Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 gaduh tampilan ageung sareng desain kompak.

~ $550 - ₹42350
Xiaomi Mi 10
  • Xiaomi Mi 10
  • Xiaomi Mi 10
  • Xiaomi Mi 10

Spesifikasi konci Xiaomi Mi 10

  • layar:

    6.67″, 1080 x 2340 piksel, Super AMOLED, 90 Hz

  • chipset:

    Qualcomm Snapdragon 865 (SM8250)

  • dimensi:

    162.6 74.8 9 mm (6.40 2.94 0.35 dina)

  • Skor Antutu:

    561k v8

  • RAM sareng Panyimpen:

    8/12GB RAM, 128/256GB ROM - 8GB RAM
    256GB ROM - 12GB RAM

  • batre:

    4780 mAh, Li-Po

  • Kaméra Utama:

    108MP, f/1.7, Kaméra quad

  • Vérsi Android:

    Android 12, MIUI 13

4.3
kaluar ti 5
Harita 13
  • Nilai sar rendah (AS) rojongan OIS laju Anyarkeun High ngecas tampa kabel
  • Taya slot SD Card Henteu aya headphone jack Teu tahan cai

Xiaomi Mi 10 ulasan pamaké sarta pendapat

Abdi Boga

Upami anjeun nganggo telepon ieu atanapi gaduh pangalaman sareng telepon ieu, pilih pilihan ieu.

nulis Review
Kuring teu boga

Pilih pilihan ieu upami anjeun teu acan nganggo telepon ieu sareng hoyong nyerat koméntar.

komentar

Nyaéta 13 komentar ngeunaan produk ieu.

Sahamtaun 3 tukang
Abdi nyarankeun

Abdi peryogi update kana fone mi14 abdi

Témbongkeun Jawaban
Artur
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 3 tukang
Abdi nyarankeun

Karunya yén apdet anu jadi Żarki dikaluarkeun

Témbongkeun Jawaban
Алексей
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 3 tukang
Abdi nyarankeun

Dibeuli dina Juni 2020. Pembaruan panganyarna tina miui 12.0 1 sareng android 10 parantos sumping. Kuring diusahakeun masang versi panganyarna - éta blok instalasi. Henteu écés Nalika sahenteuna android 11 sumping. Kuring wareg jeung telepon

Témbongkeun Jawaban
Pirke17
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 3 tukang
Abdi nyarankeun

A smartphone palu tapi sajauh apdet prihatin, musibah. Anjeun boro meunang apdet nanaon, teuing goréng.

positip
  • mamerkeun
  • Stereo-
Negatives
  • apdet
Saran Telepon Alternatif: mi 11
Témbongkeun Jawaban
Miguel
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 3 tukang
Abdi nyarankeun

Rada bagja, mugia tiasa lami teu masihan masalah

Negatives
  • Henteu pikeun dua kartu
Témbongkeun Jawaban
Алексей
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 3 tukang
Abdi nyarankeun

Dibeuli langkung ti sataun sareng tetep teu aya apdet

Negatives
  • Masih teu aya apdet
Saran Telepon Alternatif: Teu kitu
Témbongkeun Jawaban
Max
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 4 tukang
Abdi nyarankeun

Henteu goréng, 2 taun dianggo

positip
  • Performance
Negatives
  • Miui, kaméra
Saran Telepon Alternatif: Hiji tambah 8 pro
Témbongkeun Jawaban
Thomas
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 4 tukang
Abdi nyarankeun

Lambat update, teu nanaon...

Saran Telepon Alternatif: Oneplus
Témbongkeun Jawaban
Abdelrahmantaun 4 tukang
Kuring pasti nyarankeun

Dipaké pikeun leuwih ti sataun tur Kami wareg

Negatives
  • Upami éta waterproof éta bakal sampurna
Témbongkeun Jawaban
Simarpreettaun 4 tukang
Kuring pasti nyarankeun

Telepon tampilan melengkung sampurna..

Témbongkeun Jawaban
Abdul Salamtaun 4 tukang
Kuring pasti nyarankeun

Kuring ngagaleuh telepon ieu dina Juni 2020. Telepon anu luar biasa, bahkan telepon énggal ayeuna henteu tiasa ngéléhkeun Mi 10. Kualitas kaméra Speaker stereo (karaos sapertos pangaruh 3d) Tampilan Amoled anu luar biasa Modeu cahaya panonpoe luar biasa. Grafik kualitas luhur nalika maén kaulinan.

positip
  • Kinerja pangsaéna
Negatives
  • Masalah pemanasan dina ngamimitian tapi euweuh masalah ayeuna
Saran Telepon Alternatif: Mi 11 / Pro / Ultra
Témbongkeun Jawaban
Mumu
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 4 tukang
Abdi nyarankeun

Telepon keren.....

Témbongkeun Jawaban
Destaherbi
Koméntar ieu ditambah nganggo telepon ieu.
taun 4 tukang
Kuring pasti nyarankeun

Kuring ngagaleuh éta Juli 2020 kamari, sareng kuring sugema pisan sareng séri Mi 10 ieu. Umur batre panjang, kaulinan mulus, hasil kaméra alus.

positip
  • Anggaran pangsaéna pikeun andalannya
Negatives
  • Atuh beurat
Saran Telepon Alternatif: mi 9
Témbongkeun Jawaban
muka More

Ulasan Video Xiaomi Mi 10

Tinjauan dina Youtube

Xiaomi Mi 10

×
tambahkeun komentar Xiaomi Mi 10
Iraha anjeun ngagaleuh?
layar
Kumaha anjeun ningali layar dina cahya panonpoé?
layar jurig, Burn-In jsb Dupi anjeun encountered kaayaan?
hardware
Kumaha kinerja dina pamakéan sapopoé?
Kumaha kinerja dina kaulinan grafik tinggi?
Kumaha spiker?
Kumaha héndsét telepon?
Kumaha kinerja batré?
kamera
Kumaha kualitas nembak siang?
Kumaha kualitas nembak sore?
Kumaha kualitas poto selfie?
Konéktipitas
Kumaha liputanna?
Kumaha kualitas GPS?
nu lain
Sakumaha sering anjeun kéngingkeun apdet?
Nami anjeun
Ngaran anjeun teu tiasa kirang ti 3 karakter. Judul anjeun teu tiasa kirang ti 5 karakter.
komentar
Pesen anjeun teu tiasa kirang ti 15 karakter.
Saran Telepon Alternatif (Pilihan)
positip (Pilihan)
Negatives (Pilihan)
Mangga eusian widang kosong.
Photos

Xiaomi Mi 10

×