Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro

Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro

Specifikimet e Redmi Note 8 Pro ishin të mrekullueshme për vitin 2019.

~ 220 $ - 16940 ₹
Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro
 • Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro
 • Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro
 • Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro

Karakteristikat kryesore të Xiaomi Redmi Note 8 Pro

 • Screen:

  6.53″, 1080 x 2340 piksele, IPS LCD, 60 Hz

 • chipset:

  Mediatek Helio G90T

 • Përmasat:

  161.3 76.4 8.8 mm (6.35 3.01 0.35 në)

 • Rezultati Antutu:

  282k v8

 • RAM dhe ruajtja:

  6/8 GB RAM, 6 GB RAM

 • Bateria:

  4500 mAh, Li-Po

 • Kamera kryesore:

  64 MP, f/1.8, 2160p

 • Versioni Android:

  Android 11, MIUI 12.5

4.0
nga 5
Shqyrtime 119
 • Ngarkimi i shpejtë Kapacitet i lartë RAM Kapacitet i lartë i baterisë Kufje për kufje
 • Ekrani IPS Regjistrim video 1080p Versioni i vjetër i softuerit Nuk ka mbështetje 5G

Shqyrtimet dhe opinionet e përdoruesve të Xiaomi Redmi Note 8 Pro

E kam

Nëse jeni duke përdorur këtë telefon ose keni përvojë me këtë telefon, zgjidhni këtë opsion.

Shkruaj Rishikimi
Nuk Kam

Zgjidhni këtë opsion nëse nuk e keni përdorur këtë telefon dhe thjesht dëshironi të shkruani një koment.

Koment

Atje jane 119 komente për këtë produkt.

Hamid Karamimuaj 4 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Është celular shumë i mirë

Pozitive
 • Performancë të lartë
Shfaq përgjigjet
Myflonmuaj 5 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Blerë 3 vite më parë

Pozitive
 • Performancë e lartë deri më sot
 • Sepse jeta e përditshme është e mirë
 • Në lojëra gjithashtu tregon mirë
Negative
 • nuk vuri re
 • .
Sugjerim alternativ telefonik: Neto
Shfaq përgjigjet
Alexmuaj 6 më parë
Unë rekomandoj

Më e mira për performancën mesatare të lojës

Shfaq përgjigjet
Alimuaj 6 më parë
Unë definitivisht nuk e rekomandoj

Ku është përditësimi për telefonin Redmi Note 8 Pro?

Stepanmuaj 8 më parë
Shqyrtoni alternativat

Nuk përputhet. Unë kam android 10 dhe Miu 12.0.8.

Shfaq përgjigjet
mashkullmuaj 8 më parë
Unë rekomandoj

Më vjen keq që nuk mori një përditësim

Pozitive
 • performancë adekuate
Negative
 • Nuk merr përditësime
Sugjerim alternativ telefonik: Unë ju sugjeroj të blini pajisje më të reja dhe të përditësuara
Shfaq përgjigjet
Sithumuaj 8 më parë
Unë rekomandoj

Më duhet Android vision 13 dhe 14, miui 13,14 global vision

Pozitive
 • Loja luhet me rifreskim të këndshëm
Negative
 • Shumë nxehtë dhe nuk ka kohë të gjatë
Sugjerim alternativ telefonik: Redmi Note 8pro
Shfaq përgjigjet
Safnur Hossainmuaj 9 më parë
Shqyrtoni alternativat

Njeriu pls lëshon përditësimet e reja për note 8 pro.

Pozitive
 • mirë
Negative
 • Përditësim i ulët
Sugjerim alternativ telefonik: Shënim 10
Shfaq përgjigjet
Jakobomuaj 9 më parë
Unë rekomandoj

mirë për çmimin e tij brenda një dite

Shfaq përgjigjet
Saadmuaj 9 më parë
Unë rekomandoj

E bleva këtë mars 2020, jo si telefonat e tjerë të njëjtë CTOGAURY.

Pozitive
 • Nuk ka problem me varjen
Negative
 • Volumi i altoparlantit është shumë i ulët
Sugjerim alternativ telefonik: Tani kësaj radhe redmi 12 pro max është shumë i mirë..
Shfaq përgjigjet
Alrabeaimuaj 9 më parë
Unë rekomandoj patjetër

jam shume i lumtur????

