I-Redmi 12 5G
~ $ 150 - ₹11550
Izicaciso zokhiye ze-Redmi 12 5G
- Izinga lokuvuselela eliphezulu Ukumelana namanzi Ukushaja okusheshayo Ivolumu yesipikha ephezulu
- Isibonisi se-IPS Ukuqoshwa kwevidiyo okungu-1080p Ayikho i-OIS
I-Redmi 12 5G Imininingwane Egcwele
Izinhlobo ezijwayelekile
LULA
| Brand | Redmi |
| Ukwaziswa | Ngo-2023, ngoJuni 28 |
| Igama lekhodi | isibhakabhaka |
| Inombolo Model | 23076RN8DY, 23076RA4BR, 23076RN4BI |
| Usuku lokukhulula | Ngo-2023, ngoJuni 28 |
| Out Price | Cishe i-150 EUR |
VULA
| Uhlobo | I-IPS LCD |
| I-Aspect Ratio ne-PPI | 396 ppi ukuminyana |
| Usayizi | 6.79 amayintshi, 109.5 cm2 (~ 85.1% isilinganiso sesikrini nomzimba) |
| Vuselela Rate | I-90 Hz |
| Resolution | Amaphikseli we-1080 x 2460 |
| Ukukhanya okuphezulu (nit) | |
| Protection | |
| Izici | IPS LCD, 90Hz |
UMZIMBA
| Colors |
Black Blue Silver |
| Ubukhulu | 168.6 x 76.3 x 8.2 mm (6.64 x 3.00 x 0.32) |
| Isisindo | I-199 g (i-7.02 oz) |
| Material | Ingilazi ngaphambili, ifreyimu yepulasitiki, ingilazi emuva |
| Certification | IP53, ukumelana nothuli nokuchaphaza |
| Water Resistant | Yebo |
| Izinzwa | Izigxivizo zeminwe (ezifakwe eceleni), i-accelerometer, ukusondela, ikhampasi |
| 3.5mm Jack | Yebo |
| I-NFC | Yebo |
| Isikhala seso | Yebo |
| Uhlobo lwe-USB | Uhlobo lwe-USB |
| Ukuphola System | |
| I-HDMI | |
| Umsindo wesipika (dB) | Yebo |
Network
Imvamisa
| Ubuchwepheshe | I-GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| 2G Amabhendi | I-GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Amabhendi | I-HSDPA 850/900/2100 |
| 4G Amabhendi | I-LTE |
| 5G Amabhendi | n1 / n5 / n8 / n28A /n41 / n78 |
| TD-SCDMA | |
| Navigation | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Isivinini senethiwekhi | I-HSPA, LTE |
Abanye - Leecork
| Uhlobo lwekhadi le-SIM | I-Nano-SIM, i-stand-by ekabili |
| Inombolo yendawo ye-SIM | IHybrid Dual SIM |
| Wi-Fi | I-Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, i-dual-band |
| Bluetooth | I-5.3, i-A2DP, LE |
| I-VoLTE | Yebo |
| Umsakazo we-FM | Cha |
I-SAR INANIUmkhawulo we-FCC ngu-1.6 W/kg ukalwa ngevolumu engu-1 igremu yethishu.
| Umzimba we-SAR (AB) | |
| Inhloko ye-SAR (AB) | |
| I-Body SAR (ABD) | |
| I-Head SAR (ABD) | |
Ukusebenza
PLATFORM
| I-Chipset | I-Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| CPU | |
| Izinkinobho | |
| cores | I-8 Core |
| Inqubo Yezobuchwepheshe | I-4 nm |
| GPU | |
| Ama-GPU Cores | |
| Imvamisa ye-GPU | |
| Inguqulo ye-Android | I-Android 13, MIUI 14 |
| Isitolo Play |
MEMORY
| Amandla e-RAM | I-4GB 6GB 8GB |
| Uhlobo lwe-RAM | LPDDR4X |
| Storage | I-128GB, i-256GB |
| I-Slot yeSard Card | i-microSDXC (isebenzisa i-SIM slot eyabiwe) |
IZIPHUMA ZOKUSEBENZA
I-Antutu Score |
• Antutu
|
Battery
| Umthamo | 5000 mah |
| Uhlobo | LiPo |
| Quick Charge Technology | |
| Isivinini sokushaja | 18W |
| Isikhathi sokudlala ividiyo | |
| Ukushaja okusheshayo | Yebo |
| Ukushaja okungenantambo | Cha |
| Ukushaja okuphindayo | Cha |
Ikhamera
KAKHULU KAMERA Izici ezilandelayo zingahluka ngesibuyekezo sesofthiwe.
