Xiaomi Redmi Shënim 4X

Xiaomi Redmi Shënim 4X

Redmi Note 4X është smartphone popullor në mbarë botën.

~ 45 $ - 3465 ₹
Xiaomi Redmi Shënim 4X
 • Xiaomi Redmi Shënim 4X
 • Xiaomi Redmi Shënim 4X
 • Xiaomi Redmi Shënim 4X

Karakteristikat kryesore të Xiaomi Redmi Note 4X

 • Screen:

  5.5″, 1080 x 1920 piksele, IPS LCD, 60 Hz

 • chipset:

  Qualcomm Snapdragon 625 8953

 • Përmasat:

  151 x 76 x 8.5 mm (5.94 x 2.99 x 0.33 në)

 • Rezultati Antutu:

  62k v6

 • RAM dhe ruajtja:

  4 GB RAM, 16 GB / 32 GB / 64 GB

 • Bateria:

  4100 mAh, Li-Po

 • Kamera kryesore:

  13MP, f/2, kamera e vetme

 • Versioni Android:

  Android 6.0 (Marshmallow), që mund të përmirësohet në 7.0 (Nougat); MIUI 10

3.0
nga 5
Shqyrtime 1
 • Vlera e ulët sar Kapacitet i lartë i baterisë Kufje për kufje Infrared
 • Ekrani IPS Nuk ka më shitje Regjistrim video 1080p Versioni i vjetër i softuerit

Shqyrtimet dhe opinionet e përdoruesve të Xiaomi Redmi Note 4X

E kam

Nëse jeni duke përdorur këtë telefon ose keni përvojë me këtë telefon, zgjidhni këtë opsion.

Shkruaj Rishikimi
Nuk Kam

Zgjidhni këtë opsion nëse nuk e keni përdorur këtë telefon dhe thjesht dëshironi të shkruani një koment.

Koment

Atje jane 1 komente për këtë produkt.

samad1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Vendndodhja e Google nuk i mbështet këto pajisje

Negative
 • ulët
 • ulët
Sugjerim alternativ telefonik: +8801816777044

Rishikimet e videove të Xiaomi Redmi Note 4X

Rishikimi në Youtube

Xiaomi Redmi Shënim 4X

×
Shto koment Xiaomi Redmi Shënim 4X
Kur e keni blerë atë?
Ekran
Si e shihni ekranin në rrezet e diellit?
Ekrani fantazmë, Burn-In etj. a keni hasur në ndonjë situatë?
Hardware
Si është performanca në përdorim të përditshëm?
Si është performanca në lojërat me grafikë të lartë?
Si është folësi?
Si është celulari i telefonit?
Si është performanca e baterisë?
Kamera
Si është cilësia e shkrepjeve gjatë ditës?
Si është cilësia e xhirimeve në mbrëmje?
Si është cilësia e fotove selfie?
Lidhshmëria
Si është mbulimi?
Si është cilësia GPS?
tjetër
Sa shpesh merrni përditësime?
Emri juaj
Emri juaj nuk mund të jetë më pak se 3 karaktere. Titulli juaj nuk mund të jetë më pak se 5 karaktere.
Koment
Mesazhi juaj nuk mund të jetë më pak se 15 karaktere.
Sugjerim alternativ telefonik (Optional)
Pozitive (Optional)
Negative (Optional)
Ju lutemi plotësoni fushat bosh.
Fotografitë

Xiaomi Redmi Shënim 4X

×