Shfaq përgjigjet
Raihan Gazimuaj 11 më parë
Shqyrtoni alternativat

Nuk disponohet asnjë sistem i përditësuar, ju lutem më zgjidhni

Pozitive
 • Kamera e mirë
 • Shpërndarje e mirë
Negative
 • Asnjë azhurnim
 • Bateria më pak se një ditë
Sugjerim alternativ telefonik: redmi note 8 pro
Shfaq përgjigjet
Reda1 vit më parë
Unë definitivisht nuk e rekomandoj

Unë kam note 8 pro sens 01/06/2021 nuk kam asnjë përditësim që vjen për të përmirësuar telefonin tim çfarë të bëj për të rregulluar këtë problem ju lutem

Sugjerim alternativ telefonik: Dije
Shfaq përgjigjet
Sandip1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

A do të mbështesë Redmi Note 8 Pro 5G apo jo?

Sugjerim alternativ telefonik: Përditëso miui 13 dhe mbështet 5g
Kamil Shejh1 vit më parë
Unë rekomandoj

Ju lutemi lëshoni miui 13 për ne përdoruesit e Redmi note 8 pro, sepse nuk mund të përballoj një smartphone të ri sepse jam student dhe nuk dua t'u jap tension prindërve të mi, ju lutemi ndihmoni redmi note 8 pro me të vërtetë nevojë për një përditësim

Shfaq përgjigjet
abdo1 vit më parë
Unë nuk rekomandoj

noo komente .e3ew

Shfaq përgjigjet
Alpha Bravo1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Unë jam duke pritur për të paktën përditësimin e MIUI-13

Pozitive
 • Telefon me performancë të lartë me çmim të mesëm
Negative
 • Rezultati i kamerës është pak mbi mesataren
Shfaq përgjigjet
Jose Luis Medina Villarreal1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Unë e kam telefonin për 2 vjet dhe ai ende funksionon mirë për mua, megjithëse do të kisha dashur që të vazhdonte të merrte më shumë përditësime sigurie sepse që nga prilli 2022 nuk ka marrë asnjë.

Sugjerim alternativ telefonik: Redmi note 11 pro 5g
Shfaq përgjigjet
Okba1 vit më parë
Unë rekomandoj

Jam i lumtur ta blej

Shfaq përgjigjet
Sergei1 vit më parë
Unë rekomandoj

Asnjë azhurnim

Shfaq përgjigjet
Aki1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Duke përdorur këtë telefon që nga fillimi, mbështetja e softuerit ka përfunduar kështu që një përvojë e instaluar me pixel do të vazhdojë për 1-2 vjet për drejtuesin tim të përditshëm. E vetmja dobësi që ndjej është se Wi-Fi i përdorur në këtë pajisje nuk është mjaftueshëm i fortë për t'u përdorur në anën tjetër të shtëpisë dhe po, ky telefon mungon gjithashtu në 5G, por nuk mund të ankohem sepse shpejtësia e madhe në 4G nuk ndjehet kurrë nevojiten me shume.✌️

Pozitive
 • Bateria e mirë ka bërë që telefonat të konsumohen
Negative
 • Kamera e përparme 60 fps
Shfaq përgjigjet
Mgodalhald1 vit më parë
Unë definitivisht nuk e rekomandoj

Ne duam përditësimin 14 për këtë telefon, Xiaomi Note 8 Pro, pse nuk merrni përditësime

Negative
 • do të thotë performancë e mirë
Sugjerim alternativ telefonik: Xiaomi Note 13 Pro
Shfaq përgjigjet
محمد الاسطورة1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Performancë e mirë, por asnjë përditësim i ri nuk ka ardhur deri më tani, dhe shpresoj që Xiaomi të bëjë një përditësim të ri dhe karakteristika të mrekullueshme dhe të mrekullueshme

Sugjerim alternativ telefonik: Une nuk e di
Shfaq përgjigjet
Nicholas1 vit më parë
Unë rekomandoj

Disa papajtueshmëri të çuditshme me donatorët e kamerës nga një tjetër 8 pro nuk funksionojnë gabim.

Pozitive
 • Një mori aplikacionesh që funksionojnë nuk ngadalësohen.
 • Hyn menjëherë në hapësirën e dytë si mi6
 • Mund të shfaqni tre aplikacione në të njëjtën kohë
Sugjerim alternativ telefonik: Xiaomi mi6 6/128
Shfaq përgjigjet
محمد منصور عبدالله1 vit më parë
Unë rekomandoj

Bleva Redmi 8 Note Pro më shumë se tre vjet më parë dhe është në gjendje të mirë dhe funksionale, por nuk mund të shkarkoj përditësimet automatike sepse nuk ka. Një problem që nuk mund ta zgjidhja

Pozitive
 • Çdo kuzhinier është i mrekullueshëm
Negative
 • Përditësimet nuk shkarkohen automatikisht tani
meysam.salim1 vit më parë
Unë nuk rekomandoj

Kam telefonuar disa herë në mbështetje dhe i kam shpjeguar problemin, por ata nuk u interesuan dhe vetëm dhanë një përgjigje për të zgjidhur përgjegjësinë dhe problemi nuk u zgjidh.

