Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 pro ke mohala o bapalang hantle haholo.
Black Shark 5 Pro lintlha tsa bohlokoa
- Sekhahla se phahameng sa ho khatholla HyperCharge Bophahamo ba RAM bo phahameng Matla a phahameng a betri
- Ha ho na sekotjana sa Karete ea SD Ha ho jackphone ea hlooho Ha ho OIS
Kakaretso ea Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 Pro ke mohala oa papali ea maemo a holimo o lokollotsoeng ka Hlakubele 2022. Ke mohala o matla ka ho fetesisa oa Black Shark, o nang le chipset ea Snapdragon 8 Gen 1, 16GB ea RAM, le betri ea 4,650mAh. Black Shark 5 Pro e boetse e na le ponts'o ea sekhahla sa khatholoho ea 144Hz, e e etsa e 'ngoe ea li-skrini tsa mohala tse shebahalang hantle ka ho fetesisa' marakeng. Ke khetho e ntle bakeng sa libapali tse batlang tšebetso e ntle ka ho fetisisa e ka khonehang. Taba e mpe feela ke hore e turu haholo.
Pontšo ea Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 Pro Display ke e 'ngoe ea lipontšo tse tsebahalang haholo tsa li-smartphone' marakeng. E fana ka qeto ea 2160x1080 pixels le karolo ea 18:9. Black Shark 5 Pro Display e boetse e na le khanya e tsotehang ea linotlolo tse 500. Sena se etsa hore e be se loketseng bakeng sa ho sebelisoa letsatsing le tobileng. Black Shark 5 Pro Display le eona ke e 'ngoe ea lipontšo tse nepahetseng ka ho fetisisa tsa mebala tse fumanehang, tse nang le mmala oa 96% DCI-P3. Sena se bolela hore o ka natefeloa ke lifilimi tseo u li ratang, mananeo a seea-le-moea-pono le lipapali tsa 'mala oa 'nete. Black Shark 5 Pro Display le eona e netefalitsoe ka HDR10+, kahoo o ka natefeloa ke litaba tsa HDR tse tsoang lits'ebeletso tseo u li ratang tsa ho hasanya. Haeba u batla pontšo e ikhethang bakeng sa Black Shark ea hau
Ts'ebetso ea Black Shark 5 Pro
U batla mohala o ka tsamaisanang le bophelo ba hau ba mahlahahlaha, 'me Black Shark 5 Pro Performance ke sesebelisoa seo u se hlokang. Ka processor e matla le RAM e ngata, e khona ho sebetsana le lits'ebetso le lipapali tse batloang haholo. Hape, Black Shark 5 Pro Performance e na le betri e kholo e tla u boloka u ntse u sebetsa letsatsi lohle. 'Me haeba u hloka matlafatso e eketsehileng, karolo ea "TurboCharge" ea Black Shark 5 Pro Performance e tla u fa matla a potlakileng. Kahoo ho sa tsotellehe hore na u bapala papali eo u e ratang haholo kapa u phatlalatsa lenaneo leo u le ratang, Black Shark 5 Pro Performance e tla u boloka u thabile.
Black Shark 5 Pro betri
Black Shark 5 Pro Battery ke sehlahisoa se setle bakeng sa ba batlang betri e tšepahalang le e tšoarellang nako e telele. Betri ena e na le matla a 4650mAh, e lekaneng ho sebetsa lihora tse ngata. Black Shark 5 Pro e boetse e ts'ehetsa ho tjhaja kapele, kahoo o ka khutlela ho sebelisa mohala oa hau kapele kamoo ho ka khonehang. Ntle le moo, Black Shark 5 Pro Battery e boetse e sebelisana le mehala e mengata ea Black Shark, e etsa hore e be khetho e ntle bakeng sa ba nang le lisebelisoa tse ngata tsa Black Shark.
