Xiaomi Redmi Hlokomela 9 Pro 5G
Redmi Note 9 Pro 5G specs e fana ka processor ea boleng bo holimo ea Qualcomm ho isa karolong e bohareng.
Litlhaloso tsa bohlokoa tsa Xiaomi Redmi 9 Pro 5G
- Sekhahla se phahameng sa ho khatholla E thibela metsi Ho laela ka potlako Bophahamo ba RAM bo phahameng
- Pontšo ea IPS Ha ho OIS
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Litlhaloso tse felletseng
| Brand | Redmi |
| E tsebisitsoe | 2020, Pulungoana 26 |
| Codename | gauguin |
| Number Model | M2007J17C |
| Letsatsi la ho nšoa | 2020, la 01 Tšitoe |
| Out Price | Hoo e ka bang li-euro tse 200 |
BONTŠA
| Type | IPS LCD |
| Aspect Ratio le PPI | 20:9 karolelano - 395 ppi density |
| Size | 6.67 lisenthimithara, 107.4 cm,2 (~ 84.6% karo-karolelano ea mmele le 'mele) |
| khatholla Rate | 120 Hz |
| qeto | 1080 x 2400 pixels |
| Khanya e holimo (nit) | |
| Protection | Corning Glass ea Gorilla 5 |
| Likaroloana |
BODY
| mebala |
Gray Blue Khubelu/Mint |
| litekanyo | 165.4 • 76.8 • 9 limilimithara (6.51 • 3.02 • 0.35 ho) |
| Weight | 215 dikgerama (7.58 oz) |
| lintho tse bonahalang | Khalase e ka pele (Gorilla Glass 5), ka morao ea khalase (Gorilla Glass 5) |
| tiiseletswe | IP53 |
| Ha e kene metsi | E |
| e hlahlobang | Menoana (e ka lehlakoreng), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| 3.5mm Jack | E |
| NFC | E |
| go la la | E |
| Mofuta oa USB | Mofuta oa C-2.0 oa USB |
| Cooling System | E |
| HDMI | |
| Lerata la sebuela-hole (dB) |
Network
Maqhubu
| Technology | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| Lihlopha tsa 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Lihlopha tsa 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Lihlopha tsa 4G | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Lihlopha tsa 5G | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | E, ka lihlopha tse peli tsa A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Network Speed | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Mofuta oa SIM Card | Sebaka sa Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, tse peli tse emeng haufi) |
| Nomoro ea Sebaka sa SIM | SIM ea 2 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, habeli-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | E |
| Molaetsa oa FM | E |
| Mmele SAR (AB) | |
| Hlooho SAR (AB) | |
| 'Mele oa SAR (ABD) | |
| Hlooho ea SAR (ABD) | |
sethaleng
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| likotoana | |
| Li-cores | 8 Core ea mantlha |
| Tsela ea Theknoloji | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU Cores | |
| Khafetsa GPU | |
| Android Version | Sesebelisoa sa Android 12, MIUI 13 |
| Store bapala |
MEMO
| Bokhoni ba RAM | 6GB / 8GB pheleu |
| Mofuta oa RAM | |
| Storage | 128GB / 256GB ROM |
| Slot ea Card Card | MicroSDXC (e sebelisa SIM slot e arolelanoang) |
LIEKETSENG MOSEBETSI
Antutu Score |
351.000
• Motho v8
|
Battery
| bokgoni ba | 4820 Mah |
| Type | Lipo |
| Theknoloji ea Tefiso e potlakileng | |
| Ho tjhaja lebelo | 33W |
| Nako ea ho Bapala Video | |
| Ho lefella ka potlako | 33W |
| Ho tjhaja ka waelese | Che |
| Reverse tjhaja |
Camera
| qeto | 108 MP |
| Sensor | Samsung S5KHM2 |
| lesoba | f e / 1.8 |
| Pixel Size | 0.7m |
| Sensor Size | 1 / 1.52 " |
| Optical Zoom | |
| Lens | 26mm (bophara) |
| E eketsehileng | PDAF |
| qeto | 8 MP |
| Sensor | Omnivision OV8856 |
| lesoba | f e / 2.2 |
| Pixel Size | 1.12m |
| Sensor Size | 1 / 4.0 " |
| Optical Zoom | |
| Lens | 118? (ka bophara) |
| E eketsehileng |
| qeto | 2 MP |
| Sensor | Omnivision ea OV02B10 |
| lesoba | f e / 2.4 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| Lens | Macro |
| E eketsehileng |
| qeto | 2 MP |
| Sensor | Hynix HI-259 |
| lesoba | f e / 2.4 |
| Pixel Size | |
| Sensor Size | |
| Optical Zoom | |
| Lens | botebo |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Litšoantšo | Megapixel ea 108 |
| Qeto ea Video le FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Optical Stabilization (OIS) | Che |
| Ho tsitsisa ha Motlakase (EIS) | E |
| Video ea Slow Motion | E |
| Likaroloana | Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
Lintlha tsa DxOMark
| Mobile Score (Ka morao) |
selefouno
Photo
Video
|
| Selfie Score |
Selfie
Photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| qeto | 16 MP |
| Sensor | Omnivision ea OV16A1Q |
| lesoba | f e / 2.45 |
