IBlack Shark 5 Pro
IBlack Shark 5 pro iyifoni yokudlala esebenza kahle kakhulu.
I-Black Shark 5 Pro Key Specs
- Izinga lokuvuselela eliphezulu I-HyperCharge Umthamo omkhulu we-RAM Umthamo webhethri ophakeme
- Asikho i-slot yekhadi le-SD Ayikho i-headphone jack Ayikho i-OIS
Black Shark 5 Pro Isifinyezo
I-Black Shark 5 Pro iyifoni yamageyimu esezingeni eliphezulu ekhishwe ngoMashi 2022. Iseyifoni enamandla kunazo zonke iBlack Shark kuze kube manje, ene-chipset ye-Snapdragon 8 Gen 1, 16GB ye-RAM, nebhethri elingu-4,650mAh. IBlack Shark 5 Pro iphinde ibe nesibonisi sesilinganiso sokuvuselela esingu-144Hz, okuyenza ibe ngesinye sezikrini zefoni ezibukeka kahle kakhulu emakethe. Kuyinketho enhle yabadlali bamageyimu abafuna ukusebenza okungcono kakhulu ngangokunokwenzeka. Okubi nje ukuthi kubiza kakhulu.
I-Black Shark 5 Pro Display
IBlack Shark 5 Pro Display ingesinye sezibonisi zama-smartphone ezidume kakhulu emakethe. Inikeza ukulungiswa kwamaphikseli angu-2160x1080 kanye ne-aspect ratio engu-18:9. IBlack Shark 5 Pro Display nayo inezinga lokukhanya elihlaba umxhwele lama-nits angu-500. Lokhu kuyenza ilungele ukusetshenziswa elangeni eliqondile. IBlack Shark 5 Pro Display iphinde ibe ngesinye sezibonisi ezinombala ezitholakalayo, esinombala we-gamut ongu-96% DCI-P3. Lokhu kusho ukuthi ungajabulela amamuvi akho owathandayo, izinhlelo ze-TV nemidlalo ngemibala yangempela yokuphila. I-Black Shark 5 Pro Display nayo iqinisekisiwe nge-HDR10+, ukuze ujabulele okuqukethwe kwe-HDR okuvela ezinsizeni zakho zokusakaza eziyintandokazi. Uma ufuna isibonisi esikhethekile se-Black Shark yakho
Ukusebenza kweBlack Shark 5 Pro
Ufuna ifoni engakwazi ukuhambisana nempilo yakho esebenzayo, futhi i-Black Shark 5 Pro Performance iyidivayisi nje oyidingayo. Ngephrosesa enamandla ne-RAM eningi, ingakwazi ukuphatha izinhlelo zokusebenza nemidlalo edingeka kakhulu. Futhi, i-Black Shark 5 Pro Performance inebhethri elikhulu elizokugcina uqhubeka usuku lonke. Futhi uma udinga ukuthuthukiswa okwengeziwe, isici se-Black Shark 5 Pro Performance sika-"TurboCharge" sizokunikeza amandla asheshayo. Ngakho-ke noma udlala umdlalo owuthandayo noma usakaza uhlelo lwakho oluthandayo, i-Black Shark 5 Pro Performance izokugcina ujabulile.
Ibhethri le-Black Shark 5 Pro
I-Black Shark 5 Pro Battery iwumkhiqizo omuhle kakhulu walabo abafuna ibhethri elithembekile nelihlala isikhathi eside. Leli bhethri linomthamo ongu-4650mAh, okwanele ukuhlala amahora okusetshenziswa. I-Black Shark 5 Pro iphinde isekele ukushaja okusheshayo, ukuze ukwazi ukubuyela ekusebenziseni ifoni yakho ngokushesha okukhulu. Ngaphezu kwalokho, i-Black Shark 5 Pro Battery iphinde ihambisane namafoni amaningi ama-Black Shark, okuyenza ibe yinketho enhle kulabo abanamadivayisi amaningi we-Black Shark.