Pozitive
 • Vetëm ekonomike
Negative
 • Mbështetje e dobët, ekip joprofesional, mungesë e problemeve të gjurmimit
Sugjerim alternativ telefonik: Shënimi 11 Pro
Shfaq përgjigjet
Së pari1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Gjithçka Eladir është një telefon super

Shfaq përgjigjet
Olgerd1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

E bleva 1,5 vit më parë dhe jam i lumtur!

Shfaq përgjigjet
AbdulAziz Badas1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Përditësimet e sistemit janë shumë të ngadalta

Pozitive
 • Performancë të lartë
Negative
 • Përditësimet e vonuara të sistemit
Shfaq përgjigjet
Karlos Daniel1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

E kam për më shumë se një vit problemi i vetëm që kisha ishte mungesa e përditësimeve sepse i imi mbërtheu në miuai 12.0.8

Pozitive
 • Performancë të lartë
Negative
 • Nxehet pak mbi mesataren
Sugjerim alternativ telefonik: Nuk di si të përgjigjem
Shfaq përgjigjet
Maria1 vit më parë
Unë rekomandoj

Gjithçka më përshtatet

Shfaq përgjigjet
Maharob hossen1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

A do të marrë Redmi note 8 pro përditësimin e miui 13

Mohammed1 vit më parë
Unë definitivisht nuk e rekomandoj

E bleva telefonin një vit më parë dhe nuk ka asnjë përditësim për të

Pozitive
 • lartë Saktësi
Negative
 • Prerja e telefonit
Sugjerim alternativ telefonik: xiaomi 11i
Shfaq përgjigjet
892242432581 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Përshëndetje telefoni më i mirë xiaomi redmi note 8 pro si të përmirësoni në miui13

Pozitive
 • 4500
Negative
 • 4500
Sugjerim alternativ telefonik: Xiaomi 11t Pro
Sushmita Kapoor1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Unë përdor Xiaomi Redmi Note 8 pro tre vitet e fundit, pas një viti që kam përfunduar shkarkimin e baterisë sime. Edhe duke mos e përdorur atë

Shfaq përgjigjet
Alpha1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Unë ende e dua RN8Pro tim në 2022 dhe synoj ta mbaj këtë telefon edhe për një vit deri në dy, nëse rregullohet bateria e re.

Pozitive
 • procesor shumë i fuqishëm
 • ende shumë RAM dhe ROM në 2022
 • Koha e baterisë
 • Shpejtësia e lojës
Shfaq përgjigjet
Ali1 vit më parë
Unë rekomandoj

Kam rreth dy vjet qe e perdor, fale zotit eshte shume i mire

Pozitive
 • Performanca mbi mesataren
 • mirë
 • Lappas
 • mirë
 • shumë mirë
Negative
 • Kur përdor 3G e humb shpejt ngarkesën
 • Asnje
 • Asnje
 • Asnje
 • Asnje
Sugjerim alternativ telefonik: Përdorimi i përdorimit të 9 vjetëve
Shfaq përgjigjet
احمد علي صالح الحاج1 vit më parë
Unë rekomandoj

Telefon i mirë, karakteristika të shkëlqyera dhe një çmim shumë i mirë

Pozitive
 • Bateri e madhe
 • Performancë e shkëlqyer e lojës
 • Karakteristika shumë të mira
 • Çmimi të përballueshme
Negative
 • Telefoni nuk është i papërshkueshëm nga uji
 • I rëndë
 • Kamera e pasme Ada e mesme
Sugjerim alternativ telefonik: K50
Shfaq përgjigjet
Franck1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Sa keq që nuk e marr miui 13. Është mjaft i fuqishëm për ta pranuar por Xiaomi hoqi dorë!!! Pse? I mashtruar...

Shfaq përgjigjet
Mahmud AbouSeada1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Telefon shume i mire

Shfaq përgjigjet
عبدالله التويتي1 vit më parë
Unë rekomandoj

Telefon i bukur por ka pak stil

Pozitive
 • Një sistem me lartësi të madhe
Negative
 • Bateri e ulet
Shfaq përgjigjet
Abdel Azeez1 vit më parë
Unë rekomandoj

Pajisja e mirë dhe dua të përmirësoj kamerën në modalitetin e natës

Pozitive
 • mirë
Negative
 • mirë
Sugjerim alternativ telefonik: ريدمي نوت ١١ Shko 5G
Shfaq përgjigjet
Umut1 vit më parë
Unë rekomandoj

E bukur por nuk ka më përditësime

Pozitive
 • Çmimi dhe përdorimi
Negative
 • Përditësim, bateri me nivele
Sugjerim alternativ telefonik: Poco x3 pro
Shfaq përgjigjet
Mbret1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

E bleva 3 vjet më parë dhe është ende një smartphone i shkëlqyer, ende ka nevojë për një përditësim të madh, Miui 13, mendoj se do të zgjasë edhe 2 vjet të tjera ndoshta.