| Pixel Size | 1.60 µm |
| Sensor Size | |
| Lens | |
| E eketsehileng |
| Qeto ea Video le FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Likaroloana | HDR, pono |
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G FAQ
Betri ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e nka nako e kae?
Betri ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le matla a 4820 mAh.
Na Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le NFC?
Ee, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le NFC
Sekhahla sa ho khatholla sa Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ke eng?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le sekhahla sa ho khatholla sa 120 Hz.
Mofuta oa Android oa Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ke ofe?
Mofuta oa Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android ke Android 12, MIUI 13.
Qeto ea pontšo ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ke efe?
Qeto ea pontšo ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ke 1080 x 2400 pixels.
Na Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le ho tjhaja waelese?
Che, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ha e na ho tjhaja waelese.
Na Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ha e na metsi le lerōle?
E, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le metsi le lerole.
Na Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla le jackphone ea hlooho ea 3.5mm?
Ee, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le jackphone ea hlooho ea 3.5mm.
Li-megapixel tsa kh'amera tsa Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ke eng?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le kh'amera ea 108MP.
Sensor ea khamera ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ke eng?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e na le sensor ea khamera ea Samsung S5KHM2.
Theko ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ke eng?
Theko ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ke $290.
Ke mofuta ofe oa MIUI e tla ba ntlafatso ea ho qetela ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
MIUI 14 e tla ba mofuta oa ho qetela oa MIUI oa Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Ke mofuta ofe oa Android e tla ba ntlafatso ea ho qetela ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Android 12 e tla ba mofuta oa ho qetela oa Android oa Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fumana lintlafatso tse kae?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fumana 3 MIUI le lilemo tse 3 tsa lisebelisoa tsa ts'ireletso ea Android ho fihlela MIUI 14.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fumana lintlafatso ka lilemo tse kae?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fumana lilemo tse 3 tsa ntlafatso ea ts'ireletso ho tloha ka 2022.
Ke hangata hakae Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fumana lintlafatso?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e ntlafatsoa likhoeli tse ling le tse ling tse 3.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tsoa lebokoseng le nang le mofuta ofe oa Android?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tsoa lebokoseng le MIUI 12 e thehiloeng ho Android 10
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fumana ntlafatso ea MIUI 13 neng?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e se e fumane ntlafatso ea MIUI 13.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fumana ntlafatso ea Android 12 neng?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e se e fumane ntlafatso ea Android 12.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fumana ntlafatso ea Android 13 neng?
Che, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e ke ke ea fumana ntlafatso ea Android 13.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G tšehetso ea ntlafatso e tla fela neng?
Tšehetso ea ntlafatso ea Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G e tla fela ka 2024.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Maikutlo a Basebelisi le Maikutlo
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Video Reviews
Xiaomi Redmi Hlokomela 9 Pro 5G
×


Haeba o sebelisa mohala ona kapa o na le boiphihlelo ka mohala ona, khetha khetho ena.
Khetha khetho ena haeba ha u so sebelise mohala ona 'me u batla ho ngola maikutlo.
Ho na le 10 maikutlo mabapi le sehlahisoa sena.