Black Shark 5 Pro lintlha tse felletseng
| Brand | blackshark |
| E tsebisitsoe | |
| Codename | patriot |
| Number Model | SHAKA PAR-A0 |
| Letsatsi la ho nšoa | 2022, Hlakubele 30 |
| Out Price | Hoo e ka bang li-euro tse 600 |
BONTŠA
| Type | OLED |
| Aspect Ratio le PPI | 20:9 karolelano - 395 ppi density |
| Size | 6.67 lisenthimithara, 107.4 cm,2 (~ 85.7% karo-karolelano ea mmele le 'mele) |
| khatholla Rate | 144 Hz |
| qeto | 1080 x 2400 pixels |
| Khanya e holimo (nit) | |
| Protection | |
| Likaroloana | Ponaiso ka mehla |
BODY
| mebala |
Black White |
| litekanyo | 163.9 • 76.5 • 9.5 limilimithara (6.45 • 3.01 • 0.37 ho) |
| Weight | 220 dikgerama (7.76 oz) |
| lintho tse bonahalang | |
| tiiseletswe | |
| Ha e kene metsi | |
| e hlahlobang | Monoana (o kentsoeng ka lehlakore), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| 3.5mm Jack | Che |
| NFC | E |
| go la la | |
| Mofuta oa USB | Mofuta oa C-2.0 oa USB |
| Cooling System | |
| HDMI | |
| Lerata la sebuela-hole (dB) |
Network
Maqhubu
| Technology | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| Lihlopha tsa 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Lihlopha tsa 3G | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Lihlopha tsa 4G | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Lihlopha tsa 5G | 1, 3, 8, 28, 41, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | E, ka A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS |
| Network Speed | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; 5G |
| Mofuta oa SIM Card | Dual SIM (Nano-SIM, bobeli bo-eme) |
| Nomoro ea Sebaka sa SIM | SIM ea 2 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| VoLTE | E |
| Molaetsa oa FM | Che |
| Mmele SAR (AB) | |
| Hlooho SAR (AB) | |
| 'Mele oa SAR (ABD) | |
| Hlooho ea SAR (ABD) | |
sethaleng
| Chipset | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.00 GHz Cortex-X2 & 3x2.40 GHz Cortex-A710 & 4x1.70 GHz Cortex-A510) |
| likotoana | |
| Li-cores | |
| Tsela ea Theknoloji | |
| GPU | Adreno 730 |
| GPU Cores | |
| Khafetsa GPU | |
| Android Version | Android 12, Joy UI 13 |
| Store bapala |
MEMO
| Bokhoni ba RAM | 256GB 12GB pheleu |
| Mofuta oa RAM | |
| Storage | 256GB 8GB pheleu |
| Slot ea Card Card | Che |
LIEKETSENG MOSEBETSI
Antutu Score |
• Antutu
|
Battery
| bokgoni ba | 4650 Mah |
| Type | Lipo |
| Theknoloji ea Tefiso e potlakileng | |
| Ho tjhaja lebelo | 120W |
| Nako ea ho Bapala Video | |
| Ho lefella ka potlako | |
| Ho tjhaja ka waelese | |
| Reverse tjhaja |
Camera
| Qeto ea Litšoantšo | Megapixel ea 108 |
| Qeto ea Video le FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps; HDR10+ |
| Optical Stabilization (OIS) | Che |
| Ho tsitsisa ha Motlakase (EIS) | |
| Video ea Slow Motion | |
| Likaroloana | Leseli la LED, HDR, pono |
Lintlha tsa DxOMark
| Mobile Score (Ka morao) |
selefouno
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| qeto | 16 MP |
| Sensor | |
| lesoba | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Lens | |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Video le FPS | 1080p @ 30fps |
| Likaroloana | HDR |
Black Shark 5 Pro FAQ
Betri ea Black Shark 5 Pro e nka nako e kae?
Black Shark 5 Pro betri e na le matla a 4650 mAh.