Pozitive
 • Performanca e mirë
Sugjerim alternativ telefonik: Redmi nota 9 T
Shfaq përgjigjet
meisam1 vit më parë
Unë rekomandoj

Është e mirë për çmimin

Pozitive
 • Kamera dhe hardueri i pranueshëm
Negative
 • GPS i dobët dhe sensori i busullës
Shfaq përgjigjet
Mustafa1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Ne i kërkojmë kompanisë Xiaomi Redmi Note 8 Pro 2023 sinqerisht një telefon përbindësh

Negative
 • Ekrani dhe bateria
Sugjerim alternativ telefonik: رمي 12 Shko
Shfaq përgjigjet
Jonathan Hidalgo1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Unë jam me të për 2 vjet dhe ai më duron një mik besnik

Pozitive
 • 2 vjet dhe duke numëruar rezultojnë shumë të mira
Sugjerim alternativ telefonik: note 8 pro 128 GB
Shfaq përgjigjet
Cristian1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Me të vërtetë doli mirë për mua

Pozitive
 • Nuk nxehet
Negative
 • Kamera e dobët e natës
Shfaq përgjigjet
Heagan Nikolas1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

E bleva këtë gati një vit më parë dhe është e mahnitshme!

Pozitive
 • Performancë të lartë
Negative
 • Për shkak se ky nuk është një flamur, ai përmban reklama
Shfaq përgjigjet
Sami1 vit më parë
Unë rekomandoj

Unë jam i kënaqur me këtë telefon dhe ju lutemi jepni një përditësim të ri ju lutem

Pozitive
 • Ju lutemi jepni një përditësim të ri për këtë telefon, këtë telefon
Negative
 • Pas një viti, performanca e harduerit ka
Shfaq përgjigjet
Hamid1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Janë telefona shumë të mirë

Shfaq përgjigjet
Tarekhocina1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Android 10 pa përditësim në 11 Pa miui 13

Pozitive
 • Performancë të lartë
Negative
 • Asnjë përditësim nuk ofrohet
Sugjerim alternativ telefonik: Note 8 mori përditësimin
Shfaq përgjigjet
Thainan Vinícius1 vit më parë
Unë rekomandoj

Pajisja e shkëlqyer, por tashmë është e vjetëruar

Pozitive
 • Bateria zgjat më shumë se një ditë (në përdorim të zakonshëm)
 • Processor
 • i qëndrueshëm
 • Kamera e mirë (por vetëm gjatë ditës)
Negative
 • Bëhet shumë nxehtë
 • Ka probleme të zakonshme me ekranin
 • Lexuesi i gjurmëve të gishtërinjve nuk është shumë i mirë
 • Shumë e gjatë për t'u ngarkuar (sipas standardeve të sotme)< /li>
Shfaq përgjigjet
Prasad Anil Kamble1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

E bleva këtë pajisje në nëntor 2019 dhe pas 5 muajsh Bllokimi Global hyri në veprim, çdo ditë luaja PUBGM dhe shikoja video për të gjithë vitin, dhe sot është 1 korrik 2022 ndërsa unë po shkruaj jetëgjatësia e baterisë ka qenë u ul pak unë mendoj se jeta e baterisë duhet të jetë në 75% tani, por unë jam ende i lumtur që pajisja është ende duke performuar siç ishte

Shfaq përgjigjet
Alexander1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Kete telefon e bleva shume kohe me pare, per te tretin vit me ra, notoi, luaj lojra shume te kerkuara, nje telefon shume i mire

Pozitive
 • Performancë e lartë, karikim i shpejtë, lart dhe poshtë
Negative
 • Asnjë karikim pa tel
Sugjerim alternativ telefonik: Njësoj
Shfaq përgjigjet
Jasm1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Çfarë përditësimesh ka?

Pozitive
 • Fotografoj
Negative
 • Përditësimet
Sugjerim alternativ telefonik: Përditëso
Shfaq përgjigjet
Смертный1 vit më parë
Unë rekomandoj

Unë kam një telefon pak më ndryshe, nuk kam NFC dhe kam gjithashtu 2 karta SIM të futura dhe një flash drive është gjithashtu 64 GB më i shkurtër se 2 slota SIM dhe një tjetër në anën tjetër ka një vend për një flash drive.

