Xiaomi Redmi 8A Dual
Redmi 8A dual дорои камераи дугона аст, ки танҳо фарқият аст.
Хусусиятҳои Xiaomi Redmi 8A Dual Key
- Иқтидори батареяи баланд Jack headphone Имкониятҳои ранг Минтақаи корти SD дастрас аст
- Намоиши IPS Дигар фурӯш нест Сабти видео 1080p Экрани HD+
Хусусиятҳои пурраи Xiaomi Redmi 8A Dual
| Brand | Redmi |
| Эълон карда шудааст | 2020, 11 феврал |
| Codename | зайтун |
| Number намунавии | |
| Рӯзи нашр | 2020, 18 феврал |
| Нархи берун | Тақрибан 80 EUR |
БОЗДОШТ
| Намуди | IPS LCD |
| Таносуби тарафҳо ва PPI | Таносуби 19:9 - зичии 270 ppi |
| андоза | 6.22 дюйм, 96.6 см2 (~ 81.8% таносуби экран ба бадан) |
| Зуддии | 60 Hz |
| Қарори | 720 x 1520 пикселҳо |
| Равшании баланд (нит) | 400 кд/м² |
| ҳимоя | Corning Gorilla Glass 5 |
| Вижагиҳо |
МАҚОМОТИ
| Рангҳоро |
сафед кабуд Грей |
| Андоза | 156.5 • 75.4 • 9.4 мм (6.16 • 2.97 • 0.37 дар) |
| тарозу | 188 гр (6.63 унс) |
| Маводҳо | Glass Front (Gorilla Glass 5), Бозгашти пластикӣ, Чорчӯби пластикӣ |
| сертификатсия | |
| Обногузар | |
| санҷанда | Акселерометр, наздикӣ, қутбнамо |
| 3.5mm Jack | ҳа |
| NFC | Не |
| инфрасурх | |
| Намуди USB | 2.0, пайвасткунаки Type-C 1.0, USB On-The-Go |
| Системаи хунуккунӣ | Не |
| HDMI | |
| Баландии баландгӯяк (дБ) |
шабакаи
Фосилаҳо
| технология | GSM / HSPA / LTE |
| Гурӯҳҳои 2G | GSM - 850/900/1800/1900 - SIM 1 ва SIM 2 |
| Гурӯҳҳои 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Гурӯҳҳои 4G | Band LTE - 1(2100), 3(1800), 5(850), 8(900), 40(2300), 41(2500) |
| Гурӯҳҳои 5G | |
| TD-SCDMA | |
| Навигатсия | Бале, бо A-GPS, GLONASS, BDS |
| Суръати шабака | HSPA, LTE-A |
| Навъи SIM Card | SIM дугона (Nano-SIM, дугона интизорӣ) |
| Шумораи минтақаи SIM | 2 |
| Вай-фай | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, нуқтаи дастрас |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| Радиои FM | ҳа |
| SAR бадан (AB) | |
| Сардори КДМ (AB) | |
| SAR бадан (ABD) | |
| Сари SAR (ABD) | |
платформа
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439) |
| ВПМ - Воҳиди Пардозиши Марказӣ | Окта-аслӣ (4x1.95 ГГц Cortex-A53 & 4x1.45 ГГц Cortex A53) |
| Бит | 64Бит |
| cores | 8 Core |
| Раванди технологӣ | 12 nm |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU рдореЗрдВ | |
| GPU Frequency | |
| Android Version | Android 11, MIUI 12.5 |
| Store Play |
хотира
| Иқтидори RAM | RAM 2 / 3GB |
| Навъи RAM | |
| гардероб | ROM 32GB |
| Қуттиҳои SD Card | microSDXC (ковокии махсус) |
ХОЛХОИ КОР
Холи Антуту |
• Антигуа
|
батарея
| имконият | 5000 мАч |
| Намуди | Ли-По |
| Технологияи пуркунии зуд | |
| Суръати барқдиҳӣ | 10W |
| Вақти бозикунии видео | |
| Пур кардани зуд | Бале, 18 Вт |
| Шабакаи бесим | Не |
| Пуркунии баръакс |
камера
| Қарори | 13 НМ |
| санҷандаро | |
| кушодагии | е / 2.2 |
| Андозаи Pixel | 1.12mm |
| Андозаи Sensor | 1 / 3.1 " |
| Занги камолот | |
| линза | васеъ |
| иловагӣ | PDAF |
| Қарори | 2 НМ |
| санҷандаро | |
| кушодагии | е / 2.4 |
| Андозаи Pixel | |
| Андозаи Sensor | |
| Занги камолот | |
| линза | умқи |
| иловагӣ |
| Ҳалли тасвир | Megapixels 13 |
| Ҳалли видео ва FPS | 1080 @ 30 |
| Устувории оптикӣ (OIS) | Не |
| Муътадилсозии электронӣ (EIS) | Не |
| Видеои суст | |
| Вижагиҳо | Дурахши LED, HDR, панорама |
Натиҷаи DxOMark
| Холи мобилӣ (қафо) |
мобилӣ
Аксҳо
Видео
|
| Холи селфи |
Selfie
Аксҳо
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
| Қарори | 8 НМ |
| санҷандаро | |
| кушодагии | е / 2.0 |
| Андозаи Pixel | 1.12mm |
| Андозаи Sensor | 1 / 4 " |
| линза | |
| иловагӣ |
| Ҳалли видео ва FPS | 1080p @ 30fps |
| Вижагиҳо | HDR |
Xiaomi Redmi 8A Дучанд FAQ
Батареяи Xiaomi Redmi 8A Dual чанд вақт давом мекунад?