Na Black Shark 5 Pro e na le NFC?
E, Black Shark 5 Pro e na le NFC
Sekhahla sa ho khatholla sa Black Shark 5 Pro ke eng?
Black Shark 5 Pro e na le sekhahla sa ho khatholla sa 144 Hz.
Mofuta oa Android oa Black Shark 5 Pro ke ofe?
Mofuta oa Android oa Black Shark 5 Pro ke Android 12, Joy UI 13.
Qeto ea pontšo ea Black Shark 5 Pro ke efe?
Qeto ea pontšo ea Black Shark 5 Pro ke 1080 x 2400 pixels.
Na Black Shark 5 Pro e na le ho tjhaja waelese?
Che, Black Shark 5 Pro ha e na ho tjhaja waelese.
Na Black Shark 5 Pro e na le metsi le lerole?
Che, Black Shark 5 Pro ha e na metsi le lerole.
Na Black Shark 5 Pro e tla le jackphone ea hlooho ea 3.5mm?
Che, Black Shark 5 Pro ha e na headphone jack ea 3.5mm.
Li-megapixels tsa khamera ea Black Shark 5 Pro ke eng?
Black Shark 5 Pro e na le kh'amera ea 108MP.
Theko ea Black Shark 5 Pro ke eng?
Theko ea Black Shark 5 Pro ke $700.
Ke mofuta ofe oa MIUI e tla ba ntlafatso ea ho qetela ea Black Shark 5 Pro?
JOYUI 17 e tla ba mofuta oa ho qetela oa JOYUI oa Blackshark 5 Pro.
Ke mofuta ofe oa Android e tla ba ntlafatso ea ho qetela ea Black Shark 5 Pro?
Android 14 e tla ba mofuta oa ho qetela oa Android oa Blackshark 5 Pro.
Black Shark 5 Pro e tla fumana lintlafatso tse kae?
Blackshark 5 Pro e tla fumana 3 JOYUI le lilemo tse 4 tsa lintlafatso tsa ts'ireletso ea Android ho fihlela JOYUI 17.
Black Shark 5 Pro e tla fumana lintlafatso ka lilemo tse kae?
Blackshark 5 Pro e tla fumana lilemo tse 4 tsa ntlafatso ea ts'ireletso ho tloha 2022.
Ke hangata hakae Black Shark 5 Pro e tla fumana lintlafatso?
Blackshark 5 Pro e ntlafatsoa likhoeli tse ling le tse ling tse 3.
Black Shark 5 Pro e tsoa lebokoseng le nang le mofuta ofe oa Android?
Blackshark 5 Pro e tsoa ka lebokoseng le JOYUI 13 e thehiloeng ho Android 12.
Black Shark 5 Pro e tla fumana ntlafatso ea MIUI 13 neng?
Blackshark 5 Pro e hlahisitsoe ka JOYUI 13 ka ntle ho lebokose.
Black Shark 5 Pro e tla fumana ntlafatso ea Android 12 neng?
Blackshark 5 Pro e phatlalalitsoe ka Android 12 kantle ho lebokose.
Black Shark 5 Pro e tla fumana ntlafatso ea Android 13 neng?
Ee, Blackshark 5 Pro e tla fumana ntlafatso ea Android 13 ho Q1 2023.
Ts'ehetso ea ntlafatso ea Black Shark 5 Pro e tla fela neng?
Ts'ehetso ea ntlafatso ea Blackshark 5 Pro e tla fela ka 2026.
Litlhahlobo le maikutlo a basebelisi ba Black Shark 5 Pro
Litlhahlobo tsa video tsa Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 Pro
×

Haeba o sebelisa mohala ona kapa o na le boiphihlelo ka mohala ona, khetha khetho ena.
Khetha khetho ena haeba ha u so sebelise mohala ona 'me u batla ho ngola maikutlo.
Ho na le 11 maikutlo mabapi le sehlahisoa sena.