Pozitive
 • Nuk ngrin, nuk defekt
Negative
 • Nxehet shumë
Sugjerim alternativ telefonik: Lojëra Redmi K40
Shfaq përgjigjet
HAMID1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Është telefon shumë i mirë

Pozitive
 • Cilësi e lartë
 • Shumë mirë
Negative
 • Asnjë Ide
 • Asnjë Ide
Sugjerim alternativ telefonik: +989193204569
Shfaq përgjigjet
Ashvini1 vit më parë
Unë rekomandoj

E kam blere kete telefon para 2 vitesh dhe ende punon ne gjendje te mire! Defektet aty-këtu dhe ka një problem serioz me ngrohjen!

Pozitive
 • Performancë e mirë, por jo e mjaftueshme për një telefon me 8 GB
Negative
 • Probleme me ngrohjen
Shfaq përgjigjet
Hamid Karami1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Ky celular është shumë i mirë

Pozitive
 • Performancë të lartë
Shfaq përgjigjet
Ertan Kökkü1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Telefoni ricilësohet pothuajse një herë në javë dhe më vjen keq që e bleva.

Shfaq përgjigjet
Luiz Franca1 vit më parë
Unë rekomandoj

Bleva para 2 vitesh

Pozitive
 • GPU
Negative
 • Kamera e natës
Shfaq përgjigjet
ismail1 vit më parë
Unë nuk rekomandoj

E solla këtë në fund të 2020 duke pritur një përvojë të mirë, por ishte shumë ndryshe

Shfaq përgjigjet
Zajd1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Telefon për menaxherët e biznesit

Pozitive
 • 90fps
Negative
 • 60Hz
Sugjerim alternativ telefonik: Apple iPhone X
Shfaq përgjigjet
SAMET1 vit më parë
Unë rekomandoj

Unë e përdor për më shumë se 1 vit dhe është një telefon shumë i suksesshëm

Shfaq përgjigjet
Guilherme1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

E kam ble para 3 vitesh dhe me kenaq shume

Pozitive
 • Performancë të lartë
 • Kamera të mira
Negative
 • nxehet shumë shpejt
 • Shkarkohet jashtëzakonisht shpejt kur është i nxehtë
Shfaq përgjigjet
Mido1 vit më parë
Shqyrtoni alternativat

Nuk e di pse nuk ka ardhur përditësimi i miui 13, edhe pse është një pajisje speciale

Negative
 • Miui 13 i mungon një përditësim dhe është shumë i mirë
Shfaq përgjigjet
Sindorov Bahriddin1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Faleminderit shumë të lumtur për Xiaomi besttttt

Pozitive
 • Më e mira për meshkujt
Negative
 • Unë nuk kam negativ
Shfaq përgjigjet
Fitimtar1 vit më parë
Unë rekomandoj

Jam i kënaqur me këtë telefon

Pozitive
 • më pëlqen
Negative
 • Nuk respektohet
Shfaq përgjigjet
Anonim1 vit më parë
Unë rekomandoj

Në përgjithësi, jam shumë i kënaqur me të, por ...

Pozitive
 • Performancë e mirë
 • Ekran i mirë
 • Altoparlantë të mirë
 • Kamera e mirë
Negative
 • Jetëgjatësia e Tmerrshme e baterisë
Sugjerim alternativ telefonik: Poco m4 pro ose redmi note 11s
Shfaq përgjigjet
kedrik1 vit më parë
Unë rekomandoj

smartphone i mirë

Shfaq përgjigjet
Mauritius1 vit më parë
Unë rekomandoj

I bleva dy para 2 vitesh dhe jam shume i kenaqur me te dyja.

Shfaq përgjigjet
Nikolai1 vit më parë
Unë rekomandoj patjetër

Bleva në 2019 dhe jam i kënaqur me të.

Shfaq përgjigjet
Marcos Augustovjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Më pëlqen kjo vegël, por nuk kam një përditësim të ri për MIUI 13.

Shfaq përgjigjet
Mehmetvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Unë jam i kënaqur me këtë telefon, për një vit.

