Xiaomi Redmi Tlhokomeliso 8 Pro
Litlhaloso tsa Redmi Note 8 Pro li ne li le ntle bakeng sa 2019.
Litlhaloso tsa bohlokoa tsa Xiaomi Redmi Note 8 Pro
- Ho laela ka potlako Bophahamo ba RAM bo phahameng Matla a phahameng a betri Headphone jack
- Pontšo ea IPS Rekota Video ea 1080p Mofuta oa khale oa software Ha ho na tšehetso ea 5G
Litlhaloso tse felletseng tsa Xiaomi Redmi Note 8 Pro
| Brand | Redmi |
| E tsebisitsoe | August 29, 2019 |
| Codename | begonia |
| Number Model | |
| Letsatsi la ho nšoa | September, 2019 |
| Out Price | Hoo e ka bang li-euro tse 180 |
BONTŠA
| Type | IPS LCD |
| Aspect Ratio le PPI | 19.5:9 karolelano - 395 ppi density |
| Size | 6.53 lisenthimithara, 104.7 cm,2 (~ 84.9% karo-karolelano ea mmele le 'mele) |
| khatholla Rate | 60 Hz |
| qeto | 1080 x 2340 pixels |
| Khanya e holimo (nit) | |
| Protection | Corning Glass ea Gorilla 5 |
| Likaroloana |
BODY
| mebala |
Black Red Blue White |
| litekanyo | 161.3 • 76.4 • 8.8 limilimithara (6.35 • 3.01 • 0.35 ho) |
| Weight | 199 dikgerama (7.02 oz) |
| lintho tse bonahalang | Ka pele/Ka morao = Khalase (Gorilla Glass 5) |
| tiiseletswe | |
| Ha e kene metsi | Che |
| e hlahlobang | Monoana (o kentsoeng ka morao), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| 3.5mm Jack | E |
| NFC | E |
| go la la | E |
| Mofuta oa USB | 2.0, Mofuta oa C-1.0 motlakase o tsitsitseng |
| Cooling System | E |
| HDMI | |
| Lerata la sebuela-hole (dB) |
Network
Maqhubu
| Technology | GSM / HSPA / LTE |
| Lihlopha tsa 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Lihlopha tsa 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Lihlopha tsa 4G | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| Lihlopha tsa 5G | |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | E, ka A-GPS, GLONASS, BDS |
| Network Speed | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Mofuta oa SIM Card | Sebaka sa Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, tse peli tse emeng haufi) |
| Nomoro ea Sebaka sa SIM | 2 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, habeli-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | E |
| Molaetsa oa FM | E |
| Mmele SAR (AB) | |
| Hlooho SAR (AB) | |
| 'Mele oa SAR (ABD) | |
| Hlooho ea SAR (ABD) | |
sethaleng
| Chipset | Mediatek Helio G90T |
| CPU | Octa-core (2x Cortex-A76 & 6x Cortex-A55) |
| likotoana | 64Bit |
| Li-cores | 8 Core ea mantlha |
| Tsela ea Theknoloji | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| GPU Cores | |
| Khafetsa GPU | |
| Android Version | Sesebelisoa sa Android 11, MIUI 12.5 |
| Store bapala |
MEMO
| Bokhoni ba RAM | 64 / 128GB |
| Mofuta oa RAM | |
| Storage | 6GB RAM |
| Slot ea Card Card | microSD, ho fihla ho 256 GB (e sebelisa slot ea SIM e arolelanoeng) |
LIEKETSENG MOSEBETSI
Antutu Score |
282k
• Motho v8
|
Battery
| bokgoni ba | 4500 Mah |
| Type | Lipo |
| Theknoloji ea Tefiso e potlakileng | 18 W Ho tjhaja ka Potlako |
| Ho tjhaja lebelo | 18W |
| Nako ea ho Bapala Video | |
| Ho lefella ka potlako | E |
| Ho tjhaja ka waelese | Che |
| Reverse tjhaja |
Camera
| qeto | |
| Sensor | Samsung Bright GW1 |
| lesoba | f e / 1.8 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| Lens | |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Litšoantšo | Megapixel ea 64 |
| Qeto ea Video le FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Che |
| Ho tsitsisa ha Motlakase (EIS) | E |
| Video ea Slow Motion | Ho joalo, 960fps |
| Likaroloana | Dual-LED flash, HDR, panorama |
Lintlha tsa DxOMark
| Mobile Score (Ka morao) |
84
selefouno
87
Photo
78
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| qeto | 20 MP |
| Sensor | |
| lesoba | f e / 2.2 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Lens | |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Video le FPS | 1080p @ 30fps |
| Likaroloana | HDR |
Xiaomi Redmi Note 8 Pro FAQ
Betri ea Xiaomi Redmi Note 8 Pro e nka nako e kae?
Betri ea Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le matla a 4500 mAh.
Na Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le NFC?
Ee, Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le NFC
Sekhahla sa ho khatholla sa Xiaomi Redmi Note 8 Pro ke eng?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le sekhahla sa ho khatholla sa 60 Hz.
Mofuta oa Android oa Xiaomi Redmi Note 8 Pro ke ofe?
Mofuta oa Xiaomi Redmi Note 8 Pro Android ke Android 11, MIUI 12.5.
Qeto ea pontšo ea Xiaomi Redmi Note 8 Pro ke efe?
Qeto ea pontšo ea Xiaomi Redmi Note 8 Pro ke 1080 x 2340 pixels.
Na Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le ho tjhaja waelese?
Che, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ha e na ho tjhaja waelese.
Na Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le metsi le lerōle?
Che, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ha e na metsi le lerole.
Na Xiaomi Redmi Note 8 Pro e tla le jackphone ea hlooho ea 3.5mm?
E, Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le jack ea headphone ea 3.5mm.
Li-megapixels tsa khamera tsa Xiaomi Redmi Note 8 Pro ke eng?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le kh'amera ea 64MP.
Sensor ea khamera ea Xiaomi Redmi Note 8 Pro ke eng?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro e na le sensor ea khamera ea Samsung Bright GW1.
Theko ea Xiaomi Redmi Note 8 Pro ke eng?
Theko ea Xiaomi Redmi Note 8 Pro ke $220.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Litlhahlobo le Maikutlo a Basebelisi
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Video Reviews
Xiaomi Redmi Tlhokomeliso 8 Pro
×

Haeba o sebelisa mohala ona kapa o na le boiphihlelo ka mohala ona, khetha khetho ena.
Khetha khetho ena haeba ha u so sebelise mohala ona 'me u batla ho ngola maikutlo.
Ho na le 119 maikutlo mabapi le sehlahisoa sena.