Xiaomi Redmi 7
Хусусиятҳои Redmi 7 барои корбарони маъмулӣ хубанд.
Хусусиятҳои асосии Xiaomi Redmi 7
- Муқовимати обногузар Иқтидори батареяи баланд Jack headphone инфрасурх
- Намоиши IPS Дигар фурӯш нест Сабти видео 1080p Экрани HD+
Хусусиятҳои пурраи Xiaomi Redmi 7
Хусусиятҳои умумӣ
Лавров
| Brand | Redmi |
| Эълон карда шудааст | |
| Codename | онклит |
| Number намунавии | |
| Рӯзи нашр | 2019, Март |
| Нархи берун | Тақрибан 130 EUR |
БОЗДОШТ
| Намуди | IPS LCD |
| Таносуби тарафҳо ва PPI | Таносуби 19:9 - зичии 269 ppi |
| андоза | 6.26 дюйм, 97.8 см2 (~ 81.5% таносуби экран ба бадан) |
| Зуддии | 60 Hz |
| Қарори | 720 x 1520 пикселҳо |
| Равшании баланд (нит) | |
| ҳимоя | Corning Gorilla Glass 5 |
| Вижагиҳо |
МАҚОМОТИ
| Рангҳоро |
Сурхи моҳӣ Гирифтани Сиёҳ Кометаи кабуд |
| Андоза | 158.7 x 75.6 x 8.5 мм (6.25 x 2.98 x 0.33 дар) |
| тарозу | 180 гр (6.35 унс) |
| Маводҳо | пластмасӣ |
| сертификатсия | |
| Обногузар | ҳа |
| санҷанда | Изи ангушт (қафо насбшуда), акселерометр, наздикӣ, қутбнамо |
| 3.5mm Jack | ҳа |
| NFC | Не |
| инфрасурх | ҳа |
| Намуди USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Системаи хунуккунӣ | |
| HDMI | |
| Баландии баландгӯяк (дБ) |
шабакаи
Фосилаҳо
| технология | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| Гурӯҳҳои 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 ва SIM 2 |
| Гурӯҳҳои 3G | HSDPA - 850/900/1700(AWS)/1900/2100 - Глобалӣ |
| Гурӯҳҳои 4G | B1 (2100), В3 (1800), В4 (1700/2100 AWS 1), В5 (850), В7 (2600), В8 (900), В20 (800), В38 (TDD 2600), В40 (TDD 2300) |
| Гурӯҳҳои 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 МГц TD-SCDMA 2000 МГц |
| Навигатсия | Бале, бо A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Суръати шабака | HSPA, LTE-A |
Дигарон
| Навъи SIM Card | SIM дугона (Nano-SIM, дугона интизорӣ) |
| Шумораи минтақаи SIM | 2 |
| Вай-фай | Wi-Fi 802.11 b / g / n, бевосита WiFi, макон |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | ҳа |
| Радиои FM | ҳа |
АРЗИШИ САРМаҳдудияти FCC 1.6 Вт/кг аст, ки дар ҳаҷми 1 грамм матоъ чен карда мешавад.
| SAR бадан (AB) | 1.251 Вт / кг |
| Сардори КДМ (AB) | 0.577 Вт / кг |
| SAR бадан (ABD) | 1.02 Вт / кг |
| Сари SAR (ABD) | 1.1 Вт / кг |
| M1810F6LI - SAR Ҳиндустон: сар - 1.031 Вт/кг - Бадан: 0.573 Вт/кг P2i нано-қаппӯш |
Иҷрои
платформа
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 нм) |
| ВПМ - Воҳиди Пардозиши Марказӣ | Окта-аслӣ (4x1.8 ГГц Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Бит | 64Бит |
| cores | 8 Core |
| Раванди технологӣ | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU рдореЗрдВ | |
| GPU Frequency | |
| Android Version | Android 10, MIUI 12.5 |
| Store Play |
хотира
| Иқтидори RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| Навъи RAM | LPDDR3 |
| гардероб | 16GB / 32GB / 64GB |
| Қуттиҳои SD Card | microSD, то 1 ТБ (ковокии махсус) |
ХОЛХОИ КОР
Холи Антуту |
105k
• Antutu v7
|
батарея
| имконият | 4000 мАч |
| Намуди | Ли-По |
| Технологияи пуркунии зуд | |
| Суръати барқдиҳӣ | 10W |
| Вақти бозикунии видео | |
| Пур кардани зуд | ҳа |
| Шабакаи бесим | |
| Пуркунии баръакс |
камера
МАЪРАКАИ КАМЕРА Хусусиятҳои зерин метавонанд бо навсозии нармафзор фарқ кунанд.