Pozitive
 • Unë jam i kënaqur me të në shumicën e përvojave
Negative
 • Por gjurma e gishtit nuk funksionon që nga fillimi
Shfaq përgjigjet
baqervjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Këtë telefon e kam blerë para dy vitesh dhe është i prishur dhe i prishur

Pozitive
 • Performancë mesatare
Negative
 • Me kalimin e kohës, performanca zvogëlohet
Sugjerim alternativ telefonik: LITTLE X3 PRO
Shfaq përgjigjet
piksovjet 2 më parë
Unë nuk rekomandoj

Përditëso mos ardhjen e tij 12.5

Shfaq përgjigjet
Shahromvjet 2 më parë
Unë definitivisht nuk e rekomandoj

Nuk mund ta përditësoj smartfonin tim dhe nuk mund të hyj as në mi cloud

Magdyvjet 2 më parë
Shqyrtoni alternativat

Ka nevojë për përditësim 13

Negative
 • Bateria është shumë e dobët
Shfaq përgjigjet
Davidvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Do të doja të dija se kur do të kemi përditësimin e miui 13

Shfaq përgjigjet
i krishterëvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

E kam blere me shume se nje vit dhe eshte nje telefon fantastik, problemi i vetem por shume serioz eshte neglizhimi i përditësimeve sepse eshte paisje me procesor tek mesatar

Pozitive
 • Performancë të lartë
 • Ftohje automatike
 • Sistemi plotësisht i lëngshëm
Negative
 • Descaso nas atualizações
Sugjerim alternativ telefonik: Poco X3 pro
Shfaq përgjigjet
Emirvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

telefon kam nje vit jam i kenaqur problemi i vetem eshte se me vonese behet azhurnimi dhe numri eshte i vogel ju lutem mbuloni te pakten Android 12 dhe miui13

Pozitive
 • chipset
 • dizajni
Negative
 • Ekran
 • Kamera
 • Folës
 • Bateri mesatare
Sugjerim alternativ telefonik: Poko f3
Shfaq përgjigjet
anësorvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Celular i mirë ju lutemi na merrni MIUI 13

Shfaq përgjigjet
El WAZIR Bilalvjet 2 më parë
Shqyrtoni alternativat

Nuk është përditësuar kurrë që kur e bleva

Shfaq përgjigjet
Amir Hoseinvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Ishte shumë mirë

Shfaq përgjigjet
Valdsonvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Më shumë se 02 vjet, shumë i kënaqur......

Pozitive
 • Shumë mirë
Negative
 • Përditësimet
Shfaq përgjigjet
Xursandvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Sugjerim alternativ telefonik: X4
Shfaq përgjigjet
Sergiovjet 2 më parë
Unë rekomandoj

E bleva mbi 2 vjet më parë dhe jam ende i kënaqur. Arrita të përditësoj në MIUI 12.5.7 me Android 11 dhe u përmirësua shumë. Nëse del përditësimi për MIUI 13, ai do të vazhdojë të jetë super sumo.

Pozitive
 • Performance,
 • Kamera
 • Bateri
Negative
 • Përditësim
Sugjerim alternativ telefonik: Nao sei. Não saktësi me interessar por outro
Shfaq përgjigjet
Alexvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Blerë Janar 2020, bateria e lodrave mbaroi shpejt, ka probleme me drejtuesin e zërit, përndryshe një telefon i shkëlqyer për punë

Sugjerim alternativ telefonik: në свое время народный, сејчас же лучше mi10
Shfaq përgjigjet
Hajkuvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

E mora në dhjetor 2019. Në përgjithësi, është një smartphone i bukur. Problemi i vetëm është bateria e cila tani është e rëndë.

Pozitive
 • Performancë të lartë
 • Ekran i mirë
 • Altoparlantë të mirë
 • Ende po përditësohet
 • Ngjyra të mira të xhamit të pasmë
Negative
 • Bateri e rëndë
 • CPU 12 nm
Sugjerim alternativ telefonik: asnje
Shfaq përgjigjet
Girirajvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

E bleva këtë telefon rreth dy vjet më parë dhe jam i kënaqur me këtë telefon

Shfaq përgjigjet
Xharvis Kordobavjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Ky telefon është i mirë dhe i qëndrueshëm, por ka disa probleme, më konkretisht në bateri dhe performancë

Pozitive
 • Definicion i lartë në Kamera
 • Ekran i mirë
 • Kapacitet i larte
 • Dash i lartë
Negative
 • Performanca e ulët e baterisë
 • mbinxehje
 • Mos e përditëso në Android 11
 • Dështoni me shërbimet e Google
Shfaq përgjigjet
tropojan4lifevjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Telefoni është shumë i mirë në përdorim të përditshëm gjithashtu duke luajtur lojëra, megjithatë nxjerr foto dhe video të mira, ende të mahnitshme

Shfaq përgjigjet
Asadbekvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Telefoni eshte i klasit por per disa arsye me bie shume, nxehet dhe ftohet ne pak minuta

Pozitive
 • Kamera e mirë
Negative
 • Pjekje në Pubg
Sugjerim alternativ telefonik: Asnje
Shfaq përgjigjet
Burak Sarıdikmenvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Unë e përdor për rreth 2 vjet, nuk është mërzitur për lojën, e cila është e suksesshme në performancë.

