Xiaomi Redmi 7
Litlhaloso tsa Redmi 7 li ntle bakeng sa basebelisi ba tloaelehileng.
Litlhaloso tsa bohlokoa tsa Xiaomi Redmi 7
- E thibela metsi Matla a phahameng a betri Headphone jack go la la
- Pontšo ea IPS Ha ho sa na thekiso Rekota Video ea 1080p HD+ Screen
Litlhaloso tse felletseng tsa Xiaomi Redmi 7
Lintlha tse akaretsang
QALA
| Brand | Redmi |
| E tsebisitsoe | |
| Codename | onclite |
| Number Model | |
| Letsatsi la ho nšoa | 2019, Hlakubele |
| Out Price | Hoo e ka bang li-euro tse 130 |
BONTŠA
| Type | IPS LCD |
| Aspect Ratio le PPI | 19:9 karolelano - 269 ppi density |
| Size | 6.26 lisenthimithara, 97.8 cm,2 (~ 81.5% karo-karolelano ea mmele le 'mele) |
| khatholla Rate | 60 Hz |
| qeto | 720 x 1520 pixels |
| Khanya e holimo (nit) | |
| Protection | Corning Glass ea Gorilla 5 |
| Likaroloana |
BODY
| mebala |
Bofubelu ba Lunar Eclipse Ntsho CometBlue |
| litekanyo | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33) |
| Weight | 180 dikgerama (6.35 oz) |
| lintho tse bonahalang | polasetiki |
| tiiseletswe | |
| Ha e kene metsi | E |
| e hlahlobang | Menoana (e kentsoeng ka morao), accelerometer, proximity, compass |
| 3.5mm Jack | E |
| NFC | Che |
| go la la | E |
| Mofuta oa USB | MicroUSB 2.0, USB e ea-ea-ea |
| Cooling System | |
| HDMI | |
| Lerata la sebuela-hole (dB) |
Network
Maqhubu
| Technology | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| Lihlopha tsa 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Lihlopha tsa 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Global |
| Lihlopha tsa 4G | B1 (2100)ke, B3 (1800)ke, B4 (1700/2100 AWS 1)ke, B5 (850)ke, B7 (2600)ke, B8 (900)ke, B20 (800)ke, B38 (TDD 2600)ke, B40 (TDD 2300) |
| Lihlopha tsa 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigation | E, ka A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Network Speed | HSPA, LTE-A |
Ba bang ba
| Mofuta oa SIM Card | Dual SIM (Nano-SIM, bobeli bo-eme) |
| Nomoro ea Sebaka sa SIM | 2 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | E |
| Molaetsa oa FM | E |
SAR BOHLOKOAMoeli oa FCC ke 1.6 W / kg e lekantsoeng ka molumo oa gram ea 1 ea lisele.
| Mmele SAR (AB) | 1.251 W / lik'hilograma |
| Hlooho SAR (AB) | 0.577 W / lik'hilograma |
| 'Mele oa SAR (ABD) | 1.02 W / lik'hilograma |
| Hlooho ea SAR (ABD) | 1.1 W / lik'hilograma |
| M1810F6LI - SAR India: hlooho - 1.031 W/kg - Mmele: 0.573 W/kg P2i nano-coating |
Performance
sethaleng
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 NM) |
| CPU | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| likotoana | 64 hanyane |
| Li-cores | Ntho ea 8 |
| Tsela ea Theknoloji | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU Cores | |
| Khafetsa GPU | |
| Android Version | Sesebelisoa sa Android 10, MIUI 12.5 |
| Store bapala |
MEMO
| Bokhoni ba RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| Mofuta oa RAM | LPDDR3 |
| Storage | 16GB / 32GB / 64GB |
| Slot ea Card Card | microSD, ho fihla ho 1 TB (sekotjana se inehetseng) |
LIEKETSENG MOSEBETSI
Antutu Score |
105k
• Motho v7
|
Battery
| bokgoni ba | 4000 mAh |
| Type | Lipo |
| Theknoloji ea Tefiso e potlakileng | |
| Ho tjhaja lebelo | 10W |
| Nako ea ho Bapala Video | |
| Ho lefella ka potlako | E |
| Ho tjhaja ka waelese | |
| Reverse tjhaja |
Camera
K'HAMERA E SEHOLO Lintlha tse latelang li ka fapana ho latela ntlafatso ea software.
| Qeto ea Litšoantšo | 4032 x 3024 pixels, 12.19 MP |
| Qeto ea Video le FPS | 1080 @ 3060 |
| Optical Stabilization (OIS) | Che |
| Ho tsitsisa ha Motlakase (EIS) | |
| Video ea Slow Motion | E |
| Likaroloana | Leseli la LED, HDR, pono |
Lintlha tsa DxOMark
| Mobile Score (Ka morao) |
selefouno
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Khamera ea pele
| qeto | 8 MP |
| Sensor | |
| lesoba | f e / 2.0 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Lens | |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Video le FPS | 1080p @ 30fps |
| Likaroloana | HDR |
Xiaomi Redmi 7 FAQ
Betri ea Xiaomi Redmi 7 e nka nako e kae?
Betri ea Xiaomi Redmi 7 e na le matla a 4000 mAh.
Na Xiaomi Redmi 7 e na le NFC?
Che, Xiaomi Redmi 7 ha e na NFC
Sekhahla sa ho khatholla sa Xiaomi Redmi 7 ke eng?
Xiaomi Redmi 7 e na le sekhahla sa ho khatholla sa 60 Hz.
Mofuta oa Android oa Xiaomi Redmi 7 ke ofe?
Mofuta oa Xiaomi Redmi 7 Android ke Android 10, MIUI 12.5.
Qeto ea pontšo ea Xiaomi Redmi 7 ke efe?
Qeto ea pontšo ea Xiaomi Redmi 7 ke 720 x 1520 pixels.
Na Xiaomi Redmi 7 e na le ho tjhaja waelese?
Che, Xiaomi Redmi 7 ha e na ho tjhaja waelese.
Na Xiaomi Redmi 7 ha e na metsi le lerole?
E, Xiaomi Redmi 7 e na le metsi le lerole.
Na Xiaomi Redmi 7 e tla le jackphone ea hlooho ea 3.5mm?
E, Xiaomi Redmi 7 e na le jack ea hlooho ea 3.5mm.
Li-megapixels tsa khamera tsa Xiaomi Redmi 7 ke eng?
Xiaomi Redmi 7 e na le kh'amera ea 12MP.
Theko ea Xiaomi Redmi 7 ke eng?
Theko ea Xiaomi Redmi 7 ke $60.
Xiaomi Redmi 7 Maikutlo a Basebelisi le Maikutlo
Litlhahlobo tsa video tsa Xiaomi Redmi 7
Hlahloba ho Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Haeba o sebelisa mohala ona kapa o na le boiphihlelo ka mohala ona, khetha khetho ena.
Khetha khetho ena haeba ha u so sebelise mohala ona 'me u batla ho ngola maikutlo.
Ho na le 9 maikutlo mabapi le sehlahisoa sena.