Xiaomi Redmi 6
Хусусиятҳои Xiaomi Redmi 6 нишон медиҳанд, ки он смартфони маъмулии буҷаи хурд аст.
Хусусиятҳои асосии Xiaomi Redmi 6
- Jack headphone Имкониятҳои ранг Минтақаи корти SD дастрас аст Дастгирии Volte
- Намоиши IPS Дигар фурӯш нест Сабти видео 1080p Экрани HD+
Хусусиятҳои пурраи Xiaomi Redmi 6
Хусусиятҳои умумӣ
Лавров
| Brand | Redmi |
| Эълон карда шудааст | |
| Codename | мағзи сар |
| Number намунавии | |
| Рӯзи нашр | 2018, июн |
| Нархи берун | Тақрибан 120 EUR |
БОЗДОШТ
| Намуди | IPS LCD |
| Таносуби тарафҳо ва PPI | Таносуби 18:9 - зичии 295 ppi |
| андоза | 5.45 дюйм, 76.7 см2 (~ 72.7% таносуби экран ба бадан) |
| Зуддии | 60 Hz |
| Қарори | 720 x 1440 пикселҳо |
| Равшании баланд (нит) | |
| ҳимоя | |
| Вижагиҳо |
МАҚОМОТИ
| Рангҳоро |
Грей кабуд тилло тилло Роза |
| Андоза | 147.5 x 71.5 x 8.3 мм (5.81 x 2.81 x 0.33 дар) |
| тарозу | 146 гр (5.15 унс) |
| Маводҳо | Бозгашт: Металл |
| сертификатсия | |
| Обногузар | Не |
| санҷанда | Изи ангушт (қафо насбшуда), акселерометр, наздикӣ, қутбнамо |
| 3.5mm Jack | ҳа |
| NFC | Не |
| инфрасурх | Не |
| Намуди USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Системаи хунуккунӣ | |
| HDMI | |
| Баландии баландгӯяк (дБ) |
шабакаи
Фосилаҳо
| технология | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| Гурӯҳҳои 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 ва SIM 2 |
| Гурӯҳҳои 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Гурӯҳҳои 4G | B1 (2100), В3 (1800), В5 (850), В7 (2600), В8 (900), В34 (TDD 2100), В38 (TDD 2600), В39 (TDD 1900), В40 (TDD 2300), В41 (TDD 2500) |
| Гурӯҳҳои 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1880-1920 МГс TD-SCDMA 2010-2025 МГс |
| Навигатсия | Бале, бо A-GPS, GLONASS, BDS |
| Суръати шабака | HSPA, LTE |
Дигарон
| Навъи SIM Card | SIM дугона (Nano-SIM, дугона интизорӣ) |
| Шумораи минтақаи SIM | 2 |
| Вай-фай | Wi-Fi 802.11 b / g / n, бевосита WiFi, макон |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | ҳа |
| Радиои FM | ҳа |
АРЗИШИ САРМаҳдудияти FCC 1.6 Вт/кг аст, ки дар ҳаҷми 1 грамм матоъ чен карда мешавад.
| SAR бадан (AB) | 1.417 Вт / кг |
| Сардори КДМ (AB) | 0.55 Вт / кг |
| SAR бадан (ABD) | 1.15 Вт / кг |
| Сари SAR (ABD) | 0.97 Вт / кг |
| M1804C3DG - КДМ сар (ИА): 0.550 Вт/кг - Бадан: 1.417 Вт/кг M1804C3DG - КДМ сар (ИМА): 0.970 Вт/кг - Бадан: 1.150 Вт/кг M1804C3DH - КДМ сар (ИА): 0.616 Вт/кг - Бадан: 1.379 Вт/кг M1804C3DH - КДМ сар (ИМА): 0.950 Вт/кг - Бадан: 1.150 Вт/кг M1804C3DI - SAR Ҳиндустон: сар - 0.793 Вт/кг - Бадан: 0.707 Вт/кг |
Иҷрои
платформа
| Chipset | MediaTek Helio P22 MT6762 |
| ВПМ - Воҳиди Пардозиши Марказӣ | Octa-core 2.0 ГГц Cortex-A53 |
| Бит | 64Бит |
| cores | 8 Core |
| Раванди технологӣ | 12 nm |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU рдореЗрдВ | |
| GPU Frequency | 650 МГс |
| Android Version | Android 8.1 (Oreo), навсозии ба нақша гирифташуда ба Android 9.0 (Pie); MIUI 9.0 |
| Store Play |
хотира
| Иқтидори RAM | 3GB / 4GB |
| Навъи RAM | LPDDR3 |
| гардероб | 32GB / 64GB |
| Қуттиҳои SD Card | microSD, то 256 ГБ (ковокии махсус) |
ХОЛХОИ КОР
Холи Антуту |
75k
• Antutu v7
|
батарея
| имконият | 3000 мАч |
| Намуди | Ли-По |
| Технологияи пуркунии зуд | |
| Суръати барқдиҳӣ | 10W |
| Вақти бозикунии видео | |
| Пур кардани зуд | |
| Шабакаи бесим | |
| Пуркунии баръакс |
камера
МАЪРАКАИ КАМЕРА Хусусиятҳои зерин метавонанд бо навсозии нармафзор фарқ кунанд.