IBlack Shark 5 Pro Imininingwane Egcwele
| Brand | Ushaka |
| Ukwaziswa | |
| Igama lekhodi | i-patriot |
| Inombolo Model | USHAKA PAR-A0 |
| Usuku lokukhulula | 2022, Mashi 30 |
| Out Price | Cishe i-600 EUR |
VULA
| Uhlobo | OLED |
| I-Aspect Ratio ne-PPI | 20:9 isilinganiso - 395 ppi ukuminyana |
| Usayizi | 6.67 amayintshi, 107.4 cm2 (~ 85.7% isilinganiso sesikrini nomzimba) |
| Vuselela Rate | I-144 Hz |
| Resolution | Amaphikseli we-1080 x 2400 |
| Ukukhanya okuphezulu (nit) | |
| Protection | |
| Izici | Isibonisi esihlala sikhona |
UMZIMBA
| Colors |
Black White |
| Ubukhulu | 163.9 • 76.5 • 9.5 mm (6.45 • 3.01 • 0.37 ku) |
| Isisindo | 220 gr (7.76 oz) |
| Material | |
| Certification | |
| Water Resistant | |
| Izinzwa | Izigxivizo zeminwe (ezifakwe eceleni), i-accelerometer, i-gyro, i-proximity, ikhampasi, i-barometer |
| 3.5mm Jack | Cha |
| I-NFC | Yebo |
| Isikhala seso | |
| Uhlobo lwe-USB | Uhlobo lwe-USB 2.0 |
| Ukuphola System | |
| I-HDMI | |
| Umsindo wesipika (dB) |
Network
Imvamisa
| Ubuchwepheshe | I-GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| 2G Amabhendi | I-GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Amabhendi | I-HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Amabhendi | I-1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Amabhendi | 1, 3, 8, 28, 41, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | Yebo, nge-A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS |
| Isivinini senethiwekhi | I-HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; 5G |
| Uhlobo lwekhadi le-SIM | I-Dual SIM (iNano-SIM, ukuma okubili) |
| Inombolo yendawo ye-SIM | I-2 SIM |
| Wi-Fi | I-Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| I-VoLTE | Yebo |
| Umsakazo we-FM | Cha |
| Umzimba we-SAR (AB) | |
| Inhloko ye-SAR (AB) | |
| I-Body SAR (ABD) | |
| I-Head SAR (ABD) | |
PLATFORM
| I-Chipset | I-Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) |
| CPU | I-Octa-core (1x3.00 GHz Cortex-X2 & 3x2.40 GHz Cortex-A710 & 4x1.70 GHz Cortex-A510) |
| Izinkinobho | |
| cores | |
| Inqubo Yezobuchwepheshe | |
| GPU | I-Adreno 730 |
| Ama-GPU Cores | |
| Imvamisa ye-GPU | |
| Inguqulo ye-Android | I-Android 12, Joy UI 13 |
| Isitolo Play |
MEMORY
| Amandla e-RAM | I-256GB 12GB RAM |
| Uhlobo lwe-RAM | |
| Storage | I-256GB 8GB RAM |
| I-Slot yeSard Card | Cha |
IZIPHUMA ZOKUSEBENZA
I-Antutu Score |
• Antutu
|
Battery
| Umthamo | 4650 mah |
| Uhlobo | LiPo |
| Quick Charge Technology | |
| Isivinini sokushaja | 120W |
| Isikhathi sokudlala ividiyo | |
| Ukushaja okusheshayo | |
| Ukushaja okungenantambo | |
| Ukushaja okuphindayo |
Ikhamera
| Ukulungiswa Kwesithombe | Ama-megapixel angu-108 |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps; HDR10+ |
| I-Optical Stabilization (OIS) | Cha |
| I-Electronic Stabilization (EIS) | |
| Ividiyo Enyakazayo | |
| Izici | Isibani se-LED, i-HDR, i-panorama |
Isikolo se-DxOMark
| Isikolo seselula (Emuva) |
mobile
Photo
Ividiyo
|
| Isikolo sesithombe ozishuthe sona |
Selfie
Photo
Ividiyo
|
IKHAMELA YOKUZIMELISA
| Resolution | 16 ILUNGU LEPHALAMENDE |
| inzwa | |
| Imbobo | |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080p @ 30fps |
| Izici | HDR |
I-Black Shark 5 Pro FAQ
Ibhethri le-Black Shark 5 Pro lihlala isikhathi esingakanani?