Shfaq përgjigjet
Davidvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Jam i kënaqur me këtë telefon

Pozitive
 • Bateria e performancës
 • Bie nga duart e mia të kohës dhe punoj shumë mirë
Shfaq përgjigjet
Mariosvjet 2 më parë
Shqyrtoni alternativat

Probleme me Bluetooth vazhdimisht

Pozitive
 • Foto te bukura
Negative
 • Pajisje Bluetooth
Shfaq përgjigjet
Zakharvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Më vjen mirë që e bleva

Pozitive
 • Zgjedhje e mirë për të luajtur
Negative
 • Zgjedhja e gabuar e fotografisë
Shfaq përgjigjet
Gheorghevjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Jam shumë i lumtur ta blej këtë telefon

Shfaq përgjigjet
Benlebna
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj

E përditësova por bateria zbrazet më shpejt

Shfaq përgjigjet
Anwar Muhamedvjet 2 më parë
Shqyrtoni alternativat

Dua regjistrues thirrjesh

Negative
 • Nuk ka regjistrim thirrjesh
 • Ndërfaqja 13 E padisponueshme
Shfaq përgjigjet
Giorgosvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

celular i mirë për të luajtur lojëra, por në disa lojëra dhe harxhoni shumë bateri

Pozitive
 • Plot
 • Telefon i mirë
 • Telefon me te mire
 • Ekran i mirë
 • Bos
Negative
 • Por duhej të kishte një bateri më të madhe
 • ju duhet të vendosni një ekran më të fortë 1920x3200
 • do nje bateri te gjate 2 dite te themi
 • fund
 • Tastierë më e mirë ju lutem
Shfaq përgjigjet
Giorgosvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

celular i mirë për të luajtur lojëra, por në disa lojëra dhe harxhoni shumë bateri

Pozitive
 • mirë
Negative
 • fund
صدام ناصر
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Shqyrtoni alternativat

E mrekullueshme, do të doja që cilësia e fotografisë të ishte më e mirë

Pozitive
 • I përkryer
Negative
 • Cilësia e figurës është e dobët në krahasim me telefonat e tjerë
Sugjerim alternativ telefonik: ريدمي 9 Shko فاي جي
Shfaq përgjigjet
Danielvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Ekipi i shkëlqyer shumë i rrjedhshëm

Shfaq përgjigjet
matias
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Kam me shume se 1 vit qe e perdor dhe deri tani pa problem, eshte shume fluid dhe nuk ngec me perdorimin e shume aplikacioneve, fotot jane mjaft te mira edhe pse me modalitetin profesional arrihen rezultate me te mira.

Pozitive
 • Performancë të lartë
 • Dhomë e mirë
 • Zë i mirë
Negative
 • Asgjë për të theksuar
Shfaq përgjigjet
Alan Gilberto Ceron Aguilarvjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Ky telefon eshte me cmimin me te mire dhe me performancat me te mira, shum ekonomik, eshte i punuar enkas per lojera, bateria zgjat me shume se nje dite telefon shume i mire

Pozitive
 • Performancë e lartë e baterisë
 • Shkon shumë mirë të gjitha lojërat
 • Telefon ekonomik me shume cilesi
Negative
 • Në lojërat me grafikë 4k nxehet shumë
Sugjerim alternativ telefonik: redmi note 9 pro
Shfaq përgjigjet
Androvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Unë e përdor këtë smartphone për më shumë se një vit, nuk ka ankesa për smartfonin, funksionon shkëlqyeshëm deri në fund të vitit 2021. Mendoj se do të funksionojë shkëlqyeshëm edhe për disa vite të tjera! Një model i shkëlqyer, megjithëse tashmë është më shumë se dy vjeç !!

Pozitive
 • Disa pluse!
Negative
 • Disa pluse! Nuk e gjeta!!
Sugjerim alternativ telefonik: Secili person zgjedh modelin që i pëlqen!
Shfaq përgjigjet
Ibreim
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Plot keq. Mos blej

Negative
 • Shkarkohet shpejt
Sugjerim alternativ telefonik: Айыон 8плюс
Shfaq përgjigjet
Jorge Alberto Perezvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Jam jashtëzakonisht i lumtur me Redmi Note 8 Pro tim

Pozitive
 • Ekipi i shkëlqyer i zhvilluesve
Negative
 • Gjithçka në rregull
Sugjerim alternativ telefonik: Redmi K 30
Shfaq përgjigjet
Wesley
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Tenho já a um ano e meio não tiver problemas nenhum com ele

Pozitive
 • Jogos
 • sistemas ótimo
 • kamera perfeita
Negative
 • Bateria drenando
Sugjerim alternativ telefonik: Eu indico
Shfaq përgjigjet
Marcelo Batista da Silva Gonçalves
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Comprei já faz mais de um ano e nunca me decepcionou.

