Ксиаоми Редми КСНУМКС
Редми 7 спецификације су добре за типичне кориснике.
Кључне карактеристике Ксиаоми Редми 7
- Отпоран на воду Велики капацитет батерије Слушалице Инфрацрвени
- ИПС екран Нема више продаје 1080п видео снимање ХД+ екран
Ксиаоми Редми 7 пуне спецификације
Опште спецификације
ЛАНСИРАЊЕ
| Марка | редман |
| Најавио | |
| Кодно име | онцлите |
| Број модела | |
| Релеасе дате | 2019, март |
| Оут Прице | Око 130 ЕУР |
ДИСПЛАИ
| тип | ИПС ЛЦД |
| Однос и ППИ | Однос 19:9 - густина 269 ппи |
| veličina | КСНУМКС инча, КСНУМКС цм2 (~ Однос КСНУМКС% између екрана и тела) |
| Рефресх Рате | КСНУМКС Хз |
| Резолуција | КСНУМКС к КСНУМКС пиксела |
| Максимална осветљеност (нит) | |
| заштита | Цорнинг Горилла Гласс КСНУМКС |
| Карактеристике |
ТЕЛО
| Боје |
Лунар Ред Ецлипсе Блацк Цомет Блуе |
| Димензије | КСНУМКС к КСНУМКС к КСНУМКС мм (КСНУМКС к КСНУМКС к КСНУМКС ин) |
| тежина | 180 гр (6.35 оз) |
| Материјал | пластика |
| потврда | |
| водостојкој | Да |
| Сензори | Отисак прста (позади), акцелерометар, близина, компас |
| КСНУМКСмм Јацк | Да |
| НФЦ | Не |
| Инфрацрвени | Да |
| УСБ Тип | мицроУСБ КСНУМКС, УСБ Он-Тхе-Го |
| Систем за хлађење | |
| ХДМИ | |
| Јачина звучника (дБ) |
мрежа
Фреквенције
| Tehnologija | ГСМ / ЦДМА / ХСПА / ЛТЕ |
| 2Г опсези | ГСМ - 850 / 900 / 1800 / 1900 - СИМ 1 и СИМ 2 |
| 3Г опсези | ХСДПА - 850 / 900 / 1700 (АВС) / 1900 / 2100 - Глобал |
| 4Г опсези | B1 (2100), Б3 (1800), Б4 (1700/2100 АВС 1), Б5 (850), Б7 (2600), Б8 (900), Б20 (800), Б38 (ТДД 2600), Б40 (ТДД 2300) |
| 5Г опсези | |
| ТД-СЦДМА | ТД-СЦДМА 1900 МХз ТД-СЦДМА 2000 МХз |
| navigacija | Да, са А-ГПС, ГЛОНАСС-ом, ГАЛИЛЕО-ом, БДС-ом |
| Брзина мреже | ХСПА, ЛТЕ-А |
Други
| Тип картице СИМ | Дуал СИМ (Нано-СИМ, дуал станд-би) |
| Број СИМ области | 2 |
| Wi-Fi | Ви-Фи 802.11 б / г / н, ВиФи Дирецт, хотспот |
| блуетоотх | 4.2, А2ДП, ЛЕ, аптКс ХД |
| Волта | Да |
| ФМ радио | Да |
САР ВАЛУЕФЦЦ граница је 1.6 В/кг мерено у запремини од 1 грама ткива.
