Redmi K70
~ $ 320 - ₹24640
Lintlha tsa bohlokoa tsa Redmi K70
- Tšehetso ea OIS Sekhahla se phahameng sa ho khatholla HyperCharge Matla a phahameng a betri
- Ha ho na sekotjana sa Karete ea SD Mofuta oa khale oa software
Litlhaloso tse felletseng tsa Redmi K70
Lintlha tse akaretsang
QALA
| Brand | Redmi |
| E tsebisitsoe | 2023, Pulungoana 29 |
| Codename | khomotso |
| Number Model | 23113RKC6C |
| Letsatsi la ho nšoa | 2023, Pulungoana 29 |
| Out Price | Hoo e ka bang li-euro tse 320 |
BONTŠA
| Type | OLED |
| Aspect Ratio le PPI | Boima ba 526 ppi |
| Size | 6.67 lisenthimithara, 107.4 cm,2 (~ 89.0% karo-karolelano ea mmele le 'mele) |
| khatholla Rate | 120 Hz |
| qeto | 1440 x 3200 pixels |
| Khanya e holimo (nit) | 68B mebala, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nits (tlhoro) |
| Protection | |
| Likaroloana | OLED |
BODY
| mebala |
Black Silver Putsoa / Botala Purple |
| litekanyo | 160.9 x 75 x 8.2 mm (6.33 x 2.95 x 0.32) |
| Weight | 209 g (7.37 oz) |
| lintho tse bonahalang | |
| tiiseletswe | |
| Ha e kene metsi | |
| e hlahlobang | Menoana (ka tlas'a pontšo, optical), accelerometer, proximity, gyro, compass, color spectrum |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | E |
| go la la | |
| Mofuta oa USB | USB Type-C, OTG |
| Cooling System | |
| HDMI | |
| Lerata la sebuela-hole (dB) |
Network
Maqhubu
| Technology | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| Lihlopha tsa 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Lihlopha tsa 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| Lihlopha tsa 4G | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| Lihlopha tsa 5G | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Network Speed | HSPA, LTE-A, 5G |
Ba bang ba
| Mofuta oa SIM Card | Nano-SIM, li-stand-by tse peli |
| Nomoro ea Sebaka sa SIM | Dual SIM |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | E |
| Molaetsa oa FM | Che |
SAR BOHLOKOAMoeli oa FCC ke 1.6 W / kg e lekantsoeng ka molumo oa gram ea 1 ea lisele.
| Mmele SAR (AB) | |
| Hlooho SAR (AB) | |
| 'Mele oa SAR (ABD) | |
| Hlooho ea SAR (ABD) | |
Performance
sethaleng
| Chipset | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| likotoana | |
| Li-cores | Ntho ea 8 |
| Tsela ea Theknoloji | 4 nm |
| GPU | Adreno 740 |
| GPU Cores | |
| Khafetsa GPU | |
| Android Version | Android 14, HyperOS |
| Store bapala |
MEMO
| Bokhoni ba RAM | 12GB 16GB |
| Mofuta oa RAM | |
| Storage | 256GB, 512GB |
| Slot ea Card Card | Che |
LIEKETSENG MOSEBETSI
Antutu Score |
• Antutu
|
Battery
| bokgoni ba | 5000 Mah |
| Type | Lipo |
| Theknoloji ea Tefiso e potlakileng | |
| Ho tjhaja lebelo | 120W |
| Nako ea ho Bapala Video | |
| Ho lefella ka potlako | E |
| Ho tjhaja ka waelese | Che |
| Reverse tjhaja | Che |
Camera
K'HAMERA E SEHOLO Lintlha tse latelang li ka fapana ho latela ntlafatso ea software.
Khamera ea pele
| qeto | Megapixel ea 50 |
| Sensor | |
| lesoba | f e / 1.6 |
| Pixel Size | 1.0m |
| Sensor Size | 1 / 1.55 " |
| Optical Zoom | |
| Lens | (bophara) |
| E eketsehileng | PDAF, OIS |
Khamera ea bobeli
| qeto | Megapixel ea 8 |
| Sensor | |
| lesoba | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| Lens | (ka bophara) |
| E eketsehileng |
Khamera ea Boraro
| qeto | Megapixel ea 2 |
| Sensor | |
| lesoba | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| Lens | (macro) |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Litšoantšo | Megapixel ea 50 |
| Qeto ea Video le FPS | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Optical Stabilization (OIS) | E |
| Ho tsitsisa ha Motlakase (EIS) | |
| Video ea Slow Motion | |
| Likaroloana | Leseli la LED, HDR, pono |
Lintlha tsa DxOMark
| Mobile Score (Ka morao) |
selefouno
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Khamera ea pele
| qeto | Megapixel ea 16 |
| Sensor | |
| lesoba | |
| Pixel Size | Megapixel ea 16 |
| Sensor Size | |
| Lens | (bophara) |
| E eketsehileng |
Khamera ea Boraro
| qeto | |
| Sensor | |
| lesoba | |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Lens | |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Video le FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Likaroloana | HDR |
Redmi K70 FAQ
Betri ea Redmi K70 e nka nako e kae?
Betri ea Redmi K70 e na le matla a 5000 mAh.
Na Redmi K70 e na le NFC?
E, Redmi K70 e na le NFC
Sekhahla sa ho khatholla sa Redmi K70 ke eng?
Redmi K70 e na le sekhahla sa ho khatholla sa 120 Hz.
Mofuta oa Android oa Redmi K70 ke ofe?
Mofuta oa Android oa Redmi K70 ke Android 14, HyperOS.
Qeto ea pontšo ea Redmi K70 ke efe?
Qeto ea pontšo ea Redmi K70 ke 1440 x 3200 pixels.
Na Redmi K70 e na le ho tjhaja waelese?
Che, Redmi K70 ha e na ho tjhaja waelese.
Na Redmi K70 e thibela metsi le lerole?
Che, Redmi K70 ha e na metsi le lerole.
Li-megapixel tsa khamera tsa Redmi K70 ke eng?
Redmi K70 e na le kh'amera ea 50MP.
Theko ea Redmi K70 ke eng?
Theko ea Redmi K70 ke $320.
Litlhahlobo le maikutlo a basebelisi ba Redmi K70
Litlhahlobo tsa Video tsa Redmi K70
Hlahloba ho Youtube
Redmi K70
×
Haeba o sebelisa mohala ona kapa o na le boiphihlelo ka mohala ona, khetha khetho ena.
Khetha khetho ena haeba ha u so sebelise mohala ona 'me u batla ho ngola maikutlo.
Ho na le 0 maikutlo mabapi le sehlahisoa sena.