Shfaq përgjigjet
Miguel
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Lo compre cuando salió después se vino la batería de lanzamientos y es muy superior al 9 pero con la actualización a miui 12.5.3 la batería bajo mucho su rendimiento. Quisiera bajar de actualización a miui 11 que funcionaba muy bien. O actualizar a una que solucione el problema de batería. Espero que Xiaomi nuk më braktis ose siempre tuve su marca y me encanta por calidad y precio. Desde el Xiaomi 1 deri në 8

Pozitive
 • Performanca e lartë
Negative
 • Baja la batería rápido con miui 12.5.3
 • Lagjeos
Sugjerim alternativ telefonik: Xiaomi 11ultra
Shfaq përgjigjet
Alpha Bravo
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj

E bleva këtë telefon në tetor 2019 dhe vazhdon të jetë i vështirë. E pëlqeu ky telefon.

Pozitive
 • Performancë të lartë
 • Bateri më e gjatë
 • i besueshëm
 • Ekran i madh me rezolucion të lartë
 • Tingulli i altoparlantit është i qartë kristal
Negative
 • Notch fsheh disa ikona njoftimesh
 • Kamera eshte mediokre jo hifi sic reklamohet 64mp etj
Alpha
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Unë jam shumë i kënaqur me këtë telefon deri tani.

Shfaq përgjigjet
Saad
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

E bleva këtë telefon në vitin 2020. Ende në vitin 2021 ky telefon jep performancë të lartë. Unë ende mund t'ju rekomandoj këtë telefon edhe sot.

Pozitive
 • Performancë e lartë dhe kamera. Rekomandohet ende sot.
Shfaq përgjigjet
Francesco
Ky koment u shtua duke përdorur këtë telefon.
vjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Telefon shumë i balancuar. Vura re se është shumë më mirë se nota 9s. Mediateck performon më mirë, duke favorizuar një shpejtësi të madhe të telefonit. Pak gabime në krahasim me note 9s. Duke shkarkuar miui 12.5, rrjedhshmëria është përmirësuar, por janë shfaqur më shumë gabime grafike. U shfaq pak shkarkim i baterisë Por nuk është asgjë.

Pozitive
 • Telefon kompakt
 • Kamera
 • Bateri
 • Performance
Negative
 • Disa insekte
Shfaq përgjigjet
Tarun Dasvjet 2 më parë
Unë rekomandoj patjetër

Ky telefon është i bukur, unë e dua shumë këtë telefon, sepse ky procesor është shumë i shpejtë dhe është krijuar për lojëra

Pozitive
 • YouTube
 • kumar
Negative
 • Miui12 - 12.0.6.0 zbraz baterinë shumë shpejt
 • Shumë i ngadalshëm në karikim
 • Performanca e lojrave
Sugjerim alternativ telefonik: Redmi k40 edicioni i lojrave
Shfaq përgjigjet
Rikardo Itovjet 2 më parë
Unë rekomandoj

Estou a mais de um ano e esta funcionando perfeitamente, um aparelho intermediário muito bom.

Pozitive
 • atende para uso geral em relação custo beneficio.
Negative
 • Nuk mund të shoh ujë.
Sugjerim alternativ telefonik: linja MI dhe Poco janë shumë më të mira.
Shfaq përgjigjet
Më shumë

Rishikimet e videove të Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Rishikimi në Youtube

Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro

×
Shto koment Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro
Kur e keni blerë atë?
Ekran
Si e shihni ekranin në rrezet e diellit?
Ekrani fantazmë, Burn-In etj. a keni hasur në ndonjë situatë?
Hardware
Si është performanca në përdorim të përditshëm?
Si është performanca në lojërat me grafikë të lartë?
Si është folësi?
Si është celulari i telefonit?
Si është performanca e baterisë?
Kamera
Si është cilësia e shkrepjeve gjatë ditës?
Si është cilësia e xhirimeve në mbrëmje?
Si është cilësia e fotove selfie?
Lidhshmëria
Si është mbulimi?
Si është cilësia GPS?
tjetër
Sa shpesh merrni përditësime?
Emri juaj
Emri juaj nuk mund të jetë më pak se 3 karaktere. Titulli juaj nuk mund të jetë më pak se 5 karaktere.
Koment
Mesazhi juaj nuk mund të jetë më pak se 15 karaktere.
Sugjerim alternativ telefonik (Optional)
Pozitive (Optional)
Negative (Optional)
Ju lutemi plotësoni fushat bosh.
Fotografitë

Xiaomi Redmi Shënim 8 Pro

×