| САР тела (АБ) | 1.251 В / кг |
| САР главе (АБ) | 0.577 В / кг |
| САР тела (АБД) | 1.02 В / кг |
| САР главе (АБД) | 1.1 В / кг |
| М1810Ф6ЛИ - САР Индија: глава - 1.031 В/кг - Тело: 0.573 В/кг П2и нано-премаз |
перформансе
ПЛАТФОРМА
| чипсет | Куалцомм СДМКСНУМКС Снапдрагон КСНУМКС (КСНУМКС нм) |
| Процесор | Осмојезгарни (4к1.8 ГХз Крио 250 Голд и 4к1.8 ГХз Крио 250 Силвер) |
| Битс | КСНУМКСБит |
| Језгра | КСНУМКС Цоре |
| Технологија процеса | КСНУМКС нм |
| ГПУ | Адрено КСНУМКС |
| ГПУ језгра | |
| ГПУ фреквенција | |
| Андроид верзија | Андроид КСНУМКС, МИУИ КСНУМКС |
| плаи продавница |
МЕМОРИЈА
| РАМ капацитет | КСНУМКСГБ / КСНУМКСГБ / КСНУМКСГБ |
| Тип РАМ | ЛПДДРКСНУМКС |
| складиштење | КСНУМКСГБ / КСНУМКСГБ / КСНУМКСГБ |
| Слот за СД картицу | мицроСД, до 1 ТБ (наменски слот) |
РЕЗУЛТАТИ ПЕРФОРМАНСЕ
Антуту Сцоре |
КСНУМКСк
• Антуту в7
|
Батерија
| Капацитет | 4000 мАх |
| тип | Ли-По |
| Технологија брзог пуњења | |
| Брзина пуњења | КСНУМКСВ |
| Време репродукције видео записа | |
| Брзо пуњење | Да |
| Бежични Пуњење | |
| Обрнуто пуњење |
Krema za sunčanje i šešir
ГЛАВНА КАМЕРА Следеће функције могу да се разликују у зависности од ажурирања софтвера.
| Резолуција | 4032 к 3024 пиксела, 12.19 МП |
| Видео резолуција и ФПС | 1080 @ 3060 |
| оптичка стабилизација (ОИС) | Не |
| електронска стабилизација (ЕИС) | |
| Успори видео | Да |
| Карактеристике | ЛЕД блиц, ХДР, панорама |
ДкОМарк Сцоре
| Мобилни резултат (позади) |
мобилни
слика
Video
|
| Селфи резултат |
сам
слика
Video
|
СЕЛФИЕ ЦАМЕРА
Прва камера
| Резолуција | КСНУМКС посланик |
| Сензор | |
| Отвор | ф / КСНУМКС |
| Величина пиксела | |
| Величина сензора | |
| Објектив | |
| Ектра - Extra |
| Видео резолуција и ФПС | КСНУМКСп @ КСНУМКСфпс |
| Карактеристике | ХДР |
Често постављана питања о Ксиаоми Редми 7
Колико дуго траје батерија Ксиаоми Редми 7?
Батерија Ксиаоми Редми 7 има капацитет од 4000 мАх.
Да ли Ксиаоми Редми 7 има НФЦ?
Не, Ксиаоми Редми 7 нема НФЦ
Која је брзина освежавања Ксиаоми Редми 7?
Ксиаоми Редми 7 има брзину освежавања од 60 Хз.
Која је Андроид верзија Ксиаоми Редми 7?
Ксиаоми Редми 7 Андроид верзија је Андроид 10, МИУИ 12.5.
Која је резолуција екрана Ксиаоми Редми 7?
Резолуција екрана Ксиаоми Редми 7 је 720 к 1520 пиксела.
Да ли Ксиаоми Редми 7 има бежично пуњење?
Не, Ксиаоми Редми 7 нема бежично пуњење.
Да ли је Ксиаоми Редми 7 отпоран на воду и прашину?
Да, Ксиаоми Редми 7 је отпоран на воду и прашину.
Да ли Ксиаоми Редми 7 долази са 3.5 мм прикључком за слушалице?
Да, Ксиаоми Редми 7 има 3.5 мм прикључак за слушалице.
Шта су мегапиксели камере Ксиаоми Редми 7?
Ксиаоми Редми 7 има камеру од 12 мегапиксела.
Која је цена Ксиаоми Редми 7?
Цена Ксиаоми Редми 7 је 60 долара.
Рецензије и мишљења корисника Ксиаоми Редми 7
Ксиаоми Редми 7 Видео прегледи
Преглед на Иоутубе-у
Ксиаоми Редми КСНУМКС
×

Ако користите овај телефон или имате искуства са овим телефоном, изаберите ову опцију.
Изаберите ову опцију ако нисте користили овај телефон и само желите да напишете коментар.
Постоје 9 коментари на овај производ.