Ikhamera yokuqala
| Resolution | Ama-megapixel angu-50 |
| inzwa | I-S5KJN1/OV50D |
| Imbobo | f / 1.8 |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| I-Optical Zoom | |
| Lens | Wide |
| Extra |
Ikhamera Yesibili
| Resolution | Ama-megapixel angu-8 |
| inzwa | |
| Imbobo | |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| I-Optical Zoom | |
| Lens | I-Ultra-Wide |
| Extra |
| Ukulungiswa Kwesithombe | Ama-megapixel angu-50 |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080p @ 30fps |
| I-Optical Stabilization (OIS) | Cha |
| I-Electronic Stabilization (EIS) | |
| Ividiyo Enyakazayo | |
| Izici | I-flash ye-LED, i-HDR |
Isikolo se-DxOMark
| Isikolo seselula (Emuva) |
mobile
Photo
Ividiyo
|
| Isikolo sesithombe ozishuthe sona |
Selfie
Photo
Ividiyo
|
IKHAMELA YOKUZIMELISA
Ikhamera yokuqala
| Resolution | Ama-megapixel angu-5 |
| inzwa | |
| Imbobo | |
| Usayizi wePixel | Ama-megapixel angu-5 |
| Usayizi wesisindo | |
| Lens | Wide |
| Extra |
Ikhamera Yesithathu
| Resolution | |
| inzwa | |
| Imbobo | |
| Usayizi wePixel | |
| Usayizi wesisindo | |
| Lens | |
| Extra |
| Ukulungiswa kwevidiyo kanye ne-FPS | 1080p @ 30fps |
| Izici |
I-Redmi 12 5G FAQ
Ibhethri le-Redmi 12 5G lihlala isikhathi esingakanani?
Ibhethri leRedmi 12 5G linomthamo ongu-5000 mAh.
Ingabe i-Redmi 12 5G inayo i-NFC?
Yebo, i-Redmi 12 5G ine-NFC
Liyini izinga lokuvuselela i-Redmi 12 5G?
I-Redmi 12 5G inezinga lokuvuselela elingu-90 Hz.
Ithini inguqulo ye-Android ye-Redmi 12 5G?
Inguqulo ye-Android ye-Redmi 12 5G yi-Android 13, MIUI 14.
Siyini isinqumo sokubonisa seRedmi 12 5G?
Isixazululo se-Redmi 12 5G singamaphikseli angu-1080 x 2460.
Ingabe i-Redmi 12 5G inokushaja okungenantambo?
Cha, i-Redmi 12 5G ayinakho ukushaja okungenantambo.
Ingabe i-Redmi 12 5G amanzi nothuli imelana?
Yebo, i-Redmi 12 5G inamanzi nothuli.
Ingabe i-Redmi 12 5G iza ne-headphone jack engu-3.5mm?
Yebo, i-Redmi 12 5G ine-headphone jack engu-3.5mm.
Ayini ama-megapixel ekhamera ye-Redmi 12 5G?
I-Redmi 12 5G inekhamera engu-50MP.
Ithini inzwa yekhamera ye-Redmi 12 5G?
I-Redmi 12 5G inenzwa yekhamera ye-S5KJN1/OV50D.
Ithini intengo yeRedmi 12 5G?
Intengo yeRedmi 12 5G ingu-$150.
Ukubuyekezwa komsebenzisi kwe-Redmi 12 5G kanye nemibono
Ukubuyekezwa kwevidiyo ye-Redmi 12 5G
Buyekeza ku-Youtube
I-Redmi 12 5G
×


Uma usebenzisa le foni noma unolwazi ngale foni, khetha le nketho.
Khetha le nketho uma ungazange usebenzise le foni futhi ufuna nje ukubhala amazwana.
Bangu 9 amazwana kulo mkhiqizo.