| Ҳалли тасвир | 4032 x 3024 пиксел, 12.19 МП |
| Ҳалли видео ва FPS | 1080 @ 3060 |
| Устувории оптикӣ (OIS) | Не |
| Муътадилсозии электронӣ (EIS) | |
| Видеои суст | ҳа |
| Вижагиҳо | Дурахши LED, HDR, панорама |
Натиҷаи DxOMark
| Холи мобилӣ (қафо) |
мобилӣ
Аксҳо
Видео
|
| Холи селфи |
Selfie
Аксҳо
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Камераи аввал
| Қарори | 8 НМ |
| санҷандаро | |
| кушодагии | е / 2.0 |
| Андозаи Pixel | |
| Андозаи Sensor | |
| линза | |
| иловагӣ |
| Ҳалли видео ва FPS | 1080p @ 30fps |
| Вижагиҳо | HDR |
Саволҳо оид ба Xiaomi Redmi 7
Батареяи Xiaomi Redmi 7 чанд вақт давом мекунад?
Батареяи Xiaomi Redmi 7 дорои иқтидори 4000 мАч мебошад.
Оё Xiaomi Redmi 7 дорои NFC аст?
Не, Xiaomi Redmi 7 NFC надорад
Меъёри навсозии Xiaomi Redmi 7 чанд аст?
Xiaomi Redmi 7 дорои суръати навсозии 60 Гц мебошад.
Версияи Android-и Xiaomi Redmi 7 чист?
Версияи Android версияи Xiaomi Redmi 7 Android 10, MIUI 12.5 мебошад.
Ҳалли дисплейи Xiaomi Redmi 7 чӣ гуна аст?
Намоиши Xiaomi Redmi 7 720 x 1520 пиксел мебошад.
Оё Xiaomi Redmi 7 пуркунандаи бесим дорад?
Не, Xiaomi Redmi 7 пуркунии бесим надорад.
Оё Xiaomi Redmi 7 ба об ва чанг тобовар аст?
Бале, Xiaomi Redmi 7 ба об ва чанг тобовар аст.
Оё Xiaomi Redmi 7 бо сурохии гӯшмонакҳои 3.5 мм меояд?
Бале, Xiaomi Redmi 7 дорои сурохии гӯшмонакҳои 3.5 мм мебошад.
Камераи Xiaomi Redmi 7 кадом мегапиксел аст?
Xiaomi Redmi 7 дорои камераи 12 МП мебошад.
Нархи Xiaomi Redmi 7 чанд аст?
Нархи Xiaomi Redmi 7 60 доллар аст.
Баррасиҳо ва андешаҳои корбар Xiaomi Redmi 7
Баррасиҳои видеоии Xiaomi Redmi 7
Барраси дар Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Агар шумо ин телефонро истифода баред ё бо ин телефон таҷриба дошта бошед, ин интихобро интихоб кунед.
Ин хосиятро интихоб кунед, агар шумо ин телефонро истифода накарда бошед ва танҳо мехоҳед шарҳ нависед.
Ҳастанд 9 шарҳҳо дар бораи ин маҳсулот.