Ibhethri leBlack Shark 5 Pro linomthamo ongu-4650 mAh.
Ingabe iBlack Shark 5 Pro ine-NFC?
Yebo, iBlack Shark 5 Pro ine-NFC
Liyini izinga lokuvuselela iBlack Shark 5 Pro?
IBlack Shark 5 Pro inezinga lokuvuselela elingu-144 Hz.
Ithini inguqulo ye-Android yeBlack Shark 5 Pro?
IBlack Shark 5 Pro inguqulo ye-Android yi-Android 12, Joy UI 13.
Siyini isinqumo sokubonisa seBlack Shark 5 Pro?
IBlack Shark 5 Pro display resolution in 1080 x 2400 pixels.
Ingabe iBlack Shark 5 Pro inokushaja okungenantambo?
Cha, iBlack Shark 5 Pro ayinakho ukushaja okungenantambo.
Ingabe iBlack Shark 5 Pro imelana namanzi nothuli?
Cha, iBlack Shark 5 Pro ayinawo amanzi nothuli.
Ingabe iBlack Shark 5 Pro iza ne-earphone jack engu-3.5mm?
Cha, iBlack Shark 5 Pro ayinayo i-headphone jack engu-3.5mm.
Ayini ama-megapixel ekhamera yeBlack Shark 5 Pro?
IBlack Shark 5 Pro inekhamera engu-108MP.
Ithini intengo yeBlack Shark 5 Pro?
Intengo yeBlack Shark 5 Pro ingu-$700.
Iyiphi inguqulo ye-MIUI ezoba yisibuyekezo sokugcina seBlack Shark 5 Pro?
I-JOYUI 17 kuzoba inguqulo yokugcina ye-JOYUI yeBlackshark 5 Pro.
Iyiphi inguqulo ye-Android ezoba yisibuyekezo sokugcina seBlack Shark 5 Pro?
I-Android 14 kuzoba inguqulo yokugcina ye-Android yeBlackshark 5 Pro.
Zingaki izibuyekezo ezizothola iBlack Shark 5 Pro?
IBlackshark 5 Pro izothola i-JOYUI engu-3 neminyaka engu-4 yezibuyekezo zokuphepha ze-Android kuze kube ngu-JOYUI 17.
Mingaki iminyaka iBlack Shark 5 Pro izothola izibuyekezo?
IBlackshark 5 Pro izothola iminyaka emi-4 yokuvuselelwa kwezokuphepha kusukela ngo-2022.
I-Black Shark 5 Pro izothola kangaki izibuyekezo?
IBlackshark 5 Pro ithola isibuyekezo njalo ezinyangeni ezi-3.
IBlack Shark 5 Pro iphuma ebhokisini ngayiphi inguqulo ye-Android?
IBlackshark 5 Pro iphuma ebhokisini ene-JOYUI 13 esekelwe ku-Android 12.
Ngabe iBlack Shark 5 Pro izosithola nini isibuyekezo se-MIUI 13?
IBlackshark 5 Pro yethulwe nge-JOYUI 13 ngaphandle kwebhokisi.
Ngabe iBlack Shark 5 Pro izosithola nini isibuyekezo se-Android 12?
IBlackshark 5 Pro yethulwe nge-Android 12 ngaphandle kwebhokisi.
Ngabe iBlack Shark 5 Pro izosithola nini isibuyekezo se-Android 13?
Yebo, iBlackshark 5 Pro izothola isibuyekezo se-Android 13 ku-Q1 2023.
Kuzophela nini ukusekelwa kokubuyekezwa kweBlack Shark 5 Pro?
Ukusekelwa kokubuyekezwa kweBlackshark 5 Pro kuzophela ngo-2026.
Ukubuyekezwa kwabasebenzisi beBlack Shark 5 Pro kanye nemibono
Ukubuyekezwa kwevidiyo ye-Black Shark 5 Pro
IBlack Shark 5 Pro
×

Uma usebenzisa le foni noma unolwazi ngale foni, khetha le nketho.
Khetha le nketho uma ungazange usebenzise le foni futhi ufuna nje ukubhala amazwana.
Bangu 11 amazwana kulo mkhiqizo.