Камераи аввал
| Қарори | |
| санҷандаро | Sony IMX486 Exmor RS |
| кушодагии | е / 2.2 |
| Андозаи Pixel | |
| Андозаи Sensor | |
| Занги камолот | |
| линза | |
| иловагӣ |
| Ҳалли тасвир | 4016 x 3008 пиксел, 12.08 МП |
| Ҳалли видео ва FPS | 1920x1080 (Пурра) - (30 кадр/сония) |
| Устувории оптикӣ (OIS) | Не |
| Муътадилсозии электронӣ (EIS) | ҳа |
| Видеои суст | ҳа |
| Вижагиҳо | Дурахши LED, HDR, панорама |
Натиҷаи DxOMark
| Холи мобилӣ (қафо) |
мобилӣ
Аксҳо
Видео
|
| Холи селфи |
Selfie
Аксҳо
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Камераи аввал
| Қарори | 5 НМ |
| санҷандаро | |
| кушодагии | |
| Андозаи Pixel | |
| Андозаи Sensor | |
| линза | |
| иловагӣ |
| Ҳалли видео ва FPS | 1080p @ 30fps |
| Вижагиҳо |
Саволҳо оид ба Xiaomi Redmi 6
Батареяи Xiaomi Redmi 6 чанд вақт давом мекунад?
Батареяи Xiaomi Redmi 6 дорои иқтидори 3000 мАч мебошад.
Оё Xiaomi Redmi 6 дорои NFC аст?
Не, Xiaomi Redmi 6 NFC надорад
Меъёри навсозии Xiaomi Redmi 6 чанд аст?
Xiaomi Redmi 6 дорои суръати навсозии 60 Гц мебошад.
Версияи Android-и Xiaomi Redmi 6 чист?
Версияи Xiaomi Redmi 6 Android Android 8.1 (Oreo) мебошад, навсозӣ ба Android 9.0 (Pie) ба нақша гирифта шудааст; MIUI 9.0.
Ҳалли дисплейи Xiaomi Redmi 6 чӣ гуна аст?
Намоиши Xiaomi Redmi 6 720 x 1440 пиксел мебошад.
Оё Xiaomi Redmi 6 пуркунандаи бесим дорад?
Не, Xiaomi Redmi 6 пуркунии бесим надорад.
Оё Xiaomi Redmi 6 ба об ва чанг тобовар аст?
Не, Xiaomi Redmi 6 ба об ва чанг тобовар нест.
Оё Xiaomi Redmi 6 бо сурохии гӯшмонакҳои 3.5 мм меояд?
Бале, Xiaomi Redmi 6 дорои сурохии гӯшмонакҳои 3.5 мм мебошад.
Камераи Xiaomi Redmi 6 кадом мегапиксел аст?
Xiaomi Redmi 6 дорои камераи 12 МП мебошад.
Сенсори камераи Xiaomi Redmi 6 чист?
Xiaomi Redmi 6 дорои сенсори камераи Sony IMX486 Exmor RS мебошад.
Нархи Xiaomi Redmi 6 чанд аст?
Нархи Xiaomi Redmi 6 50 доллар аст.
Баррасиҳо ва андешаҳои корбар Xiaomi Redmi 6
Баррасиҳои видеоии Xiaomi Redmi 6
Барраси дар Youtube
Xiaomi Redmi 6
×

Агар шумо ин телефонро истифода баред ё бо ин телефон таҷриба дошта бошед, ин интихобро интихоб кунед.
Ин хосиятро интихоб кунед, агар шумо ин телефонро истифода накарда бошед ва танҳо мехоҳед шарҳ нависед.
Ҳастанд 3 шарҳҳо дар бораи ин маҳсулот.