Xiaomi Mi 5s
Xiaomi Mi 5S e ne e le smartphone e tsoetseng pele ka ho fetisisa ka har'a letoto la Mi 5.
Lintlha tsa bohlokoa tsa Xiaomi Mi 5s
- Ho laela ka potlako Headphone jack Mefuta e mengata ea mebala Ts'ehetso ea NFC
- Pontšo ea IPS Ha ho sa na thekiso Ha ho na sekotjana sa Karete ea SD Mofuta oa khale oa software
Litlhaloso tse felletseng tsa Xiaomi Mi 5s
Lintlha tse akaretsang
QALA
| Brand | Xiaomi |
| E tsebisitsoe | Sep 27, 2016 |
| Codename | capricorn |
| Number Model | 2015711 |
| Letsatsi la ho nšoa | Sep 29, 2016 |
| Out Price | Hoo e ka bang li-euro tse 250 |
BONTŠA
| Type | IPS LCD |
| Aspect Ratio le PPI | 16:9 karolelano - 428 ppi density |
| Size | 5.15 lisenthimithara, 73.1 cm,2 (~ 71.4% karo-karolelano ea mmele le 'mele) |
| khatholla Rate | 60 Hz |
| qeto | 1080 x 1920 pixels |
| Khanya e holimo (nit) | 600 cd/M² |
| Protection | |
| Likaroloana | Pontšo ea 3D Touch (128 GB, 4 GB ea mohlala oa RAM) |
BODY
| mebala |
Silver Gray Gold Rose khauta |
| litekanyo | 145.6 x 70.3 x 8.3 mm (5.73 x 2.77 x 0.33) |
| Weight | 145 dikgerama (5.11 oz) |
| lintho tse bonahalang | Morao: Tšepe |
| tiiseletswe | |
| Ha e kene metsi | Che |
| e hlahlobang | Monoana (o kentsoeng ka pele), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| 3.5mm Jack | E |
| NFC | E |
| go la la | Che |
| Mofuta oa USB | Sehokelo sa mofuta oa C 1.0 se fetolehang |
| Cooling System | |
| HDMI | |
| Lerata la sebuela-hole (dB) |
Network
Maqhubu
| Technology | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE |
| Lihlopha tsa 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Lihlopha tsa 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Lihlopha tsa 4G | B1 (2100)ke, B3 (1800)ke, B5 (850)ke, B7 (2600)ke, B8 (900)ke, B38 (TDD 2600)ke, B39 (TDD 1900)ke, B40 (TDD 2300)ke, B41 (TDD 2500) |
| Lihlopha tsa 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigation | E, ka A-GPS, GLONASS, BDS |
| Network Speed | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (4CA) Cat12 600/150 Mbps |
Ba bang ba
| Mofuta oa SIM Card | Dual SIM (Nano-SIM, bobeli bo-eme) |
| Nomoro ea Sebaka sa SIM | 2 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | E |
| Molaetsa oa FM | Che |
SAR BOHLOKOAMoeli oa FCC ke 1.6 W / kg e lekantsoeng ka molumo oa gram ea 1 ea lisele.
| Mmele SAR (AB) | 1.01 W / lik'hilograma |
| Hlooho SAR (AB) | 0.768 W / lik'hilograma |
| 'Mele oa SAR (ABD) | |
| Hlooho ea SAR (ABD) | |
Performance
sethaleng
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 821 MSM8996 Pro |
| CPU | Quad-core (2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo) |
| likotoana | 64 hanyane |
| Li-cores | Ntho ea 4 |
| Tsela ea Theknoloji | 14 nm |
| GPU | Adreno 530 |
| GPU Cores | |
| Khafetsa GPU | 624 MHz |
| Android Version | Android 8.0; MIUI 10 |
| Store bapala |
MEMO
| Bokhoni ba RAM | 3GB / 4GB |
| Mofuta oa RAM | LPDDR4 |
| Storage | 32GB / 64GB / 128GB |
| Slot ea Card Card | Che |
LIEKETSENG MOSEBETSI
Antutu Score |
147k
• Motho v6
|
| Lintlha tsa Geek Bench |
1617
Ntlha e le 'Ngoe
3934
Lintlha tse ngata
2377
Lintlha tsa Betri
|
Battery
| bokgoni ba | 3200 mAh |
| Type | |
| Theknoloji ea Tefiso e potlakileng | Chealcomm Tefiso e Potlakileng 3.0 |
| Ho tjhaja lebelo | 18W |
| Nako ea ho Bapala Video | |
| Ho lefella ka potlako | E |
| Ho tjhaja ka waelese | |
| Reverse tjhaja |
Camera
K'HAMERA E SEHOLO Lintlha tse latelang li ka fapana ho latela ntlafatso ea software.