Батареяи Xiaomi Redmi 8A Dual дорои иқтидори 5000 мАч мебошад.
Оё Xiaomi Redmi 8A Dual дорои NFC аст?
Не, Xiaomi Redmi 8A Dual NFC надорад
Xiaomi Redmi 8A Дучанд суръати навсозӣ чӣ гуна аст?
Xiaomi Redmi 8A Dual дорои суръати навсозии 60 Гц мебошад.
Версияи Android-и Xiaomi Redmi 8A Dual чист?
Версияи Xiaomi Redmi 8A Dual Android Android 11, MIUI 12.5 мебошад.
Ҳалли дисплейи Xiaomi Redmi 8A Dual чӣ гуна аст?
Дисплейи Xiaomi Redmi 8A Dual 720 x 1520 пиксел мебошад.
Оё Xiaomi Redmi 8A Dual пуркунандаи бесим дорад?
Не, Xiaomi Redmi 8A Dual пуркунии бесим надорад.
Оё Xiaomi Redmi 8A Dual ба об ва чанг тобовар аст?
Не, Xiaomi Redmi 8A Dual ба об ва чанг тобовар нест.
Оё Xiaomi Redmi 8A Dual бо сурохии гӯшмонакҳои 3.5 мм меояд?
Бале, Xiaomi Redmi 8A Dual дорои сурохии гӯшмонакҳои 3.5 мм мебошад.
Мегапикселҳои камераи дугонаи Xiaomi Redmi 8A чист?
Xiaomi Redmi 8A Dual дорои камераи 13MP мебошад.
Нархи Xiaomi Redmi 8A Dual чанд аст?
Нархи Xiaomi Redmi 8A Dual 85 доллар аст.
Кадом версияи MIUI охирин навсозии Xiaomi Redmi 8A Dual хоҳад буд?
MIUI 12.5 охирин версияи MIUI-и Xiaomi Redmi 8A Dual хоҳад буд.
Кадом версияи Android охирин навсозии Xiaomi Redmi 8A Dual хоҳад буд?
Android 10 охирин версияи Android-и Xiaomi Redmi 8A Dual хоҳад буд.
Xiaomi Redmi 8A Dual чанд навсозиро мегирад?
Xiaomi Redmi 8A Dual то MIUI 2 3 MIUI ва 12.5 сол навсозии амнияти Android мегирад.
Xiaomi Redmi 8A Dual чанд сол навсозӣ мегирад?
Xiaomi Redmi 8A Dual аз соли 3 2022 сол навсозии амниятро мегирад.
Xiaomi Redmi 8A Dual чанд маротиба навсозӣ мегирад?
Xiaomi Redmi 8A Dual ҳар 3 моҳ навсозӣ мешавад.
Xiaomi Redmi 8A Dual аз қуттӣ бо кадом версияи Android?
Xiaomi Redmi 8A дугона аз қуттӣ бо MIUI 10 дар асоси Android 9.
Xiaomi Redmi 8A Dual кай навсозии MIUI 13-ро мегирад?
Xiaomi Redmi 8A Dual навсозии MIUI 13-ро ба даст намеорад.
Xiaomi Redmi 8A Dual кай навсозии Android 12-ро мегирад?
Xiaomi Redmi 8A Dual навсозии Android 12-ро ба даст намеорад.
Xiaomi Redmi 8A Dual кай навсозии Android 13-ро мегирад?
Не, Xiaomi Redmi 8A Dual навсозии Android 13-ро нахоҳад гирифт.
Дастгирии навсозии Xiaomi Redmi 8A Dual кай ба охир мерасад?
Дастгирии навсозии Dual Xiaomi Redmi 8A соли 2022 ба охир мерасад.
Баррасиҳо ва андешаҳои корбарони дугона Xiaomi Redmi 8A
Шарҳи видеоии Xiaomi Redmi 8A
Xiaomi Redmi 8A Dual
×

Агар шумо ин телефонро истифода баред ё бо ин телефон таҷриба дошта бошед, ин интихобро интихоб кунед.
Ин хосиятро интихоб кунед, агар шумо ин телефонро истифода накарда бошед ва танҳо мехоҳед шарҳ нависед.
Ҳастанд 9 шарҳҳо дар бораи ин маҳсулот.