Xiaomi Redmi 8A Pro

Xiaomi Redmi 8A Pro

Specifikimet e Redmi 8A Pro ofrojnë konfigurim të dyfishtë të kamerës së pasme.

~ 150 $ - 11550 ₹
Xiaomi Redmi 8A Pro
 • Xiaomi Redmi 8A Pro
 • Xiaomi Redmi 8A Pro
 • Xiaomi Redmi 8A Pro

Karakteristikat kryesore të Xiaomi Redmi 8A Pro

 • Screen:

  6.22″, 720 x 1520 piksele, IPS LCD, 60 Hz

 • chipset:

  Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439)

 • Përmasat:

  156.5 75.4 9.4 mm (6.16 2.97 0.37 në)

 • Lloji i kartës SIM:

  SIM dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)

 • RAM dhe ruajtja:

  2/3 GB RAM, 32 GB ROM

 • Bateria:

  5000 mAh, Li-Po

 • Kamera kryesore:

  13 MP, f/2.2, kamera e dyfishtë

 • Versioni Android:

  Android 11, MIUI 12.5

4.0
nga 5
Shqyrtime 1
 • Rezistente ndaj ujit Kapacitet i lartë i baterisë Kufje për kufje Opsione të shumta ngjyrash
 • Ekrani IPS Regjistrim video 1080p Ekran HD+ Versioni i vjetër i softuerit

Shqyrtimet dhe opinionet e përdoruesve të Xiaomi Redmi 8A Pro

E kam

Nëse jeni duke përdorur këtë telefon ose keni përvojë me këtë telefon, zgjidhni këtë opsion.

Shkruaj Rishikimi
Nuk Kam

Zgjidhni këtë opsion nëse nuk e keni përdorur këtë telefon dhe thjesht dëshironi të shkruani një koment.

Koment

Atje jane 1 komente për këtë produkt.

domethënë1 vit më parë
Unë rekomandoj

pse redmi 8a pro tashmë mbështet modalitetin 64 bit por 32 bit. kështu që është turp që 64 bit nuk mundet. a do të ndryshojë xiaomi në modalitetin 64 bit, por kur...?

Pozitive
 • performanca është mjaft e mirë
Negative
 • problem në modalitetin 32 bit pse jo 64 bit
Shfaq përgjigjet

Rishikimet e videove të Xiaomi Redmi 8A Pro

Rishikimi në Youtube

Xiaomi Redmi 8A Pro

×
Shto koment Xiaomi Redmi 8A Pro
Kur e keni blerë atë?
Ekran
Si e shihni ekranin në rrezet e diellit?
Ekrani fantazmë, Burn-In etj. a keni hasur në ndonjë situatë?
Hardware
Si është performanca në përdorim të përditshëm?
Si është performanca në lojërat me grafikë të lartë?
Si është folësi?
Si është celulari i telefonit?
Si është performanca e baterisë?
Kamera
Si është cilësia e shkrepjeve gjatë ditës?
Si është cilësia e xhirimeve në mbrëmje?
Si është cilësia e fotove selfie?
Lidhshmëria
Si është mbulimi?
Si është cilësia GPS?
tjetër
Sa shpesh merrni përditësime?
Emri juaj
Emri juaj nuk mund të jetë më pak se 3 karaktere. Titulli juaj nuk mund të jetë më pak se 5 karaktere.
Koment
Mesazhi juaj nuk mund të jetë më pak se 15 karaktere.
Sugjerim alternativ telefonik (Optional)
Pozitive (Optional)
Negative (Optional)
Ju lutemi plotësoni fushat bosh.
Fotografitë

Xiaomi Redmi 8A Pro

×