Khamera ea pele
| qeto | |
| Sensor | Sony IMX378 Exmor RS |
| lesoba | f e / 2 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| Lens | |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Litšoantšo | 4032 x 3024 pixels, 12.19 MP |
| Qeto ea Video le FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30fps) 1920x1080 (E Felletse) - (120fps) 1280x720 (HD) - (120fps) |
| Optical Stabilization (OIS) | Che |
| Ho tsitsisa ha Motlakase (EIS) | |
| Video ea Slow Motion | E |
| Likaroloana | Dual-LED dual-tone flash, panorama |
Lintlha tsa DxOMark
| Mobile Score (Ka morao) |
selefouno
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Khamera ea pele
| qeto | 4 MP |
| Sensor | OmniVision OV4688 |
| lesoba | f e / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Lens | |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Video le FPS | 1080p @ 30fps |
| Likaroloana |
Lipotso tsa Xiaomi Mi 5s
Betri ea Xiaomi Mi 5s e nka nako e kae?
Betri ea Xiaomi Mi 5s e na le matla a 3200 mAh.
Na Xiaomi Mi 5s e na le NFC?
Ee, Xiaomi Mi 5s e na le NFC
Sekhahla sa ho khatholla sa Xiaomi Mi 5s ke eng?
Xiaomi Mi 5s e na le sekhahla sa ho khatholla sa 60 Hz.
Mofuta oa Android oa Xiaomi Mi 5s ke ofe?
Mofuta oa Xiaomi Mi 5s oa Android ke Android 8.0; MIUI 10.
Qeto ea pontšo ea Xiaomi Mi 5s ke efe?
Qeto ea pontšo ea Xiaomi Mi 5s ke 1080 x 1920 pixels.
Na Xiaomi Mi 5s e na le ho tjhaja waelese?
Che, Xiaomi Mi 5s ha e na ho tjhaja waelese.
Na Xiaomi Mi 5s metsi le lerole ha li khone?
Che, Xiaomi Mi 5s ha e na metsi le lerole.
Na li-Xiaomi Mi 5s li tla le jack ea hlooho ea 3.5mm?
E, Xiaomi Mi 5s e na le jack ea headphone ea 3.5mm.
Li-megapixel tsa khamera tsa Xiaomi Mi 5s ke eng?
Xiaomi Mi 5s e na le kh'amera ea 12MP.
Sensor ea khamera ea Xiaomi Mi 5s ke eng?
Xiaomi Mi 5s e na le sensor ea khamera ea Sony IMX378 Exmor RS.
Theko ea Xiaomi Mi 5s ke eng?
Theko ea Xiaomi Mi 5s ke $130.
Xiaomi Mi 5s Maikutlo a Basebelisi le Maikutlo
Litlhahlobo tsa video tsa Xiaomi Mi 5s
Hlahloba ho Youtube
Xiaomi Mi 5s
×

Haeba o sebelisa mohala ona kapa o na le boiphihlelo ka mohala ona, khetha khetho ena.
Khetha khetho ena haeba ha u so sebelise mohala ona 'me u batla ho ngola maikutlo.
Ho na le 0 maikutlo mabapi le sehlahisoa sena.