo rezistent ndaj ujit

Shqyrtimet dhe opinionet e përdoruesve të Xiaomi Mi Note 10 Pro

E kam

Nëse jeni duke përdorur këtë telefon ose keni përvojë me këtë telefon, zgjidhni këtë opsion.

Shkruaj Rishikimi
Nuk Kam

Zgjidhni këtë opsion nëse nuk e keni përdorur këtë telefon dhe thjesht dëshironi të shkruani një koment.

Koment

Atje jane 7 komente për këtë produkt.

Marciusmuaj 10 më parë
Unë definitivisht nuk e rekomandoj

Mi note 10 pro dhe telefoni kryesor është në përditësimin Android 13, ne kemi nevojë për përditësimin Android 14 që të dalë gjithashtu dhe është për të ardhur keq që një pajisje e lartë si kjo nuk e merr përditësimin

Arman Porsadqimuaj 11 më parë
Unë rekomandoj

Unë jam shumë i kënaqur

Shfaq përgjigjet
Muhammed Al lsmail
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
1 vit më parë
Unë rekomandoj

Shpresoj që telefoni im të marrë përditësimin Android 13. Miui 14 Një telefon shumë i bukur që duhet të marrë një përditësim. Kjo është e padrejtë

Pozitive
 • Performance shume e bukur
Negative
 • Ne kërkojmë përditësimin e miui 14
Shfaq përgjigjet
Jusufhanvjet 2 më parë
Shqyrtoni alternativat

Edhe une po e perdor. Është për të ardhur keq që nuk ka Android 12 në përditësim. Unë jam duke pritur për MIUI 13 13.

Pozitive
 • Nuk ka belbëzimi në asnjë lojë me rezolucion ultra
Negative
 • Softueri nuk merr përditësime pas MIUI 13 të fundit
Sugjerim alternativ telefonik: Xiaomi 12 pro
Shfaq përgjigjet
soheil
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Kamera shume e mire 108mp foto shume e bukur

Pozitive
 • shumë e mirë
Shfaq përgjigjet
Asnjë emër i panjohurvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Jam shume i kenaqur me kete telefon, kam marre maksimumi 8/256. Menjëherë pas blerjes, zhbllokova ngarkuesin dhe instalova firmuerin MiRoom. Me versionin 20.7.9 kam me shume se nje vit qe shkoj, pa defekte, funksionon si ora, as me nfc nuk ka probleme. Për një vit e gjysmë, kapaciteti i baterisë është ulur pak nga 5260 mAh në 4734 mAh. Karikohet vetëm për karikim origjinal dhe tela amtare.

Pozitive
 • Autonomi
 • Performance
 • ergonomi
 • Kamera
 • Mbushje e shpejtë 30w
Negative
 • Altoparlant i vetëm
 • Gjurma e gishtit nuk funksionon herën e parë
 • Veshja oleofobike fshihet shpejt
Sugjerim alternativ telefonik: Lineiku Mi11
Shfaq përgjigjet
MAISAM
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Shqyrtoni alternativat

E kam blere kete telefon para 2 vitesh dhe vuaj nga ekrani

Shfaq përgjigjet

Shqyrtime video të Xiaomi Mi Note 10 Pro

Rishikimi në Youtube

Xiaomi MiNote 10 Pro

×
Shto koment Xiaomi MiNote 10 Pro
Kur e keni blerë atë?
Ekran
Si e shihni ekranin në rrezet e diellit?
Ekrani fantazmë, Burn-In etj. a keni hasur në ndonjë situatë?
Hardware
Si është performanca në përdorim të përditshëm?
Si është performanca në lojërat me grafikë të lartë?
Si është folësi?
Si është celulari i telefonit?
Si është performanca e baterisë?
Kamera
Si është cilësia e shkrepjeve gjatë ditës?
Si është cilësia e xhirimeve në mbrëmje?
Si është cilësia e fotove selfie?
Lidhshmëria
Si është mbulimi?
Si është cilësia GPS?
tjetër
Sa shpesh merrni përditësime?
Emri juaj
Emri juaj nuk mund të jetë më pak se 3 karaktere. Titulli juaj nuk mund të jetë më pak se 5 karaktere.
Koment
Mesazhi juaj nuk mund të jetë më pak se 15 karaktere.
Sugjerim alternativ telefonik (Optional)
Pozitive (Optional)
Negative (Optional)
Ju lutemi plotësoni fushat bosh.
Fotografitë

Xiaomi MiNote 10 Pro

×